@Mododzyglizda: z moją paczką kiedyś też tak zrobił, przez co złamał dozownik i litr oleju z łososia wylądował na tylnej kanapie xD. Teraz mam odkurzacz piorący i sobie dorabiam.
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: o poranku to była chyba zbożowa 70% i 30% zwykła. Kiedyś jak mialem problem z nawykiem picia kawy i w pracy szedł kubek co godzine, specjalnie kupowałem ten szajs, bo prawie wcale nie ma kofeiny.
@Woockashek: kolega na jakieś 13 lat temu na spacerze z labradorem, został zaatakowany przez jakiegos dużego psa, nie pamiętam rasy, wle pies zaczął pierw atakować psa później ugryzł człowieka i ten musiał go uśmiercić kopnięciem w brzuch
Autostrada a1 od katowic na północ to jest jakiś żart xD Kto jechał ten wie. Fałdy, wypiętrzenia na drodze, tak że cały samochód podskakuje jakby miał się katapultować. Ograniczenie do 80km/h #podroze #motoryzacja
Jestem prostym człowiekiem z powiatowego, tyram już dziesiąty rok na magazynie u złodzieja, ale że w końcu miałem dość naprawiania średnio raz w tygodniu mojego passata B5 1.9 TDI w kombi, to kupiłem sobie nową Toyotę Corollę w hybrydzie. Kurde, fajne autko, a do tego pali ze dwa razy mniej niż ten pastuch. Ale ja nie o tym, bo szefowi chyba gula pękła jak zobaczył, że ktoś inny niż on śmie śmieć
@ZlodziejBilonownic: na pożyczonych z fabryki przez 6lat narzędziach,zaoszczędziłem z 50k na remoncie kupionego domu a mam kumpla który ma gospodarstwo z 30k i na pożyczaniu oszczędza z 10k rocznie od 15 lat xD
@ZlodziejBilonownic: ogólnie jak coś jest zepsute wyrzucamy to na złom ale po wystosowaniu pisma możemy naprawić to na własną rękę bo serwis często kosztuje więcej niż tzw. Pożyczenie tego, a na złomie to grosze. Oczywiście jakieś tarcze, wietrla, oleje, rękawice, odzież, wacha pobierana jest legalnie xD
źródło: 1000056645
Pobierz