@kociooka to znaczy zamysł jest taki że Kubusiowi wydawało się że on ma.to wszystko pod kontrolą, że on sobie podiluje teraz. Stąd ta jego poza jakby był poza ramą, jakby był tylko cieniem poruszającym się w tle, on wchodzi na imprezę sprzedaje towar i wychodzi - jest czysty, podwozi zbirów na wymuszenie, zostaje w aucie, nie wchodzi na górę - jest czysty, nie pali fajek i nie pozwala palić w aucie,
  • Odpowiedz
Kamil Nożyński - jest dużo zarzutów


@kociooka: Ciekawe, ja akurat wlasnie tak go sobie wyobrazalem czytajac ksiazke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do samej topologii Warszawy to rzuciło mi sie w oczy też to, że niektóre miejscówki były zlokalizowane w innych okolicach niż to było opisane w książce, np. tajemnicza "sotka" na Sobieskiego 100 Filozofowania sporo było również w książce i to były jej najnudniejsze momenty
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-komornik-tom-1/
Piszę tę recenzję z perspektywy drugiego tomu, dlatego będzie nieco łaskawsza niż byłaby po samym pierwszym. Gołkowski woli masakrę od portretowania i uczłowieczania swojego pierwszoosobowego narratora. Zek został zasłonięty (albo sam się zasłania) językowymi fajerwerkami, rzeką krwi i paskudztwa, scenkami jak z Happy TreeFriends. Trochę nie czuć w tym wszystkim osoby, więc z dramatycznej opowieści wychodzi czytadło. Jako lekka lektura z przytupem bardzo fajne i godne polecenia, ale bez głębi. Ale
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-komornik-tom-1/
Piszę tę ...

źródło: comment_SRisTfA2DsWnOCopA03YPXw4Y4OaxTDp.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: Mi się ostatni to nie podobał, z takiej pop gore opowiastki tak w stylu co Żamboch nieźle pisze wyszło jakieś niby głębokie zakończenie takie w wg mnie nie pasujące kompletu - tzn mówię o tomie +++
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-nieslychane-losy-ivana-kotowicza-tom-3/
Warto poznać całość. Czy to już wreszcie koniec, czy seria jeszcze potrwa, zdradzał Wam nie będę, ale za to z czystym sercem polecam się z nią zapoznać. Ma swoje drobne minusy, ale jak na pozycję stricte rozrywkową i opartą na popularnych motywach, sprawdza się naprawdę znakomicie. Recenzja trzeciego tomu komiksu Niesłychane losy Ivana Kotowicza
#recenzja #komiks #komiksy #polska
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-nieslychane-losy-ivana-kot...

źródło: comment_wSi6T5Z58CSyOs4LUAkpHpOgn6niZoJM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-dvd-filmu-player-one/
Dla miłośników kina SF lat 80. to film, który absolutnie powinni zobaczyć. Co prawda zrobiłby o wiele większe wrażenie, gdyby nakręcić go w stylu tamtych obrazów i na dodatek z efektami udającymi ówczesne (tylko czy wtedy sprzedałby się wśród współczesnych widzów?), ale i tak efekt końcowy jest bardzo udany, więc z czystym sercem polecam bardzo gorąco.
#recenzja #film #filmy #kino #ogladajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-dvd-filmu-player-one/
Dla miłośni...

źródło: comment_m3h66CBptGw4L0oEWllqfT0btXyadL2M.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: Na Johna Carmaca, Lorda Britisha i Marksa (rzeczywistosc przedstawiona w ksiazce stanowi wszak krytyke nowoczesnego kapitalizmu), nie ogladajcie tej papki przed przeczytaniem ksiazki. Jest bowiem duzo lepsza, film zas splyca ja na kazdej mozliwej plaszczyznie. Od wynaturzen kapitalizmu po jakosc odniesien growo-popkulturowych.
  • Odpowiedz
Czy to ptak?

✈️ Czy to samolot?

