Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć, pomoże ktoś z ustawieniem serwera pod pythona? Wygrałem darmowy hosting, niby bogaty plan, dysk NVMe, wszystko co ma być jest na liście. Ale okazało się, że z shella mogę odpalić tylko Pythona 2.7, a pip niedostępny i nie mogę niczego pobrać. Pomoc techniczna odpowiedziała, że obecnie nie pomagają z pythonem, ale mogę z cPanel odpalić aplikację w python 3.7.

I teraz pojawia się problem. Mam skrypty, które normalnie hulały na innym, darmowym hostingu. Nie mam zielonego pojęcia jak przerobić skrypt na aplikację, a instrukcje ich tworzenia do cPanel są bardzo ubogie i widać robione dla ludzi, którzy już to potrafią.

Co zrobić, żeby odpalić skrypt pythona 3.7 ORAZ zainstalować potrzebne moduły? Pobrałem nawet 1 na próbę, umieściłem na serwerze, rozpakowałem, dałem wszystkiemu uprawnienia 755, wkleiłem lokalizację do setup.py lub całego folderu w ostatnie pola na screenie i tylko błędy wyskakują, albo że setup.py się odpala, ale brak pliku requirements.txt, który jak byk jest w folderze obok niego. Zaznaczam, że chciałbym to zrobić jak najmniejszym nakładem pracy, bo nie mam czasu uczyć się teraz czegoś dodatkowo, kiedy mam jeszcze sporo innej pracy do zrobienia.

#programowanie #serwery #cpanel #hostinguj #hosting #linux #python #webdev #pomocy #problem
srogie_ciasteczko - Cześć, pomoże ktoś z ustawieniem serwera pod pythona? Wygrałem da...

źródło: comment_15892926714ynyIlRHPympbGC0myUFid.jpg

Pobierz
  • 23
@srogie_ciasteczko: Wyjaśniliśmy Ci dosadnie, że nie prowadzimy w tej kwestii wsparcia, nie jest to nasza usługa główna i nie prowadzimy w tej kwestii wsparcia i o tym Cię powiadomiliśmy w naszej konwersacji, na chwilę obecną jest to usługa eksperymentalna, jeśli chodzi o support to nie wyobrażasz sobie chyba że po kupnie Microsoft 365 Bill Gates będzie mentorował Cię przy tworzeniu tabel lub przy innych zaawansowanych formułach tylko dlatego, że posiadasz ten
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie to nie wydaje nam się abyś coś u nas zapłaciła więc jeżeli nasze darmowe #rozdajo Ci nie odpowiada możemy Ci je zneutralizować abyś nie czuł się źle( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hostinguj: piękną reklamę sobie robicie. A jak ktoś skorzysta z obecnej promocji -50%, to rozumiem, że na hostinguj.pl otrzyma tylko 50% pomocy technicznej? Jak się deklaruje na stronie wsparcie pythona, to trzeba dotrzymywać słowa. Widzę, że