Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

francoisinho
- 11

TgcRap4
via Wykop- 6
@francoisinho: sluzby mundurowe pozniejsi 40letni emeryci tez powinni byc wysoko na tej liacie

Bejro
via Wykop- 2
@francoisinho: przedsiębiorcy z B2B zarabiają zazwyczaj 10-30k, czyli średnio, co oznacza, że większość i tak wydają w usługach i na rynku co przekłada się na bogacenie się ich lokalnej bańki. Zarabiają na zasadach rynkowych więc nie widzę tu problemu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DirtySanchez3 dziewczynom nic nie przeszkadza jak się hajs zgadza robaku
@DirtySanchez3: niby zarzutka ale ziarenko prawdy w tym jest xD programiści i sieciowcy to straszne zaniedbane brudasy.
Na Reddicie wyświetliła mi się taka reklama. Dosłownie traktowanie devów jak produktów na półce z dwutygodniowym okresem próbnym
#pracait #programowanie #programista15k #programista25k #java #korposwiat #agh #studbaza #politechnikapoznanska #politechnikalodzka #politechnikakrakowska #politechnikarzeszowska #politechnikawarszawska
#pracait #programowanie #programista15k #programista25k #java #korposwiat #agh #studbaza #politechnikapoznanska #politechnikalodzka #politechnikakrakowska #politechnikarzeszowska #politechnikawarszawska
źródło: tanio
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@BlackpillMonster: Dawniej był pan inżynier, który wykonywał pracę projektową i nadzorował zespół, do pomocy miał techników.
Dzisiejszy kodoklepak to właśnie taki technik,którego architekci najmują na godziny.
Dzisiejszy kodoklepak to właśnie taki technik,którego architekci najmują na godziny.
#it #programista15k
Daj sobie czas i przyjmij, że niektóre rzeczy są trudne. Czy to w pracy czy w poszukiwaniu. Ale będzie dobrze. Zobaczysz. Ja w jednej pracy 3 tygodnie rozwiązywałem problem, który musiałem na początku, że jest prosty. Wiesz jak wiele razy rezygnowałem, winiłem siebie, wszystkich i ile razy uznałem że jestem idiota. Aż nagle włączam kompa po 5 dniowej wizycie w szpitalu i w 40 rozwiązałem główny
Daj sobie czas i przyjmij, że niektóre rzeczy są trudne. Czy to w pracy czy w poszukiwaniu. Ale będzie dobrze. Zobaczysz. Ja w jednej pracy 3 tygodnie rozwiązywałem problem, który musiałem na początku, że jest prosty. Wiesz jak wiele razy rezygnowałem, winiłem siebie, wszystkich i ile razy uznałem że jestem idiota. Aż nagle włączam kompa po 5 dniowej wizycie w szpitalu i w 40 rozwiązałem główny
Ehh powiedzcie mi jak to jest, jak pracowałem stacjonarnie (przed covidem) na 1 linii wsparcia gdzie płacili minimalną + 200zł to wszyscy przychodzili ładnie ubrani, zadbani, wypachnieni. Nie mogę jednak tego powiedzieć o programistach, jak wbijałem do ich pokoju to normalnie uderzał Cię smród potu. Większość gruba, łysa (lub kuce), ubrani w większości w jakieś sprane szmaty, wojskowe spodnie, często koszulki zespołów metalowych, włosy przetłuszczone... No chłopy zarabiały 4x tyle co ja,
@4mmc-enjoyer: GRUBI ŁYSI BRZYDCY SPOCENI PROGRAMIŚCI - MENELE.
Lekarze piękni młodzi zbotoksowani - wybór jest prosty.
Lekarze piękni młodzi zbotoksowani - wybór jest prosty.
@4mmc-enjoyer: tak, zwłaszcza w orzyganym przez menela fartuchu
- 0
Praca spawacza mnie przeistacza
w flat keyholdera, z kodoj3bacza
Gdy ściskam w dłoni klucz do mieszkania,
Innych scrum master w sprintach pogania.
#nieruchomosci #programista15k #spawacz15k #traperzyznadwisly #bootcamp
w flat keyholdera, z kodoj3bacza
Gdy ściskam w dłoni klucz do mieszkania,
Innych scrum master w sprintach pogania.
#nieruchomosci #programista15k #spawacz15k #traperzyznadwisly #bootcamp
źródło: 1000004798
Pobierz- 9
- 22
Wigilia pracownicza #mogging #blackpill
---
#kamilprogramista
---
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #sprintyjacka #kryzysit
---
#kamilprogramista
---
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #sprintyjacka #kryzysit

- 33
Polska Inspekcja Pracy sięga po specjalistów, its over ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
---
#kamilprogramista
---
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #sprintyjacka #kryzysit
---
#kamilprogramista
---
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #sprintyjacka #kryzysit

- 15

A wy? Jakie wsparcie dostaliście od Anetki po piątym etapie rekrutacji?
@adrninistrator: Zdjęła mi sofixy i wylizała stopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adrninistrator: Są firmy i firemki.
Koniec końców wiele, naprawdę wiele rekruterek dało mi fajne protipy albo mniej trafione o co mogą pytać na rekrutacji, na co zwracają uwagę lub co myślę o procesie.
To jest te słynne candidate experience.
Za to jednak spora z nich mnie osrała i tylko zeby nachapać się headhunt fee
Koniec końców wiele, naprawdę wiele rekruterek dało mi fajne protipy albo mniej trafione o co mogą pytać na rekrutacji, na co zwracają uwagę lub co myślę o procesie.
To jest te słynne candidate experience.
Za to jednak spora z nich mnie osrała i tylko zeby nachapać się headhunt fee
- 434
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@enten: mechaniki wróciły do łask bo są po prostu wytrzymalsze, poza tym jak s-------i ci się jeden klawisz to wymieniasz jeden przełącznik a nie całą klawiaturę bo to jest jakaś gumka pod spodem która się akurat wgniotła
aczkolwiek z wiekiem też już bym mechanika nie brał, leży mi jedna i musiałbym ją rozebrać i poczyścić bo się parę klawiszy przycina a nawet nie chce mi się tego robić
aczkolwiek z wiekiem też już bym mechanika nie brał, leży mi jedna i musiałbym ją rozebrać i poczyścić bo się parę klawiszy przycina a nawet nie chce mi się tego robić
#programista15k #pracbaza #studia
Pamiętam kiedyś była na Politechnice projekt „Era inżyniera”. Albo „Inżynier przyszłości”. Pamiętacie? Korzystaliście z tego? Myślicie że nadal jest era inżyniera? Studia politechniczne gwarancją dobrej pracy?
Pamiętam kiedyś była na Politechnice projekt „Era inżyniera”. Albo „Inżynier przyszłości”. Pamiętacie? Korzystaliście z tego? Myślicie że nadal jest era inżyniera? Studia politechniczne gwarancją dobrej pracy?
- 14
8
Nowe uprawnienia Państwowej Inspekcji Pracy, czyli tsunami w szklance wody

Jeżeli naprawdę prowadzisz firmę, a nie zatajony UOP to nie masz się czego obawiać
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirunie, hype na #ai. Czego nie widzę? Czego nie dostrzegam? Tak, to coś, co na pewno znajduje sensowne zastosowania. Używam różnych #llm codziennie. Ciągle jednak jest to dla mnie po prostu kolejne narzędzie, czasem kolejna zabawka, a nie coś na miarę rewolucji. Skąd ten hype? Nie dostrzegam czegoś, czy zachowałem resztki rozsądku?
#programowanie #programista15k
#programowanie #programista15k
@login0654:
Więcej o wojnie USA vs Chiny:
Z lipca 2025: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przygotowania-w-toku-ponura-prognoza-generala-z-usa-mamy-18-miesiecy/ftnb0bb
Więcej o wojnie USA vs Chiny:
Z lipca 2025: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przygotowania-w-toku-ponura-prognoza-generala-z-usa-mamy-18-miesiecy/ftnb0bb
USA i kraje Unii Europejskiej mają zaledwie 18 miesięcy na przygotowanie się do globalnego konfliktu zbrojnego z Chinami i Rosją — uważa gen. Alexus Grynkewich, dowódca sił NATO w

@JamesJoyce: to dawak jak sie dostac. jak se utne pindolka to dostane punkty przy rekrutacji?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czyli nie dość, że jest kryzys w IT to teraz PIP będzie przekształcał umowy na UoP. Przy takich kosztach wszystkie wielkie firmy zawiną się na wschód. Coś czuję że Koalicja nie wygra następnych wyborów.
#it #programista15k #ekonomia
#it #programista15k #ekonomia
@victordeleco2: Tak, bo np. w Danii ani Norwegii nie ma firm IT. xD
@BreathDeath: tam sa, bo tam jest kapital, wiec zatrudniaja swoich + oursourcing. W PL nie ma kapitalu/produktow
- 21
Pokrzyczeli, pojęczeli i wszystko wraca do normy. Czasami człowiek się cieszy, że ten rząd jest tak bezużyteczny xD
#b2b #korposwiat #programista15k
#b2b #korposwiat #programista15k
źródło: IMG_1734
Pobierz@kubas_782: z czego tu się cieszyć? Wyzysk klasy robotniczej przez januszy będzie dalej trwał.
z czego tu się cieszyć? Wyzysk klasy robotniczej przez januszy będzie dalej trwał.
@niedorzecznybubr: z tego co napisałeś. Lubię ryczałt w IT :)
























