✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czuję wstręt do seksu w moim wykonaniu po długim okresie abstynencji.

Kiedyś nie miałam jakichś oporów w tej kwestii, a nawet chciałam coraz więcej.
Od roku mam nowego partnera i akurat się złożyło, żeod początku naszej relacji zaczęłam chorowanlc na niedoczynnosc tarczycy, która spowodowała niemal 0 libido. Z początku o tym nie wiedziałam i wmawiałam sobie, że to przez stres, przepracowanie. Wyniki wykazały lekką niedoczynnosc, ale lekarz endokrynolog nie przepisał
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet jesli nie jestescie w zwiazku to gdzies tam albo probujecie randkowac albo ktos z waszego otoczenia to robi i dzieli sie z wami swoimi odczuciami przez co mniej wiecej wiecie czy jest lepiej z roku na rok czy gorzej jesli chodzi o sytuacje na rynku swin. Jak to prosze panstwa realnie jest? Zachecam do udzialu w ankiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #przegryw

Sytuacja na rynku swin z roku na rok jest:

  • coraz lepsza 6.8% (20)
  • bez zmian 15.5% (46)
  • coraz bardziej dramatyczna 77.7% (230)

Oddanych głosów: 296

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cynamonowazaslona: Ale to przecież właśnie przegrywy są ekspertami w temacie. Myślisz, że jakiś Oski ostroszczęki, będąc genetycznym dominatorem, jest w stanie obiektywnie ocenić rynek loszek, skoro codziennie jędrne Juleczki chcą zostać napełnione pod korek jego ambrozją?
  • Odpowiedz
Jak istotny dla Was jest aspekt relacji damsko-męskich w życiu (s--s, bliskość, bliskość emocjonalna itd.)? I czy wg Was można być szczęśliwy w życiu nie angażując się zbytnio w relacje / s--s?

Przegrałem na własne życzenie; kilka lat temu miałem nawet fajne relacje i s--s, ale trochę na własne życzenie zniszczyłem sobie życie w tym aspekcie - nie doceniłem tego, co miałem i obrałem złą drogę. Na własne życzenie znalazłem się w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D00msday dla mnie bliskość, czułość, miłość itp. mogłyby nie istnieć. Nie mam potrzeby wchodzić w relację z drugą osobą. Cała ta potrzeba tworzenia związków to jedynie konstrukt społeczny. Wmawia nam się od najmłodszych lat, że trzeba znaleźć sobie dziewczynę, wziąć ślub i zrobić dzieci dlatego czujemy presję by do tego dążyć.
  • Odpowiedz
Pytanie do osób, które mają za sobą związki FWB. Czy taka relacja wam pomogła, a może zaszkodziła? Czy weszłabyś w taką relację kolejny raz?

Pytanie szczególnie do #rozowepaski, ale niebiescy też mogą komentować. Jeśli się ktoś wstydzi to niech pisze na pw :)

#s--s #pytanie #zwiazki #fwb
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie dziwią się, dlaczego Arabowie / Afgańczycy płci męskiej masowo popierają radykalny Islam i prawo szariatu. Jedną z odpowiedzi jest obecna sytuacja w Europie i Ameryce - jakieś 40% mężczyzn to incele / mężczyźni w syfiastych relacjach z laskami <3-4/10 po karuzeli praktycznie bez seksu i bez szans na cokolwiek lepszego. Radykalni Muzułmanie płci męskiej po prostu dbają o swój interes.
#rozowepaski #niebieskiepaski #s--s #zwiazki #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D00msday: szariat zakłada że mężczyzna ma prawo mieć tyle żon ile jest w stanie utrzymać. Czyli szartiat sytuacji przegrywów i stulejarzy nie poprawi ani o jote
  • Odpowiedz
@D00msday: Nie ma to jak p-------c głupoty bez wiedzy XD Sytuacja w świecie muzułmańskim wcale nie jest lepsza, bo szanse biedaka i przegrywa na znalezienie atrakcyjnej i wartościowej żony są zerowe. Ojcowie nie wydają córek byle kim. Plus czego ty oczekujesz? Że przegrywy i nieudacznicy maja prawo oczekiwać kobiet 6-10/10? XD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

To zabrzmi dziwnie, ale po prostu w tym momencie nie rozumiem czy ze mną jest coś nie tak, czy to ja podchodzę do pewnych rzeczy zbyt "ostro", czy to jednak od strony innych ludzi jest problem.

Otóż..od pewnego czasu w związku z partnerką jest downhill, straciła pracę, ja ja utrzymuję, chęci na znalezienie jej są u niej dosyć nikłe.
- ja musialem zrobić cv,
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1123
@mirko_anonim: 23 lata bez matury, bez pracy, bez prawa jazdy, nie sprząta po sobie, zero chęci jakiegokolwiek rozwoju i trzeba księżniczkę utrzymywać

Ja wiem, że sytuacja na rynku świń nieciekawa, ale szanuj się OPie XD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W okolicach 2010-2012 roku zdarzały się jeszcze w moim otoczeniu pojedyncze historie, w których np. porządna dziewczyna 7/10 zakochiwała się głęboko "czystą, romantyczno-szczenięcą miłością" w chłopaku 5/10, po czym w oparciu o wspólne zainteresowania tworzyli stabilny związek i "żyli długo i szczęśliwie".

Czy przemiany ostatniej dekady (napędzane przez f*minizm, #tinder i #tiktok) całkowicie wyeliminowały takie scenariusze (będące fantazją wielu facetów w przedziale 4-6/10)
mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W okolicach 2010-2012 roku zdarzały się jeszcz...

źródło: michel

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zdarzają się wyjątki, wszelkie odstępstwa od reguły. Pytanie jak często?

Znam naprawdę dużo normalnych, fajnych dziewczyn, które również mają tak wysokie wymagania, którym na przykład ja, nie jestem w stanie sprostać. I ciężko mieć o to do nich pretensje. Mają do tego prawo.

Co do takich romantycznych sytuacji, gdzie kobieta bardziej patrzy na charakter chłopaka niż wygląd, zawartość portfela. Oczywiście, że to się zdarza, pytanie jak często? Wydaję mi
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Tinder to nie jest alternatywna rzeczywistość. To te same laski co na żywo". Tymczasem:
- od kilku lat non stop te same profile (nawet zdjęć nie zmieniają)
- laski żyrafy, które nawet na żywo są odrzucane przez wzrostaków a które chcą jeszcze wyższego od siebie
- azjatyckie fejki od kryptowalut
- profile boty do reklamowania instagrama (zazwyczaj 1 zdjęcie, opis to odnośnik do insta, nigdy nie odpowiadają)
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Tinder to nie jest alternatywna rzeczywistoś...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
Szkoda że już praktycznie nie ma czatów - tam można było się trochę poznać, polubić lub nie i ew. potem pokazywać i decydować o dalszym kierunku znajomości. Teraz to wszystko się zaczyna od d--y strony.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa zasadnicze pytania do Mirków (#niebieskiepaski):

1. Jaka jest wasza (orientacyjna) "wartość na rynku randkowym" (SMV)? Jesteście w dolnych czy górnych 50% męskiej populacji w kraju? Załóżmy, że jest to iloczyn:

Wyglądu x Statusu społeczno-ekonomicznego x Dynamiczności (ekstrawersja, odporność na stres), przy czym bardzo niskie wyniki w jednej kategorii (np. 1-2/10) obniżają wynik w stosunku do uśrednionych wartości,
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa zasadnicze pytania do Mirków (#niebieskie...

źródło: formula-of-love-picture-id172320031

Pobierz

Jakie SMV i jakie plany?

  • Dolne 50%, odpuszczenie relacji, ślubu, i ojcostwa 29.2% (21)
  • Dolne 50%, relacja tak, ślub tak, ojcostwo tak 13.9% (10)
  • Dolne 50%, relacja tak, ślub tak, ojcostwo nie 1.4% (1)
  • Dolne 50%, relacja tak, ślub nie, ojcostwo tak 2.8% (2)
  • Dolne 50%, relacja tak, ślub nie, ojcostwo nie 6.9% (5)
  • Górne 50%, odpuszczenie relacji, ślubu, i ojcostwa 8.3% (6)
  • Górne 50%, relacja tak, ślub tak, ojcostwo tak 22.2% (16)
  • Górne 50%, relacja tak, ślub tak, ojcostwo nie 6.9% (5)
  • Górne 50%, relacja tak, ślub nie, ojcostwo tak 4.2% (3)
  • Górne 50%, relacja tak, ślub nie, ojcostwo nie 4.2% (3)

Oddanych głosów: 72

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jestem w dolnej strefie. Odpuściłem szukanie dziewczyny. Nie założę rodziny i nie będę miał dzieci. Moje cele skupiają się teraz na kwestiach zawodowych, na zarabianiu większych pieniędzy, na pasjach (taniec, podróże) i na pomocy innym (wolontariat) oraz dbaniu o swoje zdrowie i ogólny dobrostan.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zerwalem ze swoim różowym po 6 latach związku, typowa relacja od czasów matury jak się poznaliśmy. Niedopasowanie pod względem libido, wszystko od rozmów po wizyty u specjalisty były, ale ile ja musiałem o to prosić... Finalnie charakteru człowieka nie zmienisz. Trochę ciężko mi stracić najlepszego przyjaciela, bo taka była przez większość czasu tego związku ta relacja, bez namiętności. Ona ma swoje problemy i niby na papierze zastanawiając się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ona ma swoje problemy i niby na papierze zastanawiając się ciągle nad tym czy to zrobić - w sensie czy zerwać relacje - w głowie już to się zrobiło.


@mirko_anonim: jak ma zaburzenia to niech się z nimi zmierzy. 6 lat to szmat czasu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mleko się wylało. To nic dziwnego, że jeszcze masz feelsy i trawisz tą sytuację. To będzie trwało. Jak najdzie Cię tęsknota i chwile zwątpienia, czy dobrze zrobiłeś, to przypomnij sobie, jak źle się czułeś pod koniec związku. Skoro zrobiłeś wszystko, co mogłeś, by ratować ten związek i mimo to Wam nie wyszło, to nie miej sobie nic do zarzucenia. Kochałeś, starałeś się, nie wyszło. Pora to pogrzebać i ruszać
  • Odpowiedz
#przegryw #p---o #s--s #rozowepaski Lubię dwa rodzaje p---o. Pierwsze, gdzie fabuła oparta jest na rodzinie (step sister), a druga to forma castingów, gdzie dziewczyna debiutuje i jest używana jak zwykly przedmiot do zaspokojenia (często elementy dominacji samca i przemocy). Zwykły waniliowy s--s jest dla mnie aseksualny.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach