@Nunino: @TPWC: @idefiks: @Kozak_Lkr:

Moja interpretacja jest taka. Zawodnik Herty jest na pozycji spalonej (nie ma wątpliwości). Teoretycznie można odnieść wrażenie, że nie bierze udziału w grze, więc nie ma spalonego. Problem w tym, że on cały czas bierze udział w grze. Gdyby nie poszedł na dobitkę, nie byłoby problemu. Karny i czerwona.

Możemy to porównać do sytuacji w której mamy dwóch zwodników atakujących.
  • Odpowiedz
#problem #android

Zripowałem sobie płyty Pink Floyd i Lao Che, i wgrałem na androida, ale muzyka nie wyświetla się w katalogu głównym tylko gdzieś w nieznanych. Ktoś wie co zrobić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #tablet #problem

Jak już wspominałem po paru dobrych latach wyszedłem z jaskini i sprawiłem sobie tablet z androdiem.

Od paru dni intensywnie go męczę i sprawdzam "z czym to się je" bo zupełnie zielony w tych "technologijach" jestem...

Pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce sobie w domu udostępnić folder po sieci miedzy PC a laptopem ale jak wejde w siec i klikam na nazw komputera to w jednym i drugim mnie o nazwe użytkownika i hasło pyta, nigdy takich rzeczy nie ustawiałem, jak mam sprawdzić jakie to jest? ewentualnie jak powyłączać te zabezpieczenia #komputery #sieci #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegoś czasu nie działają mi żadne streamy z jakimikolwiek meczami. Po chwili ładowania pojawia się komunikat, że serwera nie odnalezionio, albo że niedostępny. W ostatnim czasie instalowałem tylko mySQL. Ktoś wie o co chodzi i jak temu zaradzić? #problem #kiciochpyta #stream #internet #informatyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój tata to jakiś fanatyk routerów... ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze jak mam kaca wiekszego niz nasz dług publiczny to zaczyna mi napierdzielać o routerach T_T

Dobra ale mniejsza o to. Kupilismy D-Linka dir-615l. Chcemy do niego podłączyć DVR. Kabel wykrywa ze jest podłączony lecz nie przypisuje DVRowi zadnego IP i nie moge wejsc na kamery... Wiecie może co moze być problemem? jakąś opcje moze trzeba włączyć?

#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, może pomożecie mi rozwiązać mały komputerowy problem. Mianowicie zmieniłem system z windowsa 8 na windows 7 na laptopie Sony Vaio (dokładny model to SFV152A29M) i:

- nie działają mi przyciski FN. Próbowałem instalować jakieś oprogramowanie ze strony producenta ale to nie pomogło.

- nie działa mi moduł NFC

Czy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrobiłem format i teraz jak zainstalowałem mirkohelper to fejsy lennego są o takie:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡°( ͡°
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem #chrome #pc

Wgrało mi się w chroma syfne rozszerzenie o nazwie UTubeNoeAds 1.8

To rozszerzenie jest zarządzane, więc nie można go usunąć ani wyłączyć


Usunąłem z panelu sterowania ten program, do tego przeczyściłem komputer adwcleaner i nadal jest w rozszerzeniach. Jakieś propozycje?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ej, Mirkowie komputerowi. Kupiłem sobie ostatnio ssd (kingston v300), postawiłem system, i mi co chwilę wiesza się system: ( tak totalnie że resetować trzeba... o co może chodzić? #komputery #problem #ssd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam taki dziwny problem. Polega on na tym, iż nie mogę robić screenshotów w czasie grania na komputerze. Chcę się pochwalić, robię screena, wklejam do painta, a tu zamiast gry pokazuje mi się pulpit. Czy to wynika z ustawień karty graficznej (NVidia)? Niedawno instalowałem czysty system, problem nie zniknął...

#pytanie #problem #gry #komputery #windows #win7
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie czaje tych routerów :D na starym airlive tez miałem taki problem ze nie mogłem wchodzić na nie które strony np. elektorode ale ze dziś na wykop nie mogłem wejść to przesada. Ustawiłem DNS'y na routerze i nic. Poczekałem chwile i wykop zaczął dzialać ale elektroda dalej sie nie ładuje. Nie pamietam co było powodem ze potem zadziałało, wydaje mi się ze coś z portami.

#internet #router #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, może wy mi pomożecie zanim mnie szlag trafi. Czym czyścice to cholerstwo znane pod nazwą #nubuku?

Bo mam je u-----e niczym pewien stół w tefałenie, a nigdzie nie mogę znaleźć dobrej rady :<

P.S. żeby ten środek mi czasem tylko nie kosztował tyle ile nowe buty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo, mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie pytanie mam, widzieliście może gdzieś podobną marynarkę do kupienia ( chodzi głownie o materiał ), bo owszem, widywałem dosyć często podobne krojem o kolorem, ale nie napotkałem nigdzie takiego fajnego materiału, nie znam się, więc nie powiem, z czego jest ta na zdjęciu, ale te które widziałem, są jakby sztuczne, wydrukowane na drukarce 3D albo też świecą się jak psu kulki :C
LubieDlugoSpac - No elo, mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Takie pytanie mam, widzieliście może ...

źródło: comment_wkqoRyIuKvba0Sz4823VoWlZb0twskmK.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki cały luty spędze w domu bo jestem na chorobowym. Mam przepisane żeby siedzieć w domu a nawet leżeć. Co można pożytecznego robić przez miesiąc w domu? Przypominam że prawa ręką nie sprawna. :-/

#problem #pytanie #czaswolny #rozrywka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mirasy, mam problem z grą Shadow Warrior.

Gra hula mi na najbardziej minimalnych ustawieniach jakie są, nie tnie się, grafika dla mnie to drugorzędna sprawa.

Niestety gdzieś od 5-6 rozdziału zdarza się że gra wyłącza mi monitor i ścina kompa, trzeba resetować. Po zresetowaniu monitor dalej nie odpowiada i trzeba resetować jeszcze raz. Ostatnim razem trzeba było nawet przywracać system... ktoś wie czym można to naprawić? Gra to orginał.

#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonsolowyWyjadacz: witka kucu, mam pytanie - czy pojawiają ci się artefakty graficzne jak grasz? bo wydaje mi się, że albo przegrzewa ci się karta graficzna, albo zasilacz marki 'no name' nie wyrabia i dzieją się takie rzeczy. sprawdź temperaturę gpu po uruchomieniu gry (np. programem gpu-z).
  • Odpowiedz