https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-deadpool-classic-tom-4/
"Osiemset osiemdziesiąt słów w recenzji, do której za nic nie mogłem się zabrać. To za dużo krytyki, nawet pomimo wszystkich mankamentów czwarty tom Deadpool Classic nie zasługuje na aż tak emocjonalną, ostrą negację. To po prostu tytuł na wskroś nijaki. Właśnie przez to narosła we mnie niechęć, a za nią cała gama powiązanych pretensji. Tym razem jednak wybór kozła ofiarnego nie był przypadkowy, padło na dosyć ważny i reprezentacyjny zbiór zeszytów
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-deadpool-classic-tom-4/
"...

źródło: comment_xCoepInaPOXB6feUbRdX7IojklEoscwr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@NieTylkoGry zgodzę się tutaj, Deadpool z lat 90 i z pierwszych dwutysięcznych lat był raczej średnim komiksem, w najlepszym wypadku niezłym. Jak jakieś 90% komiksów (Marvela) z lat 90 xD
  • Odpowiedz
Jestem miłośnikiem raczej lekkich dźwięków, jednak dobra muzyka obroni się niezależnie od gatunku. A w szczególności, kiedy jest tak dobra jak Vacuum od Entropii. A jak to wszystko jest jeszcze oprawione w grafiki Kuby Sokólskiego to już w ogóle się rozpływam. Zapraszam na recenzję bo po prostu warto znać ten album.
https://tonskladowy.pl/recenzje/entropia-vacuum/
#muzyka #metal #blackmetal #recenzja #rock #kultura
Roszp - Jestem miłośnikiem raczej lekkich dźwięków, jednak dobra muzyka obroni się ni...

źródło: comment_rFM3cBs7Pc2O3OocFKBH5Ye63dlvZsXH.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@Roszp mówię o całości, próbowałem tego słuchać już chyba z 3 razy i nie jestem w stanie dotrwać do końca płyty, poza tym dość nudna jest, mało wokali, mało innowacyjności, taki typowy post-metal
  • Odpowiedz
@szwe: Mam świadomość, że to nie jest może nowatorska muza, ale znając ich dorobek, bardzo fajnie widać progres na tle Ufonaut, które mimo że było albumem dobrym, to bardzo nierównym. No ale cóż, mam świadomość że ile osób, tyle gustów muzycznych, także dzięki za podzielenie się opinią :P
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-venom/
To nie jest dobry film. Można się jednak świetnie na nim bawić. Liczę, że Sony po zliczeniu zielonych uzna, że warto kontynuować przygodę z tym symbiotem (i, jak zapowiada scena po napisach, z kolejnym), szkoda zmarnować tkwiący w tej historii potencjał.Recenzja filmu Venom
#recenzja #film #filmy #kino #filmnawieczor #ogladajzwykopem #marvel
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-venom/
To nie jest dobry fi...

źródło: comment_RAAIjwhOBKgfDvlzzdC1iqy1GIDhVJ0t.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

❗Dzisiaj kolejny komiks, ale tym razem coś nie od Egmontu. Eden to komiks polskiego twórcy - Tomka Woroniaka, a opowiada o... No właśnie, sprawdźcie sami w nowej recenzji! Gwarantuję, że fabuła komiksu to coś ciekawego, coś świeżego.

------------------------------------------------------------------------------
▶️ Eden - Recenzja komiksu Tomka Woroniaka
------------------------------------------------------------------------------

Pewnej
szogu3 - ❗Dzisiaj kolejny komiks, ale tym razem coś nie od Egmontu. Eden to komiks po...

źródło: comment_V74812LRuf7ZX8GaOXzYl4FMjudHSThp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Venom.

Wady filmu mógłbym wymieniać bardzo długo, ale również po seansie stwierdziłem, że się przede wszystkim bardzo dobrze bawiłem. Nie znam komiksów z Venomem, wiedziałem tylko, że to kosmita i wróg Spidermana. I w ogóle mi to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie - miałem mniej oczekiwań. Jak się dowiedziałem już po seansie postać Eddiego była totalnie różna od komiksowej i laczyla go z Venomem glownie niechęć do Spidermana. Co z tego jednak,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo: ja bym jeszcze dodał do listy irytującą scenę śmierci dzieciaka:

- Uciekajmy, zombie nas zaraz zagryzą, jest ich za dużo!
- Okay, ale jeszcze odetnę konia
[gryz-gryz, dziab-dziab, chłopak zainfekowany]
- O nie musimy mu pomóc, chociaż już w zasadzie nie żyje!
[kolejna scena, horda zombie zasieczona bez wysiłku, pozostaje dobić dzieciaka]
  • Odpowiedz
Nowy album Behemotha to muzyka inna, bardzo zróżnicowana, można wręcz zaryzykować stwierdzeniem - innowacyjna. Jesteśmy kilka dni od premiery, dlatego chętnie poznamy Wasze opinie. Na dole recenzji znajdziecie suwak, dzięki któremu możecie ocenić płytę.

Nasza recenzja.

#metal #deathmetal #blackmetal #behemoth #metalnews #recenzja
metalnewspl - Nowy album Behemotha to muzyka inna, bardzo zróżnicowana, można wręcz z...

źródło: comment_KFGUv71NX0SeZ6u4JBm64bhpGdclGS0Z.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach