Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #intymne #problem
Hej, przychodzę z prośbą o pomoc, ponieważ myśli nie daje mi jedna rzecz, a też jestem dość wstydliwą osobą żeby rozmawiać o tym z kimś innym. Przejdę do rzeczy, mam 19 lat - moja partnerka jest o dwa lata młodsza. Jesteśmy ze sobą jakieś dobre pół roku. Nasz wspólny pierwszy raz był z jakieś dwa miesiące temu i szczerze wbrew moim pozorom nie trwało to krótko (w pewnym momencie myślałem, że mam problem z "dojściem"). Drugi raz zdawało mi się, że był już krótszy, niż pierwszy co mnie troszkę zdziwiło. Później kolejny jeszcze szybciej kończyłem co zaczęło mnie troszkę niepokoić, wstępnie znalazłem sposób, że podobno dobrze jest pierw się zmasturbować przed spotkaniem, by można było dłużej współżyć jednak w ten dzień była już kompletna klapa - nie minęło bodajże minuta czy dwie i to był dla mnie koniec. Dodam, że nasze stosunki nie są regularne, raz potrafi to być na tydzień, raz na dwa tygodnie i to wszystko zależne. Szczerze nie wiem co mam o tym myśleć i w czym tkwi problem, w mojej psychice? jeszcze braku takiego doświadczenia w łóżku? Problem przez pozycje w jakiej się kochamy? gdyż przeważnie robimy to "na jeźdzca" i może tu trzeba byłoby poeksperymentować, wypróbować coś innego? Może ktoś się zmagał z takim problemem i znalazł na to jakieś rozwiązanie? Wstępnie dziękuje wszystkim za pomoc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec10d54f5c87a77924b4ec8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: w ogóle się nie przejmuj chłopie. Pierwszych kilka razy to pewnie dlatego, że jak się masturbowałeś, to rączka mocniej trzyma niż cipka, i ciężej ci dojść.

Postaraj się kontrolować oddech - dzięki temu będziesz kontrolował orgazm. Ja potrafię kontroować dokładnie kiedy dojdę. To wszystko to jest kontrola oddechu. Wydychaj głęboko jak nie masz zamiaru dojść, wciągaj powietrze jak chcesz dochodzić. Zrób tak 20-30 razy i będziesz mógł kontrolować. Ja tak
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wyluzuj, nawet jak skończysz po 2 minutach to przecież można poczekać te 10-15 minut i spróbować drugi raz, nakładanie na siebie presji to najgłupsze co można zrobić.

A poza tym eksperymentujcie - inaczej się nie dowiecie, co lubicie. Często jest tak, że w jednej pozycji facet szybko docohdzi a inna pozycja odpowiada bardziej kobiecie.
M.M.M.: Zmień pozycję to raz. Na jeźdźca to laska decyduje jak szybko dojedziesz ujeżdżając cię a ty nie masz kontroli. W pozycji klasycznej lub od tyłu to ty decydujesz o tempie i możesz poprostu zwolnić, wyciągnąć , ewentualnie ręką sobie pomóc.
Dwa nie skupiaj się na ruchaniu, weź zwolnij popieścić jej piersi w członkiem w środku to pozwoli przedłużyć stosunek.
Trzecia sprawa jesteście młodzi napaleni to nie pomaga z przedłużeniu stosunku.