czy tez dzisiaj macie problemy z siecią Plus? Nie moge sie czasami do nikogo dodzwonic i wyslac sms i do mnie tez ludzie mają ten problem. Moze to wina telefonu, ale resetowałem go z 10 razy l/

#problem #plusgsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z czym to może być problem skoro na testach speedtest i innych dość długo czekam na załapanie testu 'upload'?

Innymi słowy: włączam test -> wskaźnik downloadu od razu się zmienia na maksymalny -> pomiar zakończony

test uploadu -> dopiero po 10 sekundach się załącza.

Widać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirki mam #problem. Musze zabrac na urodziny moj #rozowypasek do Disneylandu. To jest dluga historia w ktorej cos glupio obiecalem a teraz musze sie wywiazac. Byl ktos z was w Disneylandzie? Warto? Gdzie najlepiej leciec zeby to mialo sens?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #problem

Co może być przyczyną zawieszania sie kompa od tak, bez żadnego błędu, nawet jeśli nie wykonuje żadnej czynności? Nie wyskakuje żadne okienko czy blue screen, wszystko sie zatrzymuje jakby zrobił print screena. Wtedy nic nie moge zrobić, pecet na nic nie reaguje oprócz reseta.

Komp jest praktycznie nowy, system reinstalowany 2 razy w tym miesiącu. Sterowniki aktualne.

Spotkaliście sie z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pościągałem różne kodeki a nadal mi żaden program nie chce odpalić filmiku w AVI. Pomóżcie jakoś rozwiązać ten problem bo filmik jest na zaliczenie na jutro a muszę go odpalić, żeby obejrzeć ;d

#problem #komputery #film
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem, na komputerze dziewczyny przestał działać wiatraczek w karcie graficznej przez co karta graficzna się przegrzewała i resetował się komputer. Zauważyłem że z tyłu jest wyjście d-sub i postanowiłem wyciągnąć tamtą kartę i podpiąć monitor pod zintegrowaną. Gdy tak zrobiłem monitor w ogóle nie odbierał sygnału, próbowałem pogrzebać w biosie i znaleźć gdzieś funkcję onboard gpu lecz nigdzie takiej nie było. Pomożecie jakoś rozwiązać ten problem? Mój bios to phoenix,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem.

Padłem ofiarą oszustów-śmieszków.

Wkładali listy do skrzynek pocztowych z informacją o niezapłaceniu abonamentu i w treści wpisali mój nr rachunku -.-

I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirasy, ma ktoś pożyczyć 25 groszy przelewem na konto w mBanku? :D Nie żartuję, po prostu brakło mi 25 groszy do zapłaty, a jak nie zapłacę do 23:59 to mam karę 50zł...

#prosba #problem #pieniadze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poddaję się. Jestem lewy do takich spraw. Od kilku godzin czytam nt. przenoszenia kontaktów z lumii na Iphone'a i dalej nie wiem nic.

Może, któryś Mirek pomoże?

Będzie trudno, bo nie pamiętam hasło do konta windows live oraz nie mam outlook.a Any ideas?

#ios #windowsphone #problem #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pokey: Lumia nie może zapisać kontaktów do windowsowych kontaktów? Jestem pewien, że iTunes ma do nich dostęp i bez problemu wrzuci je na iPhone'a
  • Odpowiedz
@Nutcracker: ja jak ostatnio nie przespałem nocy, to wytrzymałem do 17, a gdy już wtedy zasnąłem to się obudziłem, perfekcyjnie wyspany gotowy do następnego dnia, rano o godzinie 8. Także bym jeszcze trochę poczekał do takiej pory, żeby się potem w nocy nie obudzić albo jeszcze gorzej, czyli o 23, bo wtedy w nocy nie zaśniesz i znowu to samo
  • Odpowiedz
  • 1
Siemka Mireczki.

Mam #problem rodzice wysyłali nam na swieta paczkę z UK do Polski przez przesylarka.pl -> DPD. Paczka zaginęła gdzieś no a oni pisali ze sprawdza żeby poczekać a jak cos to odszkodowanie będzie bo wysylka jest ubezpieczona.

Teraz geniusze z DPD chcą paragonow na to co niby miało być w paczce inaczej nici ze zwrotu. Czy to jest normalne żeby trzymać paragony na słodycze zabawki + elektronikę ponad 2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zorak: a jeśli to był bezcenny obraz, namalowany ogonem niebieskiego kota, który zdechł zaraz potem, to co? Nie da się tego na paragon nabić :P

Niech płacą te 5k i już.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorfag: no to jak chcesz zobaczyć status transakcji, jeżeli nie masz wszystkich bloków? ;) De facto Twój klient po prostu pokazuje stan transakcji na moment, do którego masz bloki - czyli gdzieś sprzed trzech tygodni.

Jeżeli puściło Ci bez fee, to znaczy, że masz stary wallet. Ściągnij najnowszy, poczekaj na synchronizację.

Pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej pliku wallet.dat. Raczej nic nie powinno mu się stać, ale lepiej się zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
Mirasy, jest sprawa, mam świeżo zainstalowany system win 8 pro, zakupiony dzisiaj w sklepie, pudełko w folii, w trakcie instalacji wprowadzilem klucz, normalnie go przyjeło, ale nie aktywowało. Wprowadzając go ponownie wyświetla mi się że klucz jest nieprawidłowy, spotkał się ktoś z was z czymś takim?

#windows #windows8 #problem #komputery #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotreek88: problem polega właśnie nie na tym że nie przechodzi aktywacja, ale na tym że klucz jest nieprawidłowy jak go podaje do windowsa :/ Przy czym w trakcie instalacji nie miał z nim problemu :/
  • Odpowiedz