Wpis z mikrobloga

#ps3 #dualshock3 #problem

wie ktos czemu moj dualshock z ps 3 zyje swoim zyciem ? co jakis czas sam strzela , rzuca granaty kuca skacze itd.... w wielu grach tak mialem wiec wina gry to raczej nie.jest :/ co.z.tym zrobic bo jeszcze troche i zejde na nerwice....
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memfis91: rozkręć i wyczyść izopropanolem styki na płycie głównej + umyj te 'gumki od pilota' w wodzie z mydłem. O ile nie zalałeś pada/nie jest planowane postarzanie produktu, to powinien wrócić do żywych. Wypnij mu baterię na jakiś czas, niech sie zresetuje itp. Obstawiam, że po prostu zabrudził sie już przez lata. No chyba, że to nowy pad, to nie wiem.

Tak czy siak, DO MYCIA xD
  • Odpowiedz
@memfis91: tego nie widać na pierwszy rzut oka. Skoro nie bałeś się rozkręcić, to spróbować nie zaszkodzi. Od biedy i jakąś perfumą mozesz płytke czyscic, ale nie gwarantuje, że nie zostanie jakiś osad.
  • Odpowiedz
@memfis91: Alkohol izopropylowy, do dostania w sklepach z chemią/elektroniką. Nazwa handlowa to np Kontakt IPA plus :P Alternatywnie występuję często jako 'płyn do czyszczenai winyli' 'płyn do czyszczczenia okularów'. Jak nie masz, to serio, sięgnij po jakiś mocny alkohol/perfumy. Nic gorszego nie powinno się stać, skoro i tak wciskają się guziki same.

Gumki przycisków umyj w wodzie z mydłem, niech sie trochę namoczą. Jeśli czarne styki sie mocno błyszczą, to
  • Odpowiedz