Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 15
- 0
@madtrexx: jesli to nie wykopowa modlitwa, to chyba mam ogromnego farta w zyciu, bo wyszlam z tak kosmicznego gowna, w jakim bylam w grudniu, ze sama w to nie wierze. zawalily mi sie wszystkie dziedziny zycia w ciagu niecalego miesiaca
- 0
- 18
342120 + 21 = 342 141
Zdecydowanie za zimno i za mało kilometrów
W tym tygodniu to już 45km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
Zdecydowanie za zimno i za mało kilometrów
W tym tygodniu to już 45km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
- 19
341 999 + 24 = 342 023
Miało być 10 mniej, bo zimno, a wyszło jak zwykle (ʘ‿ʘ)
W tym tygodniu to już 24km!
#rowerowyrownik
Miało być 10 mniej, bo zimno, a wyszło jak zwykle (ʘ‿ʘ)
W tym tygodniu to już 24km!
#rowerowyrownik
- 18
341 357 + 28 = 341 385
Skorzystać z ciepłej pogody, bo od jutra ma być znowu lodówka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W tym tygodniu to już 164km!
#rowerowyrownik
Skorzystać z ciepłej pogody, bo od jutra ma być znowu lodówka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W tym tygodniu to już 164km!
#rowerowyrownik
- 17
299800,73 - 17,94 - 8,83 - 20,64 = 299753,32
#ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #sport
Statystyki:
Dystans:
#ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #sport
Statystyki:
Dystans:
- 17
300055,54 - 12,06 - 12,03 = 300031,45
Za wtorek i za dziś. Pierwsze dwa kilometry przez miasto (dość wyludnione), a potem już przez wieś i pola. Kontakt z innymi ludźmi praktycznie ogranicza się do wyminięcie tych kilku osób dużym łukiem, a wszyscy biegacze biegają w pojedynkę, zgodnie z zaleceniami.
Dziś taka sama trasa jak we wtorek, ale postanowiłem mocniej pocisnąć żeby być szybciej w domu. Wg stravy na 12 kilometrach urwałem ledwo dwie
Za wtorek i za dziś. Pierwsze dwa kilometry przez miasto (dość wyludnione), a potem już przez wieś i pola. Kontakt z innymi ludźmi praktycznie ogranicza się do wyminięcie tych kilku osób dużym łukiem, a wszyscy biegacze biegają w pojedynkę, zgodnie z zaleceniami.
Dziś taka sama trasa jak we wtorek, ale postanowiłem mocniej pocisnąć żeby być szybciej w domu. Wg stravy na 12 kilometrach urwałem ledwo dwie
- 18
300101,52 - 17,06 - 22,92 = 300061,54
Zeszły czwartek, ostatni trening z ekipą. Teraz tylko samotne biegi.
Dzisiejsze 22,92 wynikały z tego, że źle skręciłem w lesie i nadrobiłem kilometrów :D Ale w sumie dobrze wyszło, bo to pierwszy raz na dystansie półmaratonu od października kiedy doznałem kontuzji na zawodach.
#
Zeszły czwartek, ostatni trening z ekipą. Teraz tylko samotne biegi.
Dzisiejsze 22,92 wynikały z tego, że źle skręciłem w lesie i nadrobiłem kilometrów :D Ale w sumie dobrze wyszło, bo to pierwszy raz na dystansie półmaratonu od października kiedy doznałem kontuzji na zawodach.
#
- 19
340 157 + 40 = 340 197
Przypadkowo zobaczyć popcionk na LHS i przy okazji postęp prac nad budowanym kawałkiem drogi S19
W tym tygodniu to już 136km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
Przypadkowo zobaczyć popcionk na LHS i przy okazji postęp prac nad budowanym kawałkiem drogi S19
W tym tygodniu to już 136km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
- 0
- 0
@sargento: st40 s to chyba było
- 3
- 15
300221,49 - 21,50 = 300199,99
Czy na #strava można wylączyć maile nt. ukończonych wyzwań? Nadmienię, że chodzi mi o tylko i wyłącznie o maile, powiadomienia push można wyłaczyć z poziomu aplikacji.
Dodatkowo taguje #bieganie i #sztafeta #biegajzwykopem
#
Czy na #strava można wylączyć maile nt. ukończonych wyzwań? Nadmienię, że chodzi mi o tylko i wyłącznie o maile, powiadomienia push można wyłaczyć z poziomu aplikacji.
Dodatkowo taguje #bieganie i #sztafeta #biegajzwykopem
#
@k__d: w wersji webowej masz tego sporo
źródło: comment_15853840192isemHRsPUVDLCTHQ5dBHN.jpg
Pobierz- 1
@nohtyp_: dzięki :) z poziomu appki nie ma
@k__d: żeby tak w garminie dało się cokolwiek konfigurować... Powiadomienia z GC tak mi spamowały komórkę, że w ogóle je wyłączyłem. W stravie przynajmniej można w takiej sytuacji sobie obejrzeć listę powiadomieć, w GC - nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W ogóle Garmin to manianę odwala - webowy GC na komórce to praktycznie nieużywalny jest (
- 19
339 359 + 27 = 339 386
Ehhh... Jak już uskładałem kasę na kakakakask i buty spd, mam wolny czas, to teraz za bardzo nie można wychodzić z domów. Jak nie urok, to sraczka. I kiedy ja sobie kupię te buty, żeby (nie)zaliczyć gleby w zatrzaskach? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
W tym tygodniu
Ehhh... Jak już uskładałem kasę na kakakakask i buty spd, mam wolny czas, to teraz za bardzo nie można wychodzić z domów. Jak nie urok, to sraczka. I kiedy ja sobie kupię te buty, żeby (nie)zaliczyć gleby w zatrzaskach? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
W tym tygodniu
- 17
339 060 + 25 = 339 085
Jak już się robi jako tako ciepło, to znowu wiatr zaczyna się dawać we znaki (╯°□°)╯︵ ┻━┻
W tym tygodniu
Jak już się robi jako tako ciepło, to znowu wiatr zaczyna się dawać we znaki (╯°□°)╯︵ ┻━┻
W tym tygodniu
@krabozwierz: zapraszam pod daszek, na chomika( ͡° ͜ʖ ͡°) okno uchylone, wiatrak prosto na ryja, a ciepło jak diabli¯\_(ツ)_/¯
- 0
- 16
300351,13 - 15,06 - 15,70 = 300320,37
Dziwnie jest znaleźć w nocy w lesie zaparkowany radiowóz. Nie wiem co tam robili, ale na pewno nie byli zainteresowani biegaczami.
Statystyki:
Dystans:
Dziwnie jest znaleźć w nocy w lesie zaparkowany radiowóz. Nie wiem co tam robili, ale na pewno nie byli zainteresowani biegaczami.
Statystyki:
Dystans:
- 21
@krabozwierz: bardzo ładnie panie zwierzu
- 1
@Krolowa_z_wielkopolski: Dziękuję Knago
- 17
338 610 + 22 = 338 632
Krótkie odmóżdżanie
W tym tygodniu to już 22 km!
Krótkie odmóżdżanie
W tym tygodniu to już 22 km!
źródło: comment_1585067761tqclaYNn9O9vcYB8jWLAjL.jpg
Pobierz921778 - 42 - 52 = 921684
@Ciemnogrod Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni wynik?
Wchodzimy na tag #pompujzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/pompujzwykopem/wszystkie/
Screen:
- 0
@KontrolaAntydopingowa: Użyłem skryptu. Po to jest żeby z niego korzystać, inni nie robili błędów.
Poprawcie skrypt.
Poprawcie skrypt.
- 14
303388,64 - 18,31 - 8,88 - 20,13 - 27,65 = 303313,67
#ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #sport
Aktywności 4
Całkowity dystans 74.97 km
#ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #sport
Aktywności 4
Całkowity dystans 74.97 km











Odmóżdżanie w odludnych stronach zadupia
W tym tygodniu to już 69km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
@krabozwierz: dobra, dobra nie tłumacz się Pan. Zachowaj tą śpiewkę dla bagietmajstera