Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna wpadła na fajny pomysł. Jak zbliżają się jej urodziny czy coś typu święta to robi taką listę w formie kolażu z kilkunastoma/kilkudziesięcioma rzeczami, które jej się podobają, a ja sobie wybieram coś z niej i kupuję. Ona nadal ma niespodziankę i dostanie coś z czego na pewno będzie zadowolona. Zajebista rzecz, oszczędność czasu i nerwów, polecam 10/10.
#rozowepaski #zwiazki #prezenty #niebieskiepaski
  • 53
@xlolax33: No zajmuje, ale robi go przy okazji i jej też zrobienie tego sprawia przyjemność, nie robi tego, bo jej kazałem.
@rybak17: Już siebie uważam za większego materialiste.
@Variv: Prezent to zawsze tylko dodatek do całości. Wychodzimy gdzieś razem, spacer czy kolacja, potem wracamy i dalej spędzamy razem czas.
@MrGreeneye: Zgadzam się z @Variv:

Dwie rzeczy mi się nie zgadzają:
- Nie wiesz sprawić przyjemność na urodziny swojej najbliższej osobie w życiu
- Twoja najbliższa osoba w życiu, widocznie ma roszczeniową postawę co do prezentów. Walić twoje starania i poświęcenia, prezent ma być taki jak sobie zaplanowałam! :D

Dzień kobiet i walentynki też traktuje jak swoje urodziny i robi kolaż? Nie obraź się ale trochę pod pantoflem chyba jesteś
@rybak17: Czy dawanie prezentu na urodziny to jedyna przyjemność w ich trakcie? Pewnie bym coś wymyślił bez żadnego kolażu i często to robiłem, ale miałem z tym problem i byłem zestresowany czy jej się to przyda i spodoba, to rozwiązuje ten problem. Mam czas skupić się na zaplanowaniu czegoś innego, np. wspólnego wyjścia.
Zawsze cieszyła się z tego co dostawała, nie można tu mówić o jakiejkolwiek roszczeniowej postawie, to ja potem