Kurcze ,wykopki zwykle nie mam problemu z ogarnięciem swoich spraw medycznych i urzędowych.
Ale jest taka sprawa ze od tygodnia zmagam się z pewnym urazem,a jutro kończy mi się zwolnienie lekarskie. No I mam zamiar iść do lekarza i wprost powiedzieć że chciałbym przedłużenia zwolnienia, bo mnie nadal boli,a pracuje fizycznie.Fakt poprawiło mi się po lekach, ale nadal boli przy pewnych ruchah.

Jak lekarz może zareagować na to że chcę dalszego zwolnienia.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S_mirabilis: idź. Mow wprost co Cię sprowadza, że pracujesz ciężko fizycznie i nie dasz rady a nie ma lżejszych stanowisk czy coś. W lekarza obowiązku jest się nad Tobą pochylić. Może wysłać na dodatkowe badania żeby sprawdzić czy coś poważniejszego nie dolega ale wcześniej dopyta pewnie co sie jeszcze dzieje. Będzie dobrze.
  • Odpowiedz
Robię dziś w pracy swoje zagadki z #wykopaka i utknęłam. Krzyżowka. "Często coś z niej spada" na 7 liter. I jedno z haseł, ale nie wiem czy ja debil czy nie, ale nigdzie enie miałam hasła na 4 litery (podejrzewam, że to hasło związane to hasło krzyżówki.) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krzyzowka #pytamsie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej powiedzcie mi, bo moja samoocena nie pozwala mi tego zaakceptować. Jeżeli mam pary na apkach randkowych i dziewczyny piszą pierwsze, to znaczy, że jestem tym mitycznym chadem? #tinder #pytamsie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ilu jest polskich obywateli w Watykanie i ilu watykańskich w Polsce? Sprawdził to ktoś?

#pytamsie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanie do specjalistów. Jeśli dzieciak pochodzenia ukraińskiego był zwolniony z pisania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego czy może składać normalnie wnioski o przyjęcie do liceum czy technikum w którym język polski jest wymagany przy punktacji? Wytłumaczy mi ktoś jak to działa? #pytamsie #szkola #pytanie #mikroblog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: goście robiący banalne oprogramowanie, które mógłby klepać dosłownie każdy po 6-miesięcznym kursie i wdrożeniu. CRUD to aplikacja robiąca odczyt/zapis/aktualizację i kasowanie danych, żadnej interesującej logiki w środku. Dzięki tzw. eldorado kasowali i nadal kasują 20-30k na miesiąc. Zaznaczam raz jeszcze, do tej roboty mogłaby równie dobrze przygotować zasadnicza szkoła zawodowa. Teraz rynek powiedział takim fachowcom "sprawdzam" i jest płacz.
  • Odpowiedz
@Anonek463 po co alarm,po co cctv, po co ogrodzenie, po co zamki.
Pomieszkaj w domu to sam uświadomisz sobie ze warto.
No chyba nie powiesz ze 5000 za pare kamer to luksus.
  • Odpowiedz
w 27/03/2023 popelnilem wykroczenie przekroczenie predkosci 200pln zlapany przez fotoradar, oswiadczenie potwierdzajace dostalem 23/11/2023 pracodawca wskazal mnie jako osobe kierujaca w/w okolicznosciach, od momentu popelnienia tego wykroczenia do dostania powiadomienia minelo ok 240 dni, czy mandat ten sie przedawni w marcu 2024? Czy bedzie wszczete postepowanie? Co ogolnie zrobic bo zapomnialem to gowno wypelnic

#canard #pytamsie #prawo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach