@francoisinho: przedsiębiorcy z B2B zarabiają zazwyczaj 10-30k, czyli średnio, co oznacza, że większość i tak wydają w usługach i na rynku co przekłada się na bogacenie się ich lokalnej bańki. Zarabiają na zasadach rynkowych więc nie widzę tu problemu.
  • Odpowiedz
Na Reddicie wyświetliła mi się taka reklama. Dosłownie traktowanie devów jak produktów na półce z dwutygodniowym okresem próbnym

#pracait #programowanie #programista15k #programista25k #java #korposwiat #agh #studbaza #politechnikapoznanska #politechnikalodzka #politechnikakrakowska #politechnikarzeszowska #politechnikawarszawska
BlackpillMonster - Na Reddicie wyświetliła mi się taka reklama. Dosłownie traktowanie...

źródło: tanio

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#it #programista15k

Daj sobie czas i przyjmij, że niektóre rzeczy są trudne. Czy to w pracy czy w poszukiwaniu. Ale będzie dobrze. Zobaczysz. Ja w jednej pracy 3 tygodnie rozwiązywałem problem, który musiałem na początku, że jest prosty. Wiesz jak wiele razy rezygnowałem, winiłem siebie, wszystkich i ile razy uznałem że jestem idiota. Aż nagle włączam kompa po 5 dniowej wizycie w szpitalu i w 40 rozwiązałem główny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh powiedzcie mi jak to jest, jak pracowałem stacjonarnie (przed covidem) na 1 linii wsparcia gdzie płacili minimalną + 200zł to wszyscy przychodzili ładnie ubrani, zadbani, wypachnieni. Nie mogę jednak tego powiedzieć o programistach, jak wbijałem do ich pokoju to normalnie uderzał Cię smród potu. Większość gruba, łysa (lub kuce), ubrani w większości w jakieś sprane szmaty, wojskowe spodnie, często koszulki zespołów metalowych, włosy przetłuszczone... No chłopy zarabiały 4x tyle co ja,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrninistrator: Są firmy i firemki.
Koniec końców wiele, naprawdę wiele rekruterek dało mi fajne protipy albo mniej trafione o co mogą pytać na rekrutacji, na co zwracają uwagę lub co myślę o procesie.
To jest te słynne candidate experience.

Za to jednak spora z nich mnie osrała i tylko zeby nachapać się headhunt fee
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 133
@enten: mechaniki wróciły do łask bo są po prostu wytrzymalsze, poza tym jak s-------i ci się jeden klawisz to wymieniasz jeden przełącznik a nie całą klawiaturę bo to jest jakaś gumka pod spodem która się akurat wgniotła
aczkolwiek z wiekiem też już bym mechanika nie brał, leży mi jedna i musiałbym ją rozebrać i poczyścić bo się parę klawiszy przycina a nawet nie chce mi się tego robić
  • Odpowiedz
Mirunie, hype na #ai. Czego nie widzę? Czego nie dostrzegam? Tak, to coś, co na pewno znajduje sensowne zastosowania. Używam różnych #llm codziennie. Ciągle jednak jest to dla mnie po prostu kolejne narzędzie, czasem kolejna zabawka, a nie coś na miarę rewolucji. Skąd ten hype? Nie dostrzegam czegoś, czy zachowałem resztki rozsądku?

#programowanie #programista15k
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli nie dość, że jest kryzys w IT to teraz PIP będzie przekształcał umowy na UoP. Przy takich kosztach wszystkie wielkie firmy zawiną się na wschód. Coś czuję że Koalicja nie wygra następnych wyborów.
#it #programista15k #ekonomia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach