Mirki co można zrobić w sytuacji gdzie firma wzięła sobie pod opiekę przybłędę (psa) który włóczył się po okolicy a teraz po jakimś czasie pies ten szczeka, warczy i skacze do pracowników. Zwierzę stwarza zagrożenie dla mniejszości pracowniczej oraz kurierów i przedstawicieli handlowych, a Góra firmy to w większości psiarze i mają wywalone w skargi,
Pies ma tylko obroże i pseudo kojec którego nie używa.
#pytanie #kiciochpyta #
Pies ma tylko obroże i pseudo kojec którego nie używa.
#pytanie #kiciochpyta #





























O co chodzi? Przecież to jakiś idiotyzm.
#allegro #oszukujo #
źródło: comment_15916706884m7v9clWp2xr6eh4VlwAEU.jpg
Pobierz