https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-assassins-creed-ostatni-potomkowie-przeznaczenie-bogow/
Przebudzenie bogów jest spokojną kontynuacją książek z uniwersum Assassin’s Creed. Ciekawy wątek historyczny wymieszany ze współczesnością, a także przewijający się w obu okresach konflikt jest swoistą strefą komfortu, poza którą autor nie starał się zbytnio wychylać. Jedyną nowością jest podróż po nieodkrytej pamięci genetycznej, który można uznać za lekki powiew świeżości, a ten, obawiam się, nie będzie kontynuowany. Największy zarzut mogę mieć jedynie do niedomkniętych wątków, których rozwiązania raczej już nie
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-assassins-creed-ostatni-po...

źródło: comment_HjaL4VYZQe2RLfYhiBEmYGJNbQBokhDm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-sherlock-holmes-i-podroznicy-w-czasie-tom-1/
Ostatecznie ta opowieść o błyskotliwym detektywie jest warta poznania. Motyw podróży w czasie wydaje się ciekawy, choć w Wątku więcej jest niesamowitości wszystkiego dookoła niż niesamowitości Sherlocka – ale taki też urok pierwszych tomów, które jakoś muszą w końcu zawiązać akcję. Zdecydowanie warto – zarówno dla rysunków, jak i ogólnej kolorystyki. Na ocenę scenariusza trzeba jeszcze trochę poczekać: dzieje się dużo, rokuje nieźle, ale potencjał łatwo zaprzepaścić na kartach kolejnych zeszytów.
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-sherlock-holmes-i-podrozni...

źródło: comment_p5DhsiZeHvDmtENWOovvhIMJnYdne4aL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brasselOverload: @waciak: 17g na 250 ml, ale oprócz cukru są substancje słodzące. Nie chodzi mi tu o zdrowie, że o nie te kilkanaście gram mnie zabije, bo bardzo rzadko sięgam po takie napoje. Liczy się smak, cola też jest dla mnie za słodka
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: „Autor akcję swojego komiksu Brygada Żydowska tworzy w poszanowaniu i przy starannym oddaniu realiów historycznych.” - to w pierwszym akapicie i tutaj powinno się przestać czytać tę recenzję
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wangog: Mi się opór nie podobało chciałem wyjść w połowie ale nie wypadało. Film o niczym, taki pitbull tylko z księżmi.Poziom żartów 1:1 jak z pitbulla.Bardziej bym powiedział ze film był jakaś karykatura kościoła i to taka na grubości,sci fi. Brakowało mi tylko oświęcimskiego w roli jakiegoś „ministranta wpier***u”.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-zamki-burgundii/
Zamki Burgundii to świetna gra. Jest angażująca i łatwa do wytłumaczenia nowym graczom. Świetnie się skaluje i charakteryzuje sporą regrywalnością. W pełni rozumiem decyzję kapituły o przyznaniu jej tytułu gry roku 2018. Mam nadzieję, że w przyszłości doczekamy się nowego wydania z ładniejszą oprawą graficzną, bo ten tytuł najzwyczajniej w świecie na to zasługuje. Fanom gier euro o niskim poziomie losowości gorąco polecam. Recenzja gry planszowej Zamki Burgundii
#recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-zamki-burgundii/
Z...

źródło: comment_Md6lOVmUwLIbufJOFkBsHCIvUTwVMqXF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga spojler
I o co ten hałas?
#kler to film o:
- ostatnim sprawiedliwym, który poświęca zdrowie i życie żeby zwrócić uwagę na problemy kościoła (w tej roli Jakubik)
- człowieku, który próbuje odkupić swoje winy i odnajduje miłość (Więckiewicz)
- cynicznym polityku, który dąży do swoich celów za wszelką cenę (Braciak)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karmaisabitch: O wow. Filmu nie widzialam. Nawet nie chce ogladac- wiem, ze tak sie zagotuje, ze ledwo sie podniose po tym. Uniwersalna opowiesc o ludziach i ich slabosciach? Jestem z domu gdzie wiara w Boga/ kosciol byla strasznie wazna. Jakos lepiej zyje mi sie z daleka od nich.. i od kleru i od rodziny.
  • Odpowiedz
  • 2
@0Rhplus a to już mi milej. Cieszę się, że trafiłem. Film warto obejrzeć (niekoniecznie już teraz w kinie) bo jest naprawdę inny niż można się spodziewać po tym całym medialnym hałasie
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-muszkieterowie/
Muszkieterowie to smutny przykład serialu, który został – kolokwialnie mówiąc – zarżnięty przez własny ciąg dalszy. Jest to tym bardziej smutne, że pierwsza seria oferowała widzom po prostu porządnie przygotowaną, pomysłową historię, tym samym najzwyczajniejszą w świecie dobrą zabawę. W dalszych seriach zamiast radości oglądania mamy tylko zgrzytanie zębami na rozwiązania, za pomocą których twórcy usiłują zrobić z całości coś w teorii głębszego i poważniejszego, a w praktyce stwarzają nieprzyjemnego w
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-muszkieterowie/
Muszkiete...

źródło: comment_K9NwrWghCiw2khJ529bfiwJXLCBOfzpp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym miesiącu będzie pełno komiksów, ale wolałem zacząć od tej niewinnej mangi. Nie dajcie jednak zwieść się urokliwej okładce, bo w środku jest naprawdę depresyjnie i trochę melanholinie — akurat idealnie w panującą za oknem pogodę!

------------------------------------------------------------------------------

Historia smutnego nauczyciela. Sora i Hara – Recenzja

------------------------------------------------------------------------------
szogu3 - W tym miesiącu będzie pełno komiksów, ale wolałem zacząć od tej niewinnej ma...

źródło: comment_rCzvcs6WAVBcTe6of5yP4xbnVxo4qIjv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-waleczni/
Mankamenty na bok, ja daję ludziom z KBOOM kredyt zaufania. Widać, że sporo tutaj jeszcze musi się dotrzeć i z kilku błędów trzeba będzie wyciągnąć wnioski, ale ich ciężar absolutnie nie jawi się jako przytłaczający i nieprzekraczalny. Sam komiks warto mieć na półce, zwłaszcza gdy lubicie superbohaterów, ale reprezentanci Marvela i DC Comics zaczęli was już troszeczkę nudzić. Waleczni mówią w tym momencie wyraźne “Jesteśmy tu!”. Doceniam, że oddychają powietrzem późnych
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-waleczni/
Mankamenty na b...

źródło: comment_lxFtElQf34GOck8WGfCTidYOzBbFAnsf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Man0lo Właśnie wróciłam i u mnie to samo - sala wypełniona po brzegi, a w ogóle nie było słychać chrupania popcornu, szelestu foliowych torebek czy rozmów za plecami. Chodzę sporadycznie do kina ale to pierwszy seans od dawna, gdzie mimo tylu ludzi zupełnie nic nie rozpraszało mojej uwagi.
  • Odpowiedz
@Scorpjon: ojejku uwielbiam ich album. Ostatnio sobie go odświeżyłem i z perspektywy czasu jest po prostu dobry, ale mój brak obiektywizmu bywa mylący ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do samej tresci... Ogólnie w przełomie lat 80 i 90 brytole sobie przypomnieli o psychodelicznych Beatlesach i bardzo chcieli do tego nawiązać. Problemem było co innego - słynny klub Hacienda w Manchesterze(właścicielami byli członkowie New Order) który pod
A.....h - @Scorpjon: ojejku uwielbiam ich album. Ostatnio sobie go odświeżyłem i z pe...
  • Odpowiedz
Zdumiewające jest to jak rodzime zespoły potrafią wspinać się na światowe wyżyny jeśli chodzi o muzyczny poziom. Taką grupą jest Down to the Heaven, która wydała w tym roku swój debiutancki album pt. „[ level – 1 ]”. To krążek, który ani przez chwilę nie nudzi, świetne kompozycje, brzmienie na najwyższym poziomie. Koniecznie zapoznajcie się z nimi oraz recenzją. Panowie, winszujemy!

#metal #metalcore #djent #
metalnewspl - Zdumiewające jest to jak rodzime zespoły potrafią wspinać się na świato...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach