via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak teraz wygląda egzamin po tych zmianach pod kątem podejścia egzaminatora do kursanta, w sensie czy nadal tak chętnie u---------ą, wsadzają na miny czy może spokornieli, w------e itp. Jak to jest? Dobrze by było usłyszeć o tych warszawskich wordach ale z innych miast też się chętnie dowiem żeby ocenić ogólna tendencje.

#prawojazdy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananoweDziecko: historie o u-------------h „za pierdoły” egzaminatorach produkują zwykle życiowi nieudacznicy. Pewnie, są w każdym WORDzie zjeby, ale stanowią niewielki ułamek, a nie regułę. Większość robi to co do nich należy a potem wraca do żony, jedzą obiad, a następnie idą się p-------ć.
  • Odpowiedz
#prawojazdy

Hej Mirasy. Wczoraj mieliśmy z różową kolizję, wymusił na nas gówniak (z zakazu skrętu na dodatek) i skasował nam bok.
Potem się okazało, że auto jest wypożyczalni, w której małolat pracuje. Zadzwonił do szefa, który poprosił, aby nie zgłaszać tego z OC, tylko, że wstawi do warsztatu i zaoferował auto zastępcze z wypożyczalni - wiadomo, flota etc.

Nie chcemy żadnego samochodu zastępczego ale nie chcemy też robić z różową
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ItsGrN: Jak nie jeździłeś wcześniej autem i dopiero będziesz sie uczył jak będziesz miał swoja auto i samochód, to srać tyłek zdecydowanie. Inny samochód wszystko inaczej chodzi, dodaj stres i wynik negatywny. Ja miałem podobnie jak mi Corsę C na której się uczyłem na egzamin dali funiel nówkę toyotę yaris II w której nigdy nawet nie siedziałem, 5 minut na mieście koniec egzaminu bo zgasł 3 razy pod rząd podczas
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ItsGrN: E tam, ja uczyłem się na i20, nie zdałem za pierwszym razem na i20, zdałem za to za drugim razem w innym mieście na Suzuki Baleno. Wszystko bez problemu poszło praktycznie, wynik zależy od tego czy ci dobrego egzaminatora wylosuje.
  • Odpowiedz
Ktoś z was czeka na wyrobienie plastiku w Poznaniu, albo wyrabiał niedawno? Czekam trzeci tydzień już i nadal status, że dokument został zamówiony :/
#prawojazdy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję porady prawnej, dzisiaj zostałem wskazany jako osoba kierująca pojazdem (co jest prawdą), sprawa tyczy się o zaparkowanie jednym kołem na klepisku, które prawdopodobnie było trawnikiem. Zapłacę mandat jak będę musiał bo to są śmiesznie małe kwoty ale bardziej chodzi mi o kwestie przesłuchania - bo tu jest problem. Wezwanie jest na straż miejska w Warszawie a nie widzi mi się jechać tam specjalnie z Gdyni, tylko po to żeby zapłacić 200zł.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Ktoś z was miał podobna sytuację i zgłaszał zawiadomienie na policję?
Stałam dziś przy przejściu dla pieszych 4 pasmowym. Najbliżej mnie pas dla busów pusty, na dwóch kolejnych pasach zatrzymały się samochody. Wyszłam na przejście , będąc już w połowie drugiego samochodu usłyszałam klakson. Odruchowo się zatrzymałami przez ostatni pas przejechał samochód nawet nie hamujac. Przejechał jak gdyby nigdy nic.. być może bym sprawa się aż tak bardzo nie przejęła, ale
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy poza publicznym wstydem w przypadku zahamowania za przejściem, ale przed sygnalizatorem przy ruchu kierowanym sygnalizacją świetlną coś mogłoby grozić? Nie chodzi mi o tradycyjne utracenie prędkości, hamujemy przed przejściem, ale hamulce nie wyrabiają i lecimy za nie. Chodzi mi o to czy policja mogła by się teoretycznie czepić za niedostosowanie prędkości? Przy takiej pogodzie łatwo o przetestowanie ABS, zwłaszcza jak się jedzie 70tką i nagle wpadnie zmiana świateł, a człowiek się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tapporauta: jakim cudem sygnalizacja może być tylko za przejściem? Chyba że zapomniałeś jeszcze o linii zatrzymania przed przejściem.
Na 99% stawiam, że i tak leci mandat za niezastosowanie się do sygnalizatora.
  • Odpowiedz