Szukam możliwie obiektywnej książki o końcówce PRL, od wydarzeń bezpośrednio poprzedzających stan wojenny. Ktoś może coś polecić? #prl #historia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślałem żeby napisać o Syrenie albo Polonezie


Warszawa M20-U

Wprowadzona w 1951 roku do produkcji licencyjna Warszawa już na samym początku odznaczała się archaiczną sylwetką i przestarzałymi podzespołami. Nic więc dziwnego, że inżynierowie z FSO postanowili zmodernizować samochód. W 1956 roku podjęto pracę nad unowocześnieniem samochodu. Zmiany objęły m.in przedni pas z maską silnika, tył oraz wnętrze. Przykładowo, z przodu pojazdu zastosowano nową atrapę chłodnicy z wkomponowanym trzecim reflektorem (to rozwiązanie było także w
SonyKrokiet - Myślałem żeby napisać o Syrenie albo Polonezie

SPOILER

Warszawa M...

źródło: comment_7mazZtvUTnHS9gXOcoOpnD2Hp1FmyRCK.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: dokładnie to samo miałem wstawiać :D
Ale trzeba popatrzeć na to z tej strony, że jak ktoś kupował po $0.05-$0.06 (a dlugo sie taka cena utrzymywała) to zarobił elegancko.
Już coraz bliżej normalnej ceny ;)
  • Odpowiedz