Wpis z mikrobloga

@mrpandominik: książkę powiązaną tematycznie z tym czym się zajmuje/z tańcem/co tam jeszcze lubi. Albo płytę z muzyką do której lubi tańczyć. Albo np dobry(!) kubek termiczny żeby sobie kawę/herbatę na drogę do pracy robiła. Albo karnet na kurs tańca na miesiąc. Albo coś babskiego typu termofor. No nie wiem, za mało danych podałeś. ;)
@malutkaMi: Dobra jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale: termofor jej już kupiłem, kubek termiczny już jej kupiłem, karnet odpada bo ma mtisporta, muzyki zbyt wiele nie słucha - lubi to co leci akurat w radio. Książka odpada, kupiłem jej kindla. Kurczę chyba za dużo tych prezentów jej daję. Już wyczerpałem wszystkie możliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałem o jakimś łańcuszku złotym z fajną
@mrpandominik: lol. To faktycznie podstawowe pomysły wyczerpane! Chłopie, sobie coś czasem kup ;) no tak pisałeś, że kupiłeś kindla, pardon. A taka branzoletka jak z Lilou? To jest na rzemyku i są różne zawieszki do wyboru.
@mrpandominik: rozowepaski lubią torebki od Michaela Korsa, ale te mają swoją cenę. W końcu są od projektanta. Ale w droższych sieciowkach lub sklepach z galanterią też można trafić na dobre, skórzane torebki. Przyjrzyj się czy Twoj Rozowy zazwyczaj nosi duże czy małe torebki. Jeśli studiuje, to pewnie przydałaby jej się torebka mieszcząca format A4. A fason wybrałbym uniwersalny, wtedy unikniesz ewentualnego nietrafienia w gust ;)