Niektórzy czekali na protesty to proszę bardzo jest organizowany kolejny. Wklejam informacje.

Btw: Nie jestem organizatorem więc proszę nie komentować czy się komuś coś podoba czy nie. Ja tylko przekazuje informacje dla osób zainteresowanych.

#protest #gospodarka #klimat #neuropa #4konserwy
Sin- - Niektórzy czekali na protesty to proszę bardzo jest organizowany kolejny. Wkle...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kluskislaskie: @deeprest: Nie wiem jak salony fryzjerskie, ale są plaże tylko dla kobiet i kobiety tam mogą się opalać w bikini.

To nie jest tak, że kobieta w Iranie na zewnątrz musi przestrzegać hidżabu, musi go przestrzegać tylko, jeśli istnieje możliwość, że mężczyzna spoza najbliższej rodziny mógłby ją zobaczyć.

Np. siłownie działają w ten sposób, że co drugi dzień mogą wchodzić tylko mężczyźni a co drugi dzień tylko
  • Odpowiedz
  • 1404
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście P*licjani musieli zrobić protest w dzień powszedni. Szkoda bo chętnie bym poszedł z transparentem i powiedziałbym co myślę o ich żądaniach.

#policja #protest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: Ale mnie zaczynacie irytować. To rusz tyłek i coś zrób.
Jak był protest przeciwko inflacji to wystarczyło, że pojawiła się tam Lempart i już hejterzy mieli pełno w gaciach. Wy kompletnie nic nie potraficie zrobić a pierwsi jesteście do hejtowania. Weź wyjdź gościu.
  • Odpowiedz
@yaah: Ale ona zorganizowała ten protest przeciwko inflacji. Rozumiesz?
Miała na tyle duże jaja ze COŚ zrobiła w tym temacie w przeciwieństwie do OPa.

I jak nie lubię Lempart to szanuje ją o wiele bardziej bo coś robi. A OP jedynie co potrafi to krzyczeć jak ksiądz z ambony na parafian i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

@Bartek5435 Rusz tyłek. Bo ja chodzę na protesty.
Sin- - @yaah: Ale ona zorganizowała ten protest przeciwko inflacji. Rozumiesz? 
Miała...

źródło: comment_1666168554jvV576GpUYfajCMKnlwNzh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nic nie zmieni się w tym kraju, jeśli ludzie nie wyjdą na ulice! Był taki zajebisty moment, kiedy my, kobiety, chodziłyśmy po ulicach. W każdej wiosce, mieścinie, mieście!

Ale został ten protest zakrzyczany! Bo przeklinają, bo źli organizatorzy, bo to nie chodzi o ekonomię….

To było wyjść i drzeć mordę jak my! Każdy o swoje sprawy! To się pochowaliście po piwnicach i z nas szydziliście.

Gdzie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocieboli: protestowałem kiedy rząd odbierał mi wolnośc, wy wtedy cieszyłyście się z kolejnych ograniczeń wolnośc dla wiadomo bezpieczeństwa, nie jesteśmy tacy sami
  • Odpowiedz
@cocieboli: Gdzie byłaś jak byłby protesty ACTA, gdzie byłaś jak podwyższano podatki, gdzie byłaś jak coraz bardziej jest obniżana kwota transakcji gotówkowej, gdzie byłaś jak wprowadza się kolejne prawa do inwigilacji internetu, gdzie byłaś jak wprowadzano rejestrację kart sim na dowód, gdzie byłaś jak policja terroryzowałą ludzi i ograniczałą swobody obywatelskie kryjąc się za rozporządzeniem xD Nie będziesz już miała wolności tej prawdziwiej, ale wiadomo tobie tylko zależy żeby sobie
  • Odpowiedz