Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko - kupuję rower warty około 2000 zł. Najczęściej będę go zostawiać w pracy na grodzonym terenie, więc tam się nie martwię - niemal codziennie będzie on jednak od 1-3 godz zostawiany na mieście, chociaż czasem może się zdarzyć, że i dłużej. Polecilibyście jakiegoś solidnego zabezpieczenie, najlepiej do 150 zł?

#rower #rowery
  • 11
@Wawilen_Tatarski: Jak złodziejowi w oko wpadnie to nie ma zmiłuj. Może lepiej coś tańszego ale w technicznie dobrym stanie? Zastosować odpowiednie zabiegi wizualnie, żeby sprawiał wrażenie złomu. Ewentualnie zbudować i zamontować jakiś nadajnik gps z powerbankiem.
Chopy zlitujcie się, to rower za 2k nie 20. Pomysł żeby kupić jakiegoś gruza za 20% wartości tego lepszego, to już w ogóle uważam za poroniony. Ja używam Onguard Pitbull DT 8005 (wersja z linka w zestawie). Idealnie mieści się w twoim budżecie, z testów ma bardzo dobre opinie i nie jest tak popularny a zarazem znany przez złodziei. W wersji z linka, jesteś w stanie albo bardzo dobrze zabezpieczyć rower, koła
@Silver400: Ja zostawiam rower ewentualnie na kilka,kilkanaście minut pod sklepem, dlatego nie chcę targać non stop jakiegoś kloca. Dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ZAPIĘCIE .
Nity są słabym punktem, ale i tak trzeba się z nimi pomęczyć, chyba że ktoś akurat ma przy sobie dupne nożyce :)