Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dzisiaj pierwszy raz w pośredniaku żeby zarejestrować się jako bezrobotny. Będąc nieświadomym świeżaczkiem po technikum myślałem, że mnie po prostu wpiszą do swojego świętego notesika i elo, co miałoby mi zagwarantować ubezpieczenie zdrowotne w przypadku znalezienia pracy. Skończyłem gadać z jedną babą, poszedłem do drugiej, a ta zaczęła mi od startu wciskać fuchy za 1k 8h dziennie. Oczywiście jej podziękowałem, po czym mnie poinformowała, że będą wypisywać i wydzwaniać już od przyszłego tygodnia w sprawie spotkań z doradcą czy #!$%@? wie kim na które muszę się stawiać, bo jak nie to do gułagu. Zapewnie też nie będę mógł odmówić pracy w januszexie. Wątpię, że niezdiagnozowana depresja, anhedonia, apatia, lęki i obrzydzenie i niechęć do życia jako robak i #!$%@? wie co jeszcze są jakimikolwiek argumentami w sprawie odmowy. Jak ci wszyscy ludzie to #!$%@? robią. To niby dopiero początek a ja już dawno nie mam sił. #!$%@? mi w dupe i guess.

#pracbaza #przegryw #depresja #urzadpracy #bezrobocie #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b78735fb896000a00520d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Byłem dzisiaj pierwszy raz w pośred...

źródło: comment_1631309039r9Uo4n43ceYG3WzXs3aaBd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
otkań z doradcą czy #!$%@? wie kim na które muszę się stawiać, bo jak nie to do gułagu. Zapewnie też nie będę mógł odmówić pracy w januszexie. Wątpię, że niezdiagnozowana depresja, anhedonia, apatia, lęki i obrzydzenie i niechęć do życia jako robak


@AnonimoweMirkoWyznania: idź do psychiatry, choćby po papier. Jeśli faktycznie ją masz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co innego jest patrzec nerwowo na papier o ofertach pracy pod naciskiem,presja itd. a co innego na spokojnie w domu
na stronie sa albo chociaz powinny byc te same oferty co dostajesz w UP
to duzo zmienia
pozatym organizuja czasem rozne szkolenia, kursy gadali ci cos o tym?
  • Odpowiedz