@Elec:
Uważam podobnie - s-------a w swoim egoizmie jest przynajmniej usprawiedliwiony. On egoistycznie decyduje o swoim własnym życiu. Osoby postronne zaś, w swoim znacznie większym egoizmie, pragną decydować o cudzym życiu, co jest dalece gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Po pierwsze: nie panikuję. Okazuję zainteresowanie, wysłuchuję. Taka osoba powinna czuć w Tobie wsparcie. W takiej chwili podejrzewam, że może pojawić się pokusa szybkiej zmiany tematu, którą trzeba powstrzymać. Staram się nie dawać dobrych rad.

Po drugie: W zależności od tego jaki ta osoba ma stosunek do psychiatrii/psychoterapii. Jeśli pozytywny, to jak najszybciej umawiam wizytę - w przypadku myśli samobójczych to od razu psychiatra. Jeśli negatywny, staram się delikatnie
  • Odpowiedz
Dziwne, bo w komentarzach 95% to kobiety. A wydawało mi się, że to bardziej męska tematyka.
Autor to prawnik zajmujący się tematyką kryminalistyki, zabójstw i samobójstw.

Ciekawe, że różowe koło 30-40 roku to strasznie kręci i lubią czytać takie pozycje. Macie jakąś odpowiedź dlaczego?

#ksiazki #kobiety #samobojstwo #prawo #kryminalne #rozowepaski
brednyk - Dziwne, bo w komentarzach 95% to kobiety. A wydawało mi się, że to bardziej...

źródło: comment_1658387554pAwwZZStV7kkxfp9KbVW4b.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brednyk kobiety ogólnie dużo więcej czytają niż mężczyźni, a że tego typu książki obok romansów są najpopularniejsze, to i czytelniczek jest dużo

Plus do tego na Facebooku pewnie też siedzą głównie kobiety i pewnie też starsze kobiety mają skłonność do komentowania jakichś losowych postów
  • Odpowiedz
@brednyk: Tak samo jest na youtube, gdzie większość komentujących, ale też prowadzących podcasty kryminalne to kobiety. Pomijając fakt, że kobiety czytają więcej niż mężczyźni to wydaje mi się, że może też bardziej interesują się psychologią, motywami morderstw, psychiką seryjnych morderców, ciekawostkami ze śledztw itp.
  • Odpowiedz
0050?

Wczorajsze przemyślenia odnośnie sensu swoich działań i nadchodzącej przyszłości przeniosły się pośrednio na grupę, z którą uczęszczam na terapię uzależnień.

Moje samopoczucie i wczorajsze scenariusze na popełnienie #samobojstwo obniżyły mi nastrój, na grupie otwarcie powiedziałem, że są pewne sprawy o których publicznie mówić nie będę, co przerodziło się u nich w bezradność, spadek nastroju itp. przynajmniej tak dali do zrozumienia w informacjach zwrotnych do mnie.

***
o.....o - 0050?

Wczorajsze przemyślenia odnośnie sensu swoich działań i nadchodzącej...

źródło: comment_1658299084T7U4BieiqjDV6694bekzZc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jajebe, wpisałem sobie z ciekawości hasło "depresja" w google, a po wejściu w grafiki można zobaczyć takie oto obrazki… czyli problem dotyczy tylko bab? xD ogólnie mam wrażenie, że mieć depresję jest teraz w modzie i to głównie wśród kobiet właśnie, bo to teraz modne. naprawdę nie chcę obrażać ludzi z prawdziwymi problemami, ani facetów, ani kobiet. wydaje mi się, że zdecydowanie więcej facetów ona dotyczy, ale nie idą do psychiatry. to
patrykrozgwiiazda - jajebe, wpisałem sobie z ciekawości hasło "depresja" w google, a ...

źródło: comment_16582645410GByutmdBJ9RY2vfk5CB4Z.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dodwizo: sluchaj sprawa jest prosta: albo chcesz się czuć dobrze albo nie chcesz, na użalaniu się za wiele nie ugrasz i albo znajdziesz w sobie te odwagę by zdobyć jakotaki komfort dnia codziennego albo zgnijesz i tyle z tego będzie. Nie wymagaj od siebie nie wiadomo czego na początek. Po prostu doceń małe rzeczy, ugotuj sobie coś dobrego, zrób coś co lubisz robić, przewietrz głowę ze zbędnych natręctw, które Cię
  • Odpowiedz
List od zbanowanego @Nieironiczny , który usunął konto
==================================================
Widzę że sanctioned suicide zdjęli (czasem lubię se wejść + nie ma konfidenctwa na psy), to jest właśnie ta wolność słowa. Chłopy nikogo nie obrażali, pisali sobie o problemach życiowych. Ale oczywiście jest to niezgodne z katolską doktryną, że magik jest be więc oczywiście trzeba zablokować. Gardzę.
#przegryw
#samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę właśnie złożyć wniosek o zasiłek chorobowy z powodu depresji. Dzisiaj jest ostatni dzień, ledwo udało mi się wstać. Jestem niedaleko przed cienką granicą. Proszę Mirków dobrej woli o trzymanie za mnie kciuków. #depresja #samobojstwo
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#alkoholizm #przegryw #samobojstwo bez perspektyw, bez nadziei, bez czegokolwiek. Chłop minimalna podstawowa, 13 lat doświadczenia, a robi za murzyna. Śmiech przez łzy. Ale takie życie, jak Ukrainiec ma lepiej od Polaka.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: Też to lubię. Wszyscy k---a są przeciwko im: Ukraińcy, p0lki, julki, chady. Ale jak był okres szkolny to szlugi, zabawa, dresik to się liczyło. Książki, nauka, języki to dla kujonów i lamusów. Ile ja mam dziś satysfakcji, że ta banda p----------h dresików jp na 100%, leniów i obiboków dzisiaj albo z--------a za jakieś śmieszne pieniądze w Polsce B skąd pochodzą albo muszą z---------ć do Pana Niemca, by przez 2
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#alkoholizm #s---------o próbuje się zachlać, bo na więcej nie mam odwagi. Chociaż i to mi nie wychodzi bo przychodzi lęk jak się robi źle. Niby mam jakąś motywację do życia, ale sama motywacja to mało. Jestem wypalony, wyniszczony, chcę odpocząć, od pracy, od ludzi, od wszystkiego. #depresja ?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co byście zrobili na moim miejscu.

TL;DR po wielu latach niepowodzeń zacząłem wychodzić na prostą.

Wychowanie w rodzinie dysfunkcyjnej - p-----c. Miałem od dziecka lęki, depresję, ale rodzice mieli wywalone na dziecko dopóki siedziało cicho. Jak było głośne to wpadała p-----c i dziecko stawało się ciche.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @ciemniak22: o magiku teraz myślę z tej strony, że nie uda mi się nadrobić zaległości z życia, mam wątłą budowę ciała, z tego powodu trudniej znaleźć dziewczynę, z edukacji niewiele wyniosłem, przez lata unikania ludzi na pewno dla normalnych osób jestem dziwakiem.
Co mi pozostaje? Samotność, słabo płatne prace. Nawet jak wyrobię sobie ciało to i tak nigdy nie będę zadowolony ze swojej budowy.
Jako mężczyzna w społeczeństwie
  • Odpowiedz
OP: @spiegelglas: jest to nietolerancja glutenu. Jeszcze nie wiem, czy Celia kia, bo z badań krwi nie wyszło, ale pewniejsze jest zrobienie biopsji.
To jest straszne, bo wychodzi na to, że większość moich problemów, które miałem już w dzieciństwie były pewnie spowodowane tym. Teraz nie mam czegoś takiego jak problemy z koncentracją, czy pamięcią.
Ja już wcześniej coś w tym temacie podejrzewałem, ale odrzucałem, bo błędnie podchodziłem do sprawy,
  • Odpowiedz
Niechęć, niemoc, strach przed przyszłością, skrajny debilizm, odrażająca morda, myśli o #samobojstwo, tchórzostwo, #depresja dwie lewe ręce, użalanie się nad sobą i wylewanie swojego s----------a na wykop. Komplet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawilnik: ehe, bierz drogie tabletki co sztucznie za pomoca chemi robia ci w mózgu iluzje tego.ze jest wszystko w porzadku, chybq ze nie działają, 50 procent szansy. A i odstawic nie mozesz
  • Odpowiedz