Wpis z mikrobloga

Wszystkim którzy popełniają #samobojstwo najbardziej niewspółczuje tego, że nie mogli sobie poradzić z problemami życia codziennego. Ale wspołczuje im tego co ich będzie po śmierci czekało po drugiej stronie. I zwracam się do wszystkich z was co mają #depresja, zastawiają się nad odejściem. Wydaje wam się że macie tak ciężko, i macie tak #!$%@?. Obiecuje wam #!$%@?, że jeśli myślicie że popełniając samobójstwo, znikniecie że nagle przestaniecie cierpieć, to się naprawde #!$%@? zdziwicie po drugiej stronie. Ponieważ to co czeka na wiekszosć z was po drugiej stronie to są wszystkie takie lęki, strachy, wstyd który nagrawycie, wtedy kiedy wasz system nerwowy jest elektryczny ponieważ tak się to we wszechświecie odgrywa to co jest kluczowe to jest to wtedy kiedy sie boicie, kiedy sie wstydzicie ponieważ to coś pokazujecie wtedy że jest ważne. U zwierząt instynkty nowo narodzone zwierzete, nie muszą sie uczyć pewnych rzeczy. My również tych instynktów bazujemy. To jest gdzieś wszędzie ukryte. Ta nasza świadomość którą nazywamy instynktami, to wszystko gdzieś się nagrywa. To jest to coś gdzie się mówi o zaświatach, ja te tematy uwielbiam z różnych powodów. Jeżeli myślicie że zabijając się uciekniecie przed waszymi problemami, to gwarantuje wam że to gdzie trafiacie jest miliard razy gorsze, co więcej trwa wiecznie. Wyobraźcie sobie taki sen, z ktorego nie mozecie sie nigdy obudzić. Cały czas sie czegoś boicie non stop sie czegoś boicie. Cały czas coś o was chce i uciekacie przed tym co się dzieje, i tak jest #!$%@? nie skonczoność. Ponieważ takie miejsce trafiają ludzie po śmierci, każdy tworzy własne piekiełko. Dlatego każdego co czeka po śmierci jest to czego się najbardziej bał oraz wstydził. Dlatego ta rzeczywistość którą każdy z was sobie nagrywa jest najwiekszym koszmarem z którego nigdy sie nie obudzicie. I to jest najbardziej #!$%@?, ponieważ to że po śmierci możecie być władcą wyobraźni ale ten dar posiada 1 osoba na 100000 tyśiecy. Ale Wiekoszść trafia i jest więźniami wspomnień. Dlatego wtedy kiedy już tam traficie powiecie #!$%@?? przecież ja nic jadłem od. Ja #!$%@? ja chyba #!$%@? nie życie zanim zrozumiecie kiedy nie żyjecie upłyną miliony lat. Dlatego jeśli ktoś myśli, bo odzywa sie domnie wiele osob i każdemu mówie to samo. Dlatego jeśli ktoś z was myśli, jeżeli myślicie że samobojstwo bedzie ucieczką to po drugiej stronie to co na was czeka, to nie możecie sobie wyobrazić tych koszmarów, bo to jest wasza suma najgorszych wspomnień, kompleksów,wstydów, lęków przemrożona razy miliard. Wiec jeśli myślicie o samobojstwie to zamaist uciekać, ogarnijcie to wasze szmaciane plugawe życie przestańcie się nad soba użalać weżcie sie #!$%@? w garść. Ja mówie to każdemu kto do mnie pisze. Zamiast sie użalać nad sobą znajdzie kogoś kto ma naprawde dużo gorzej i pomożcie mu. Ponieważ użalanie się nad samym sobą czeka naszczeście potrzężna kara po śmierci. I Zawsze będe o tym opowiadał ponieważ to jest błedne bardzo błedne rozumienie sensu życia świadomości. I zacznijcie pomagać jak nie ludzią bo ludzie to są #!$%@? i nie zaslugują na to zacznijcie sie opiekować #zwierzeta mi. I #!$%@? mnie interesuje, czy sie na mnie pobrażacie a wiecie dlaczego? bo doskonale wiem co was czeka po drugiej stronie.
Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących
#depresja
  • 15
  • Odpowiedz