Wpis z mikrobloga

@kuroszczur: jakos nie zauwazylem, zeby w biurze mieli "taki #!$%@?" kawka z rana, hihi haha a ja #!$%@? i jeszcze mi mowia mlodsi odemnie co mam robic,. jak mialem 20 lat mozna bylo to przebolec ale teraz.. a co bedzie jak bede mial 40, 50, 60 lat.. jeszcze robie u dziada gdzie mam najnizsza kraj reszta pod stolem
@michal_szn: nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem kolege na szkole co tez poszedl do policji i byl tirowcem i tez zrezygnowal.. ale on z lenistwa ( na szkole oblal ) ja szkole zdalem ale z innych przyczyn musialem zrezygnowac, jako robol w policji mialem perspektywe jako robol tyra juz nie, to jest #!$%@? straszna mi sie juz nie chce poprostu
@RandomowyTyp 30 lat i za stary na robotę, chłopie ty dopiero masz najlepsze lata do fizycznej roboty przed sobą. Spokojnie te 25 lat jazdy ciężarówką przed tobą bo raczej nie wygląda byś miał papiery i predyspozycje na cokolwiek innego.
ala ja juz nie chce byc robolem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@RandomowyTyp: na jakość życia pracuje się od początku. Co umiesz zrobić aby pracować w biurze, czym się wyróżnisz aby wybrać przy zatrudnieniu ciebie a nie kogoś z doświadczeniem biurowym, kogoś z wyższym?

to, że ty nie chcesz to nic nie znaczy
lepsze niz nic


@RandomowyTyp: no nie, bo teraz jeszcze masz świadomość iż jesteś w ujowej sytuacji.

w tym wieku to raczej znalazłbym sobie dobrze płatną robotę fizyczną typu spawacz, glazurnik, hydraulik, wykończeniówka
zrobienie studiów to min 3 lata, i dopiero cokolwiek będziesz na tym rynku znaczył, tyle iż 10 lat w plecy doświadczenia na wejściu przegrywasz

A w 3 lata w takim biznesie to już będziesz specem
@DarkZizi: ja mam mature ale uczyc mi sie nigdy nie chcialo, tzn uczylem dobrze do 6 klasy podstawowki, kiedy rodzice byli razem jak sie rozwiedli., to jeblem nauke bo nikt mi juz nie kazal sie uczyc.. nie zdajac sobie sprawy z tego co robie.. zadecydowalem o swoim losie jako 12 latek, bo pozniej szla spirala #!$%@? za mna, jak sie przestalem uczyc to chodzilem do klasy tej gorszego sorty gdzie chodza