Invincible, ahhh, cóż to jest za serial. Wiem, wiem nie jest nowy. Jednak dla mnie to odkrycie na miarę złotego grala. Fantastyczna fabuła (i tu scenarzyści boys powinni się uczyć jak popełnić dobrą historię). Sceny walki to po prostu majstersztyk, latające flaki i kończyny malują świat na czerwono. Klimat ala coś pomiędzy dragonball a boysami - dla wszystkich fanów superbohaterów pozycja obowiązkowa :)

#seriale #film #komiks
Yans_Zoon - Invincible, ahhh, cóż to jest za serial. Wiem, wiem nie jest nowy. Jednak...

źródło: dfmPbyeZZSz3bekeESvMJaH91gS

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@aversxx: No właśnie, tutaj jest za gorąco. Ale już się zadomowiłem i nie wiem, czy chciałbym się przenosić.
Zresztą, nie wiedziałbym gdzie warto, bo tutaj mnie wprowadziła była dziewczyna i pokazała mi co i jak. Obecna nie jest ani z HCMC, ani z Hanoi i to ja ją prowadzę ;)
  • Odpowiedz
@awres: Nie jesteś sam:
https://wykop.pl/wpis/82619267/hurra-dzisiaj-moje-konto-na-wykopie-oficjalnie-sta

Zawołam też @Altar :-)
Ode mnie: Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz plusików ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Altar +13
Hurra! Dzisiaj moje konto na Wykopie oficjalnie stało się pełnoletnie. Przeżyłem kilka zmian layoutów (każdy gorszy), najazd dzieci naszej-klasy, moralną i jakościową degradację moderacji oraz samych użytkowników.

W ciągu tych 18 lat Wykop z elitarnego portalu dla geeków stał się najpierw narzędziem politycznej agitacji (najpierw kuce, później lewica,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sossija: twardzi są. Po co jakieś zdjęcia satelitarne, roboty czy drony jak można zrobić rozpoznanie piechotą. Tanio i skutecznie jak widać. To kolejni już wiedzą że tam nie wolno. Przynajmniej powinni wiedzieć
  • Odpowiedz
Po co jakieś zdjęcia satelitarne, roboty czy drony jak można zrobić rozpoznanie piechotą


@PanieAreczku: Piechota, jak widać wyżej, przy okazji rozminuje teren dla kolejnej partii, a taka satelita? No właśnie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 #f1academy #f1234 #f123 #wyscigi #f1academyprzeglad

Trzecia odsłona przeglądu F1 Academy edycja 2025, czas na kolejne sześć zawodniczek. Tym razem omówimy kilka już znanych twarzy

Poprzednie części znajduje się w linku poniżej
https://wykop.pl/wpis/80612615/f1-f1academy-f1234-f123-wyscigi-gp-chin-wiaze-sie-
@jedlin12 +9
#f1 #f1academy #f1234 #f123 #wyscigi

GP Chin wiążę się z inauguracją sezonu jednego z supportów Formuły 1, czyli F1 Academy. Wzorem lat poprzednich przygotowuje kompendium na temat tej serii i jej zawodniczek, zawierające wszystkie niezbędne informacje na temat tej
jedlin12 - #f1 #f1academy #f1234 #f123 #wyscigi #f1academyprzeglad

Trzecia odsłona p...

źródło: CAMPOS_CHI25

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@ratty: jestem lekko po 40stce, dla minę życie zaczęło się po 30stce, stabilizacja to jest to czego oczekuje od życia. 2 lata przed 40 zacząłem jakieś treningi, żeby nie zdziadzieć i zrobić cos tylko dla siebie. Obecnie mam ponad 20 zrobionych imprez biegowo-przeszkodowych. Poza tym nadal młodo wyglądam, cos w okolicach 30-33 lat.
  • Odpowiedz