A najgorsze jest to, że te szaty co to nadgorliwie pilnowali szmat w cyrku covidowym wlepiając grzywny, po otrzymaniu podwyżek z jeszcze większą zaciekłością będą wlepiać mandaty, żeby budżet się dopiął. #policja #protest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 485
@dobrowolskii: Rozumiem. Uważasz, że jeżeli policja dostanie rozkaz spałowania cię, bo ośmieliłeś się powiedzieć coś złego o ministrze, to wolno cię spałować. Ja w przeciwieństwie do ciebie, uważam, że ich psim obowiązkiem jest pilnowanie aby ludzie przestrzegali prawa.
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: mnie najbardziej boli to, że policjanci już nawet na najniższym szczeblu czują się totalnie bezkarni i tacy zresztą są. Przecież to nie chodzi o mandaty za maseczki ale totalny rozkład tej instytucji. W jaki sposób jako policjant reagowałes na łamanie prawa przez innych policjantów, huh? Wybielać na wykopie się łatwo
  • Odpowiedz
Wykopki jak sterowane kukiełki. Scenariusz zawsze ten sam - jakaś grupa zawodowa z budżetówki domaga się podwyżek? Nic prostszego, zrobi się akcję oczerniającą na wykopie, głupki podchwycą i po robocie. Zostaje dalej hajs na bombelki i kiełbasę wyborczą.

Nauczyciele? Ratownicy pogotowia? Policja? Lekarze? A po co to komu, a dlaczego? Niech zdychają albo wyjadą co nie?

#protest #policja #pelikany
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam, że jeszcze niecały rok temu ta formacja bez żadnego zawahania dałaby wam mandat za to, że nie chodzicie w maseczce po centrum handlowym. Specjalnie patrolowali je ze wzmożoną częstotliwością akurat w okresie przedświątecznym.

Jednocześnie dzisiaj domagają się podwyżek oraz zapowiadają swoją standardową akcję protestacyjną "pouczenie zamiast mandatu".

To przez dwa lata covidowej histerii nie dało się dawać pouczenia zamiast mandatu?

Zdjęcie
Krupier - Przypominam, że jeszcze niecały rok temu ta formacja bez żadnego zawahania ...

źródło: comment_1668074279COeOMjCOHylEbzBWddPngD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To przez dwa lata covidowej histerii nie dało się dawać pouczenia zamiast mandatu?


@Krupier:
Nie, nie dało się też brać masowo L4 żeby nie wykonywać czynności niezgodnych z prawem.
Ale jak chodzi o podwyżki to już można.
  • Odpowiedz
Przypominam, że jeszcze niecały rok temu ta formacja bez żadnego zawahania dałaby wam mandat za to, że nie chodzicie w maseczce po centrum handlowym. Specjalnie patrolowali je ze wzmożoną częstotliwością akurat w okresie przedświątecznym.


@Krupier: a tęczowi to popierali, co wiecej niektórzy chcieli żeby wpuszczać do sklepów tylko tych co są zaszczepieni dobrowolną szczepionką i będa pokazywać swoją dokumentacje medyczną byle cieciowi XD
  • Odpowiedz
Pamiętajcie - wrzucanie masowych informacji przypominających o skandalicznych i wręcz bezprawnych działaniach policji to celowe działania mające obrzydzić protesty.

Natomiast gdy policja masowo przeciwdziałała protestom, a w mediach panowała nagonka na protestujących to były pewnie konieczne działania wynikające z bieżącej sytuacji w jakiej znalazł się świat.

Czegoś nie rozumiecie?

https://www.wykop.pl/link/6895449/
Krupier - Pamiętajcie - wrzucanie masowych informacji przypominających o skandaliczny...

źródło: comment_1668072382yYYUyVD1X3GbpfwXUEIDqL.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policja ma swoje za uszami, ale obrzydzić grupę zawodową taką czy inną (przypominam te same praktyki z nauczycielami i lekarzami) potrafi tylko PiSowska władza.


@Mjakson84: to nie jest tylko domena pisowskiej władzy niestety.

Społeczeństwo stając przeciwko protestom zawsze na koniec dnia zostaje osłabione i niezdolne do walki o swoje prawa.


@Mjakson84: czyli policja sama sobie na to zapracowała. W końcu przez długi czas stali przeciwko protestom więc teraz
  • Odpowiedz