Muszę kupić kubek na prezent (dla fana motoryzacji ale nie musi to być tematem). Nie chciałabym jednak by to był zwykły kubek ze zdjęciem samochodu, myślałam o zamówieniu kubka z jakimś fajnym, zabawnym tekstem. Macie może jakieś pomysły? (Tekst musi być po angielsku) #kiciochpyta #prezenty #kubki

Póki co jedyny pomysł to "damn, I'm hot"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę kupić dziewczynie gift card na urodziny w ramach dodatku do innego prezentu. Na początku myślałem o Victoria's Secret bo naprawdę ładnie wyglądają (a w dodatku fajna bielizna ( ͡º ͜ʖ͡º) ), ale później dowiedziałem się, że nie za bardzo się opłaca zamawiać do Polski.

#rozowepaski pomóżcie! Gdzie chciałybyście zrobić zakupy za ok 70$ / 250 zł? Jakieś pomysły?

#prezent #prezenty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dzieci #zabawki #prezent #prezenty #aliexpress (?)
Witajcie. Poszukuję elektrycznej kolejki Duplo lub "inspirowanej" ;) Duplo. Najchętniej zamówiłbym na Aliexpress, ale nie koniecznie. Nie ukrywam, że cena ma znaczenie. No i przede wszystkim nie mogą być rakotwórcze :) i muszę co najmniej dobrze pasować do oryginalnych Duplo/PlayBIG BLOXX. Ktoś się kiedyś interesował/kupował? Macie jakieś doświadczenia. Pozdrawiam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mucio: Wygląda dobrze. Tego zestawu jeszcze nie widziałem. Cena dobra. Można by nawet kupić dwa zestawy żeby było więcej torów bo tata... ekhm dziecko lubi kolejki;) Dzięki.
  • Odpowiedz
@jest_agrest-nie_ma: nie kupuj prezentow... te czasy minely.. lepiej kopera i kasa, to kupia sobie to czego naprawde potrzebuja
ile hajsu? zalezy jaka jego sytuacja, jak sie znacie i lubicie.
300 PLN - minimum, 500 - optimum, 800 max ale tylko jesli to naprawde dobry kumpel, ma np slaba sytuacje a Ty dobra itp.
  • Odpowiedz
#rozowepaski #urodziny #prezenty

Pytanie do różowych bardziej, co można dać dziewczynie na urodziny? Dostała już komplet błyskotek, perfumy ma, pudełko na te wszystkie duperelki ma.
Wiek mojego różowego to 26 wiosen i nie wiem co mogę jej dać.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kumpelę w liceum na mat-fizie, gdzie są 4 dziewczyny i 25 facetów. Dziewczyny chcą zrobić coś spoko na nadchodzący dzień chłopaka, ale nie chcą się znowu składać po niewiadomo ile. W zeszłym roku zrobiły im jakiś seans filmowy. W tym myślały o jakimś turnieju w FIFĘ, ale mogą mieć problem ze sprzętem i czasu trochę mało. Mają do dyspozycji klasę, projektor i 2 godziny wychowawcze. Macie jakieś pomysły jak to jakoś
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej miśki, znajomy ma problem, nie wie co kupić córce na 18. Dziewczyna ma na tą chwilę wszystko co by chciała i sama też nie ma pomysłu co mogłaby dostać, nie są jakoś kosmicznie bogaci więc też bez szaleństw. Proszę o jakieś pomysły na prezent.
#18stka #18 #osiemnastka #prezenty #prezent #urodziny
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzikiwonsz: Tak myślę i myślę i chyba coś wymyśliłem. Może niech wykupi jej kilka zajęć na strzelnicy, zainteresuje właśnie strzelectwem, może zapisze do klubu strzeleckiego, wsiorawno. Czasy robia sie niespokojne, dziewczynie obycie z bronia na pewno sie przyda, bedzie to cos czego zaden jej rowiesnik nie dostanie na pewno... Jak się jej to spodoba, nie powinna miec problemow ze zdobyciem pozwolenia na bron do celow sportowych, wiec jest i pomysl
  • Odpowiedz
Mirunie, od końca września będę opiekowała się dziewczyną z #erasmus, która przyjeżdża na studia do #krakow. Planuję zrobić jej na powitanie "Polish starter pack" - póki co umieściłam tam fiszki do nauki polskiego (kupiłam kiedyś na promocji i tak żem czuła, że kiedyś nadarzy się okazja komuś je sprezentować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), paczkę pierogów, ogórki kiszone mojej mamy, polską flagę,
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja dziewczyna wpadła na fajny pomysł. Jak zbliżają się jej urodziny czy coś typu święta to robi taką listę w formie kolażu z kilkunastoma/kilkudziesięcioma rzeczami, które jej się podobają, a ja sobie wybieram coś z niej i kupuję. Ona nadal ma niespodziankę i dostanie coś z czego na pewno będzie zadowolona. Zajebista rzecz, oszczędność czasu i nerwów, polecam 10/10.
#rozowepaski #zwiazki #prezenty #niebieskiepaski
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby praktyczne, ale takie strasznie hmm bezuczuciowe, techniczne. Moim zdaniem jednak dużo przyjemniej jest jak się ludzie znają, znają swój gust, zainteresowania itp i na tej podstawie wiedzą co sobie kupić.
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach