@Drakii: No super życie, jeżeli 300 milionów ludzi zostało brutalnie zamordowanych w ciągu 88 lat. Ty naprawdę jesteś takim egoistą czy tylko udajesz? Różowe okulary nie zeszły jeszcze z nosa?
  • Odpowiedz
Przydarzają się złe rzeczy ale też i dobre. Ja jestem zafascynowany tym ile jeszcze dobrego może mnie i innych w życiu spotkać


@Drakii: Kiedy komuś przydarzają się złe rzeczy, to cudze miłe przeżycia nie zmniejszają jego cierpienia. Dziecko umierające na raka nie poczuje żadnej ulgi na wiadomość, że zjadłeś sobie dzisiaj smaczne ciastko.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#depresja #samobojstwo
Ostatnio się przełamałem i poszedłem do #psychiatria (dobre opinie na znanylekarz) ale wizyta wyglądała podobnie co na załączonym obrazku. Miałem wyjątkowego pecha? Czy to raczej norma i trzeba się naszukać żeby znaleźć kogoś kto chociaż spróbuje pomóc?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#depresja #samobojstwo
Ostatnio si...

źródło: comment_1601109934HJvlL8SgV4R77vO3kzwikO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taktoto: no tak ale ciężko to na początek zrozumieć i musi powoli to dotrzeć. Człowiek myśli jak ja mam zrobić ten duży wysiłek jak nie mam absolutnie na nic siły?
  • Odpowiedz
Czytając posty tutaj, odnoszę wrażenie, że część osób byłaby dosłownie usatysfakcjonowana i spełniona, gdyby płeć żeńska zaczęła zabijać się częściej. Według niektórych, żadna kobieta nie może problemami równać się z mężczyzną, ponieważ przecież jest kobietą. Zastanówcie się, czy nie robicie innym tego, co zrobiono Wam.
#samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Login44456: bo wykopki prawiczki robią ze wszystkich kobiet wroga, tymczasem naszym wrogiem jest pro-lajferskie normictwo a nie kobiety. S----a przysłania trochę oczy, wiem. Ludzie, którzy nie chcą zebyś się zabijał, a potem mają cie głęboko w dupie - to jest problem.
  • Odpowiedz
@YuNgBrAtZ: Ale ty musisz mieć silna psychikę, ze potrafisz tak zbluzgac randoma w necie ;* poza tym nie siedzę na waszym tagu tylko komentuje wpis, który pojawił mi się na mikro
  • Odpowiedz
"Nie bójcie się prosić o pomoc"
To jest taki najgorszy sort publicznego pokazania: patrzcie na mnie jak mi zależy mi na ludziach bierzcie ze mnie przykład.
W rzeczywistości to puste generic p---------e bez żadnego znaczenia.

Gorsze chyba jest tylko usłyszeć "idź pobiegaj to Ci przejdzie"
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#depresja #przegryw #samobojstwo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszenie o pomoc jest zajebiste, ostatnio dodali kasy samoobsługowe w biedrze i nie wiedziałem jak ich użyć to spytałem jakiegoś pana i zrobil prawie wszystko za mnie
  • Odpowiedz
Od kwietnia zaczął się u mnie kolejny epizod depresji z zaburzeniami lękowymi, ciągle myśli samobójcze , działania autodestrukcyjne (n-------i, a-----l), utrata pracy dyscyplinarka, ciągle leżenie w łóżku, prawie utrata dziewczyny, kłótnie z rodziną, a na koniec wypadek motocyklowy z którego wyszedłem tylko o siniakach a motocykl skasowany doszczętnie , pod wpływem alkoholu, a--------y, marihuany we krwi - zabrane prawo jazdy będzie.
Do czego mnie doprowadziła depresja i myśli samobójcze, a najgorsze brak
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RudyKot2017: też od paru miesięcy alko, codziennie browary albo wóda, rzucanie nago donicami z balkonu z 4 piętra w środku nocy, grożenie śmiercią, nękanie i inne takie xD i to wszystko przemieszane z antydepresantami i ssri, które c---a dają, w sensie no może i dają bo bez nich może bym kogoś z-----ł albo siebie, ale jestem na etapie chyba powoli minimalnego wychodzenia z tego, dziś pierwszy dzień bez alko i
  • Odpowiedz
Czy policja w toku dochodzenia może zainteresować się osobami z którymi niedługo przed śmiercią kontaktował się s-------a?
W sensie jeśli znajdą na jego telefonie konwersację SMS z daną osobą to skontaktują się z nią w celu złożenia zeznań?
#samobojstwo #policja #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codziennie s---------o popełnia 15 osób. 12 z nich to mężczyźni. Za każdym samobójstwem mężczyzny stoi wielka tragedia kobiet - matek, żon, córek. Samobójstwa to wielki, wciąż nierozwiązany i wciąż deprecjonowany przez mężczyzn problem z którym muszą radzić sobie coraz bardziej osamotnione kobiety.

