Wpis z mikrobloga

ON po 8zł, raty kredytów poszły w górę o 100%, inflacja 20%, węgiel po 3000. Ale najbardziej mnie boli bierność tego narodu. Czemu nie ma żadnych protestów? A jak już są to jakieś dziwne? W piątek oglądałem liva z jakiegoś protestu w warszawie i o zgrozo widziałem tam kilka tęczowych flag i jakąś ukraińską. Czemu oni muszą wszędzie te flagi nosić? Skoro przychodzimy na protest to dlaczego nie możemy iść pod jedną biało czerwoną flagą i protestować jako polacy przeciwko nierządowi pisowców? Ja lubię kobiety i jakoś nie noszę flagi z cipką na wszystkie protesty ale ci zawsze muszą zademonstrować z kim sypiają. I oczywiście policja ich nie pałowała a jak były protesty antycovidowe to szedł gaz i białe kaski latały z pałami za protestującymi

#protest #inflacja #zalesie #bekazlewactwa #lgbt #teczowepaski
  • 7
Czemu nie ma żadnych protestów?


@Viado: Właśnie dlatego:

Czemu oni muszą wszędzie te flagi nosić? Skoro przychodzimy na protest to dlaczego nie możemy iść pod jedną biało czerwoną flagą i protestować jako polacy przeciwko nierządowi pisowców? Ja lubię kobiety i jakoś nie noszę flagi z cipką na wszystkie protesty ale ci zawsze muszą zademonstrować z kim sypiają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Viado: władza skłóciła ludzi przez ostatnie lata. Nagonki na nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki, górników i inne branże. Jako naród niestety nie mamy chęci solidaryzowania się i łączenia w grupy które aktywnie działają w jakiejś sprawie. Na protestach pojawiaja się ta mniejszość która potrafiła się dogadać i zrobić coś więcej jak narzekanie w internecie. Co do flag to w Polsce było mało mniejszości na tle innych państw, tak więc nie jesteśmy do tego
@Viado bo ten naród już upadł. Teraz to co obserwujesz to ostatni etap czyli rozkład do nędzy i upodlenia przez polityków poprzez mechanizmy panstwa które kontrolują. Na pocieszenie powiem że ten etap będzie trwał latami a gdy już minie to polaczkom od nowa się obieca wyjście z biedy jak tylko będą dużo i grzecznie pracować w co oczywiście uwierzą. I tak to się będzie krecic. Region taniej siły roboczej nic wiecej (