Zapomniałem kupić wody mineralnej. Czy coś mi się stanie gdy napoje się wody z kranu? Mieszkam w bloku i jestem w rurociągu Warszawsjim.
#pytamsie #pytaniedoeksperta #pytanie #ankieta #nocnazmiana #jedzzwykopem
#pytamsie #pytaniedoeksperta #pytanie #ankieta #nocnazmiana #jedzzwykopem
























Naprawdę obecnie można spożyć kawę w taki sposób, że nawet nie wpadniesz, że to kawa.