✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Słuchajcie #rozowepaski
stoję sobie w grupce jakichś tam ludzi z pracy, coś  robimy, ludzie chodzą z miejsca w miejsce itp.
i teraz pytanie bo jestem niedoświadczony - podchodzi do mnie dziewczyna i staje w taki sposób, że dotyka cyckiem mojego łokcia
Czy jest w ogóle coś takiego możliwe że ona to robi nieświadomie, nie zauważa?
Czy to raczej dla mnie znak z niebios żeby się zabrać do #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest mi strasznie wstyd to pisać, ale jeszcze bardziej wstyd powiedzieć to komuś z mojego otoczenia. Jestem #rozowypasek lvl 29 mocno ogarnięta życiowo, tak samo jak mój #niebieskipasek tylko lvl 25. Staż związku prawie 3 lata. Mieszkamy ze sobą tak naprawdę od początku związku (wprowadził się po 2 tygodniach naszej relacji). Wszystko naprawdę było super. Życie e-------e według mnie i jego też bardzo udane,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

20 partnerów seksualnych to nie jest jakiś wybitny wynik, NAWET JAKBY MIAŁ Z 20 LAT

Ktoś chyba wiedzę na temat związków czerpie z seriali, albo się za przeproszeniem puszcza od najmłodszych lat i mu wychodzi spora średnia

U mnie w #techbaza to spokojnie połowa klasy do końca szkoły sobie nawet pierwszej dziewczyny nie znalazła, a tu ktoś uważa, że puknięcie dwudziestu to nie jest wyczyn.

Jak
Shatter - 20 partnerów seksualnych to nie jest jakiś wybitny wynik, NAWET JAKBY MIAŁ ...

źródło: temp_file2521428855593811457

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter jak się umawia na ons-y nawet raz w miesiącu zawsze z inną laską to wyrobienie takiego body counta to kwestia 1,5 roku, czyli nic niewykonalnego dla jakiegoś przystojnego dynamiczniaka typu student prawa albo alvaro na Erasmusie. Czy to jest ok pod względem moralnym/etycznym itp. to kwestia subiektywna, natomiast jeśli chodzi o technikalia to nie jest nic niezwykłego.
  • Odpowiedz
U mnie w #techbaza to spokojnie połowa klasy do końca szkoły sobie nawet pierwszej dziewczyny nie znalazła, a tu ktoś uważa, że puknięcie dwudziestu to nie jest wyczyn.


@Shatter: Spoko, ale to iż ktoś nie miał dziewczyny w szkole średniej to nie znaczy, że nie ruchał. Poza tym obecnie puszczanie się zostało wręcz znormalizowane więc dla dziewczyn wielu to faktycznie może być wręcz normalne.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z #rozowypasek 4 lata. Ja lvl 26 ona lvl 24. Ona nie chce uprawiać seksu. Pytałem ją o to i twierdzi, że s--s nie jest dla niej ważny i ona może bez tego żyć. Pytałem, czy jest #aseksualna, twierdzi, że nie. Pytałem ją, czy jest #lesbijka, twierdzi, że nie.

Na początku naszej znajomości (2,5 roku) uprawialiśmy s--s 1 w
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś porady? Bo szczerze to planuję się rozstać, żeby zaoszczędzić sobie i jej bólu później, skoro jesteśmy niedopasowani pod względem seksualności.


@xede: sam sobie odpowiedziałeś. Jeśli już teraz jest źle, to później będzie jeszcze gorzej w tej kwestii
  • Odpowiedz
lek przeciwdepresyjny

może powodować bóle jąder, bóle penisa podczas ejakulacji


Czy tylko mi się wydaje, że leki przeciwdepresyjne osiągają szczyty dziwnych objawów? Co mają j---a i p---s do depresji?

Substancja czynna Reboxetinum.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #s--s #tinder
Faceci zdradzają niby niewiele częściej od kobiet, ale kobiety mają milion razy wiecej okazji do zdrad i w 70% nie zdradzają, a faceci przy takich samych możliwościach zdradzaliby na potęgę.

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim

Faceci zdradzają niby niewiele częściej od kobiet


To akurat g---o prawda. Wiele badań jest, że to jednak kobiety częściej, wiele badań jest, że faceci. Problem z tymi badaniami jest taki, że nie ma tu innej metody niż ankieta, co nie jest w ogóle wiarygodne w takich tematach, bo ludzie mają tendencję do kłamania, zaburzania rzeczywistości, nawet anonimowo. Można co najwyżej wywnioskować, że kobiety mniej chętnie przyznają się do zdrady.
  • Odpowiedz
@Linnior88 ale nie zamierzam się wykłócać. Artykuł dotyczy pedofilki. Jeżeli kobieta 38 lat ma do wyboru tylko s--s z dziecmi, to chyba to nazywa się dla niej ścianą. Bo nie ma w zasięgu normalnych partnerów.
A i ściana moim zdaniem też dotyczy facetów po 30tce. Mogą sobie racjonalizować młodsze dziewczyny z różnymi issues, albo robiąc za bankomat. Ewentualnie równolatka po przejściach.
No ale to wykopkowe teorie, w związku liczy się, czy
  • Odpowiedz
Budowa kobiet jest OBRZYDLIWA!

Niby fajnie się patrzy na panienki, które mają ładne, zwiewne spódnice, które są podwiewane przez wiatr, ale należy sobie zdać sprawę, że non stop z ich wagin na ich majtki spływa fuj śluz, resztki krwi menstruacyjnej, z cewki moczowej siki, które barwią białą bieliznę na kolor żółty. Tam wszystko musi śmierdzieć- jak w ubojni.

Nie mówiąc już o tym jak panienka ma spodnie skórzane, Jezu xd tam wszystko się
Glimpse0fTheFuture - Budowa kobiet jest OBRZYDLIWA!

Niby fajnie się patrzy na panien...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem na jednodniowej wycieczce w góry z taką fajną Julką ze studiów którą mi się podoba i więcej co? Jest nieletnia osiemnastkę będzie miała w listopadzie. Gadaliśmy ze sobą przez większość czasu i mamy dużo wspólnego, mam nadzieję że udało się jakoś z nią więź nawiązać. Macie jakieś pomysły jak to pociągnąć i umówić się z nią na #randka a potem #s--s? Zależy mi aby zdążyć zanim upłynie termin ważności.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć.
tldr; odstawienie leków, jak Wasze "wrażenia"?

Mam 30 lat, od jakiś 7-8 lat leczę się na #depresja, najpierw brałem, już nawet nie pamiętam co, niestety prócz zerowego libido nie miałem żadnych pozytywnych efektów, odstawiłem je sam, co było średnim pomysłem bo przez kilka dni miałem srogi zjazd. Jakieś 3 lata temu po dłuższej przerwie mój stan znowu się pogorszył więc dostałem #zoloft.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
jak nie chcesz flaka to moklobemid tego nie powoduje

bez leków się czułem gorzej zawsze i wracałem, praktycznie 10 lat na lekach, ale bym sie tym nie sugerował bo pewnie jesteśmy w innej sytuacji + ja najpewniej zaburzenia osobowości a tego leki nie lecza tylko najwyżej objawy lekko zmniejsza.
  • Odpowiedz