Wpis z mikrobloga

@elzatohoe: Odniosę się do twoje komentarza, Wszystkim którzy popełniają #samobojstwo najbardziej niewspółczuje tego, że nie mogli sobie poradzić z problemami życia codziennego. Ale wspołczuje im tego co ich będzie po śmierci czekało po drugiej stronie. I zwracam się do wszystkich z was co mają #depresja, zastawiają się nad odejściem. Wydaje wam się że macie tak ciężko, i macie tak p--------e. Obiecuje wam k---a, że jeśli
  • Odpowiedz
@polskipan1: Rok temu pracowałem za granicą w hotelu, miałem kolegę z pracy Anglika, uważał, że wie co jest po śmierci, wie jak rozmawiać z bogiem, i że objawiły mu się anioły. Miesiąc później zdiagnozowano u niego schizofrenię ( ͡º ͜ʖ͡º), polecam się przebadać.
  • Odpowiedz
@eloszka911 wiem, że się da, ale da się też być z używkami i mówienie uuu trzeba się mierzyć z bólem bo inaczej do ciebie wróci silniejszy to trochę p---------e mam wrażenie zazdrosnej osoby, która po prostu nie chce lub nie może sobie pozwolić na taką ucieczke. Uwazam,że skoro jest coś, co sprawia że ten bol jest chociaż mniej odczuwalny i lepiej znośny to jakimś chorym masochizmem jest rezygnowanie z tego bo
  • Odpowiedz