Wpis z mikrobloga

Hej,

Zdecydowałem się zamieścić wpisy na temat syndromu DDD - Dorosłe Dziecko z Rodziny Dysfunkcyjnej. Robię to ponieważ w Polsce jest mnóstwo ludzi z tym problemem, a także z bardzo pokrewnym problemem, którym jest DDA( Dorosłe Dziecko z Rodziny Alkoholowej) jednak w społeczeństwie nadal nie jest to temat szeroko poruszany, a przynajmniej adekwatnie do skali problemu.

Przez kilka ostatnich miesięcy czytałem wykop jako anonimowy użytkownik. Wydawało mi się, że znalazłem ludzi którzy bardzo często znaleźli się w podobnej sytuacji i chciałbym podzielić się swoją sytuacją, a także być może usłyszeć opinię innych osób, które wychowały się w podobnych domach.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej, albo podzielić się swoimi przeżyciami/przemyśleniami na temat tego stanu, możesz śledzić moje wpisy pod tagiem #linoskoczek

Moje wpisy będą zarówno na temat moich codziennych zmagań, a także moich przemyśleń na temat mojego stanu, jak i terapii, która mam nadzieję, że rozpocznie się za kilka miesięcy, po pandemii koronawirusa

W dwóch pierwszych wpisach dodam więcej tagów dla zasięgów, później będę tylko postował pod tagami #linoskoczek #ddd #dda #samotnosc

Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej, podaję link do wywiadu gdzie psycholog wyjaśnia czym jest syndrom DDD:
https://www.youtube.com/watch?v=u-spxGVi2LQ

#ddd #dda #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #linoskoczeknadblekitem #feels #narkotykizawszespoko #przegryw #samobojstwo #dda
  • 2