❗ Nie, to Supe... Otóż nie tym razem! Autor kultowego "The Walking Dead" od zawsze pasjonował się komiksami o super bohaterach i wreszcie sam zdecydował się wykreować własne uniwersum na podstawie tych, tak dobrze nam znanych. "Invincible" to historia niebanalna w swojej banalności, a niekiedy też skomplikowana w swej prostocie.

Jeśli
szogu3 - Czy to ptak?

✈️ Czy to samolot?

❗ Nie, to Supe... Otóż nie tym razem! ...

źródło: comment_NfUu4gi5pFEImSdYbxi9GnSXwsNZbaCB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-syn-woda-i-ogien/
Efekt końcowy jest całkiem udany. Jak pisałem na wstępie, na kolana całość nie powala, ale to dobry komiks rozrywkowy. Rzecz w sam raz do przeczytania w kwadrans i nieżałowania spędzonego nad nią czasu. Miłośnicy europejskich przygodówek w historycznych realiach (ale osadzonych w klimatach typowych dla fantasy), będą z Syna zadowoleni. Recenzja komiksu Syn: Woda i ogień
#recenzja #komiks #komiksy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-syn-woda-i-ogien/
Efekt k...

źródło: comment_JCTM50jvoMRVvkTQoFF9wj9dG4ZqLc3u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-proxima/
I chociaż Proxima to przede wszystkim powieść rozrywkowa, warto ją polecić miłośnikom SF. W końcu ma w sobie nutę czegoś więcej, kilka ciekawych pomysłów oraz klimat sprawiający, że chciałoby się zobaczyć ten świat na wielkim ekranie. Warto więc zainteresować się nią i wyruszyć wraz z międzygwiezdnym odpowiednikiem parszywej dwunastki na wyprawę przez kosmos. Recenzja powieści Proxima
#recenzja #ksiazka #ksiazki #scifi #sciencefiction
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-proxima/
I chociaż Proxim...

źródło: comment_WKMfIsBGCrOgHDR76bTphAorGpCVVfrZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-mysterious-realms-rpg/
Tytuł boryka się z kilkoma pomniejszymi problemami, takimi jak brak automatycznego zapisu, ograniczeniem wielkości mapy do jednego ekranu, choć trzeba jej przyznać, że muzyka szybko wpada w ucho i jest zaskakująco dobra. Mysterious Realms RPG to gra z jednym ciekawym pomysłem (system walki), który nie usprawiedliwia jej toporności i amatorstwa właściwie w każdym innym aspekcie. Recenzja gry Mysterious Realms RPG
#recenzja #gry #pcmasterrace #steam
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-mysterious-realms-rpg/
Tytuł ...

źródło: comment_BixfuAmkmDD7qpkCEWNxlSY3ZreB5IOa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: Jestem w pełni świadom braków mojej gry. Wiem też, że nie każdemu przecież przypadnie ona do gustu.

Wciąż jednak zbiera dobre opinie na Steamie (dostaje też również pozytywne wiadomości od Mirków), więc wiem, że można się przy niej dobrze bawić. A że to mój pierwszy tytuł, to jestem w pełni zadowolony :)

Jeśli jednak ktoś chce przeczytać krytyczny rzut okiem, na mój tytuł, to szczerze polecam tę recenzję ;)
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-colina-legacy/
Nie jest to gra bezpłatna, ale warto wydać na nią nieco grosza, choćby ze względu na niezwykle przyjemną rozgrywkę i wciągającą historię. Szczególnie osoby lubiące gry bazowane na twórczości Lovecrafta powinni sięgnąć po tę pozycję. Choć nie jest to dzieło czerpiące z jego mitologii, atmosferą i urokiem mu nie ustępuje. Recenzja gry Colina: Legacy
#recenzja #gry #pcmasterrace #steam #grajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-colina-legacy/
Nie jest to gr...

źródło: comment_qvgC1g2GbM5r4VHUHXaGoxTjLbVpFtut.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach