Poszukuję inspiracji, może ktoś z was byłby w stanie mi pomóc.
Zawodowo zajmuję się głównie programowaniem. Kiedyś, w wolnych chwilach uczyłem się nowych rzeczy związanych z moją pracą, ale potem stwierdziłem, że to już nie ma sensu (a może po prostu mi się odechciało?) i zacząłem zajmować się pracą tylko w pracy.
Przez jakiś czas było fajnie, trochę odpocząłem, ale od dłuższego czasu chodzi za mną myśl, że zaczynam za bardzo marnować czas. Dlatego
Zawodowo zajmuję się głównie programowaniem. Kiedyś, w wolnych chwilach uczyłem się nowych rzeczy związanych z moją pracą, ale potem stwierdziłem, że to już nie ma sensu (a może po prostu mi się odechciało?) i zacząłem zajmować się pracą tylko w pracy.
Przez jakiś czas było fajnie, trochę odpocząłem, ale od dłuższego czasu chodzi za mną myśl, że zaczynam za bardzo marnować czas. Dlatego

























Sama w towarzystwie stosuję taką zasadę, że nie pokazuje że mi jakoś szczególnie zależy na kontakcie z kimkolwiek, zawsze zostawiam kilka niedomówień, pytań bez odpowiedzi itp. ale jednocześnie gdy
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}