Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Paczek_w_masle
via Android- 5
Co można kupić dzieciakowi na 5. urodziny? #prezenty #dzieci #urodziny

GraveDigger
- 3
@Paczek_w_masle: Duplo

zawisza
via Android- 3
@Paczek_w_masle: kolejka elektryczna, latawiec, lego ninjago, gra planszowa, gierka elektroniczna z Biedronki 50w1 za 50cebulionow
4
Rower, zegarek, tablet, czyli… komunijne „hity”

Na prezent z okazji Pierwszej Komunii wydajemy od 200 do 1000 zł – wynika z raportu serwisu Ceneo.pl. Do ponadczasowego zegarka i roweru w ostatnich latach dołączyła elektronika: tablety, smartfony, laptopy i aparaty fotograficzne.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- 2
@xgor: Skocz na bungee :>
- 1
@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem: O widzisz, nie pomyślałem o niematerialnych rzeczach :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
6
Komunia 2015. Dzieci oczekują kamer sportowych, dronów i wycieczek.

Na jeden prezent wydajemy najczęściej o 500 złotych. Gdy jest droższy, często składa się na niego kilka osób w rodzinie
z- 7
- #
- #
- #
- #
Mirabelki niedlugo moja przyjaciółka ma osiemnastke i chciałbym zrobic jej jakas fajna niespodziankę, kupić jej cos zeby to pamietala i byla szczęśliwa co moge jej dac? :) #prezenty #rozowypasek
- 1
- 12
Rozmawiam ze znajomą #rozowypasek i mówię jej że kupować dzieciakowi na komunię telewizor to trochę przesada, a ona na to że jest chrzestną, więc to zobowiązuje do prezentu za ponad 1000zł, a poza tym inni dają quady i komputery więc to nic nadzwyczajnego.
Jej kasa to niech robi co chce, ale jak dla mnie to dawanie prezentu za ponad 300zł na komunię jest przesadą, zwłaszcza tłumaczenie tego "bo inni dają".
Jej kasa to niech robi co chce, ale jak dla mnie to dawanie prezentu za ponad 300zł na komunię jest przesadą, zwłaszcza tłumaczenie tego "bo inni dają".
- 9
Mireczki co się właśnie o------o to ja nawet nie. Wjechał 23lvl... Dajcie tak z 23 plusy, co?
#oswiadczeniezdupy #urodziny #prezenty
#oswiadczeniezdupy #urodziny #prezenty
- 16
Witam wszystkich serdecznie. Zgodnie z obietnicą ruszam z kolejną odsłoną #rozdajo
Tym razem z piwnicy wygrzebałem od dawna nieużywany odtwarzacz DVD z tunerem :)
Do zakupu tegoż nowoczesnego urządzenia doszło około 5-6 lat temu. Obecnie choć leciwy nie ma sobie nic do zarzucenia. Radio działa, pilot działa, płyty czyta ale nie wszystkie i jest to proces postępujący więc na 99% to kwestia oczyszczenia.
Zasady takie jak przy poprzedniej edycji konkursu:
http://www.wykop.pl/wpis/11644289/mirki-i-mirabelki-mam-do-oddania-wspaniala-nowocze/
Główne zasady: dostanie ten
Tym razem z piwnicy wygrzebałem od dawna nieużywany odtwarzacz DVD z tunerem :)
Do zakupu tegoż nowoczesnego urządzenia doszło około 5-6 lat temu. Obecnie choć leciwy nie ma sobie nic do zarzucenia. Radio działa, pilot działa, płyty czyta ale nie wszystkie i jest to proces postępujący więc na 99% to kwestia oczyszczenia.
Zasady takie jak przy poprzedniej edycji konkursu:
http://www.wykop.pl/wpis/11644289/mirki-i-mirabelki-mam-do-oddania-wspaniala-nowocze/
Główne zasady: dostanie ten
źródło: comment_PDhJCDWmRjf9WrXqSTvITx0OtBsWav2N.jpg
Pobierz- 2
@DelPiotrek: Mnie się przyda. Tzn nie mi a mojej rodzicielce której DVD skonało i nie można jej przekonać aby kupiła nowe bo szkoda pieniędzy. Tak jak dostanie za free nie będzie foszyć.
- 235
Mirki i Mirabelki mam do oddania wspaniałą, nowoczesną, niezawodną i dizajnerską nawigację światowej sławy firmy Manta!!!!!!!!!
Tak na prawdę to ma ze 3 lata, była użyta może raz, na 99% mam ładowarkę i na 100% kartę pamięci, która siedzi w nawigacji i tam zostanie :) Wgrana jest stara wersja automapy albo tomtoma czy czegoś.
Zachęcam do oddawania plusów na ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dodawania komentarzy
Tak na prawdę to ma ze 3 lata, była użyta może raz, na 99% mam ładowarkę i na 100% kartę pamięci, która siedzi w nawigacji i tam zostanie :) Wgrana jest stara wersja automapy albo tomtoma czy czegoś.
Zachęcam do oddawania plusów na ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dodawania komentarzy
źródło: comment_cX1KMa7grOe3kLKnsKoP25Vl1LV3nn7z.jpg
Pobierz- 11
Te uczucie, kiedy chcesz komuś dać Fererro Rocher, które kiedyś od kogoś dostałeś, ale nie możesz, bo jest od ponad pół roku przeterminowane...
#prezenty #slodycze #msichalcontent
#prezenty #slodycze #msichalcontent
źródło: comment_vNu84Cjhn2TfqKx6ACc4458pTAfgqgD2.jpg
Pobierz@msichal: zdrap paznokciem. działa na 100 %
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
- 2
@DemetriuszL: kup mu granat ewentualnie kałasznikowa i chełm :)
@DemetriuszL: Flaszkę dobrej wódki;)
- 3
Co dajecie lub gdzie zabieracie swoja druga polówkę na walentynki Mirki i Mirabelki?
#walentynki #prezenty
#walentynki #prezenty
konto usunięte via Android
- 2
Mirki, szukam skarbonki. Koniecznie takiej którą trzeba rozbić żeby dobrać się do pieniędzy, dobrze też żeby była spora. I dodatkowo stacjonarnie czyli empiki/home&you itp. Ktoś może widział?
#pytanie #kiciochpyta #prezenty #walentynki
#pytanie #kiciochpyta #prezenty #walentynki
13
TOP5 Najgorszych prezentów ślubnych!

Papierowa głowa łosia, żywa koza czy góralskie kapcie? A może macie lepsze prezentowe FAILe z życia wzięte?
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #



