Samobójstwa w Polsce - wielki problem Polek!

#depresja #przegryw #samobojstwo #pieklokobiet
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dałem takie ogłoszenie na #grindr bo mam dość życia obecnego, c------j #pracawit gdzie płacą c-----o, i wieczny o------l za całokształt twórczości. Za normalną pracę w IT rozłożył bym nogi. A teraz czeka mnie hejt, negocjacja stawki, albo popełnię #samobojstwo #zalesie #gownowpis #geje #lgbt #gayisok #pracbazaproblems #pracbaza #zalamanienerwowe #pomocy
m.....y - Dałem takie ogłoszenie na #grindr bo mam dość życia obecnego, c------j #pra...

źródło: comment_1600761098Asv9aSyuNAGqKRN9ksUeU7.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy dożyje 30 lat. Mam 23 lata i czuje ze jestem za slaby psychicznie na po prostu zycie. Sądzę że po drodze do trzydziestki walne gdzies samobója bo nie wytrzymam tego co sie dzieje wokol. Jestem po prostu za kruchy i za kazdym razem jak zaliczam porazke mam coraz mniej sily na zycie. Juz teraz jestem czesciej smutny niz wesoly. Taki troche #wysryw ale chcialem
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pocieszać Cię tutaj chyba raczej nikt nie będzie bo żeby to móc robić, to trzeba dotrzeć do źródła Twojego nastroju i przyczyny takiego podejścia do życia. Ale za to mogę Cię serdecznie namawiać do spotkania ze specjalistą - psychiatrą i jakkolwiek to może źle brzmi "wizyta u psychiatry czy psychologa" - to nie ma się czego wstydzić.
Dostaniesz pomoc, być może leki, które pozwolą Ci na początku ogarnąć się
  • Odpowiedz
S---------o pod kołami pociągu. Jaki jest procent szans na powodzenie i co czuje ofiara?. Bo jak wygląda po spotkaniu z pociągiem to się domyślam.
To tylko pytanie, więc proszę bez bagiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samobojstwo
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adzal: kiedyś widziałem stream typa, Polaka którego chyba babka rzuciła. Typ wyszedł z domu, wszedł do zabki po monstera i poszedł na tort. Czekał coś przyjedzie i ciagle wszystko transmitował aż do momentu gdy pociąg go p--------ł. Nie pamietam imienia, miejscowości itd może uda ci się znaleźć. W necie pewnie nadal gdzies wisi nagranie. Myśle ze to wyjasni ci co czuje taka osoba. Jakby co Polak
  • Odpowiedz
Sąsiad #przegryw lvl 22 chciał się powiesić wczoraj w nocy. K*rwa, niby człowiek ogląda sadistic'a i widział już niejedno g---o ale skoro taka wiadomość zrobiła na mnie wrażenie że powiesić, tak po prostu skończyć z sobą i to sąsiad jeszcze to nie wiem jak bym reagował na żywo na sytuacje z sadistic'a... ( _)

btw. bardziej brzydzi jedzenie gówna i sranie do mordy aniżeli morderstwa, znęcanie się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach