#prezenty #pytanie #kawa #kawatime
Chciałbym swojej rodzicielce i cioci kupić zestaw do kawy - powiedzcie, czy dobrze myślę?
Na 100% Ci co dostaną prezent nie będą kupować sobie kawy, prawdopodobnie będą wyciągać zestaw od świeta ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc planuje też kupować im nowe kawy na urodziny/święta/wielkanoc (zawsze to prezenty z głowy, huehue)
- Frenchpress
- Mała waga elektroniczna do odmierzania ilości kawy
- Przyrząd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: A może zamiast french press kawiarka? Z praski kawa wychodzi w smaku zbliżona do tej "parzonej" w szklance, tylko jest bez fusów, a z kawiarki bardziej smakuje jak z ekspresu. Przede wszystkim w kawiarce kawa parzy się pod ciśnieniem i to daje ogromną różnicę w smaku, aromacie i mocy. Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, więc można zabłysnąć fajnym designem, poza tym obsługa nie jest skomplikowana. No i
M.....a - @Rabusek: A może zamiast french press kawiarka? Z praski kawa wychodzi w sm...

źródło: comment_UWvwxB5IrsKaDrRatXFeGasBiHHC2U6I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
siemka mircy,
jaki polecacie prezent dla nastolatka, który jest fanem BMX, ma swój rower i ćwiczy sobie na skateparku?
coś symbolicznego albo coś co może sobie użyć przy swoim rowerku
budżet około 50-80 zł ( #rozowypasek robi prezenty w klasie hehe)
taguje #kiciochpyta #prezenty #bmx #rower
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heeej! Mam taki śmieszny pomysł. Mianowicie chciałym obdarować znajomych małymi upominkami na święta :D Chciałym zakupić +/- 10 jakiś rzeczy którę kosztują do 2-3 zł i po prostu porozdawać :D Nie mam niestety pomysłu :/ Może coś doradzicie ?
#swieta #prezenty #magiaswiat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy tylko ja mam zawsze problem z wymyśleniem sobie prezentu na jakieś okazje typu święta / urodziny?
Wszystko co chce, kupuje sobie na bieżąco a cała reszta kosztuje kosmiczne pieniądze i tak drogiego prezentu bym po prostu nie przyjął...

Gdybyście mieli wybrać, co byście chcieli dostać?

#kiciochpyta #pytanie #prezenty #problemypierwszegoswiata #firstworldproblems #gorzkiezale #uniwersalnytag
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomocy! Kto szuka lepiej w internecie niz ja? Wujek google wcale nie pomaga.. Ostatnio ogladalem filmik, ktory byl na glownej, o wspanialych obrazach z piasku robionych z fotografii (https://www.youtube.com/watch?v=aRNuOW2omks), i nie moge znalezc zadnego miejsca, gdzie mozna zamowic taka prace? Na ebay-u rowniez nie znalazlem. Uzylem wszelkich sil !!!

#art #wyszukiwanie #google #ebay #artysci #prezent #prezenty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach