#prawojazdy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
23
Znakoza na polskich drogach nie ułatwia jazdy

Uśmiałem się. Jeden odcinek drogi trzy znaki. PIERWSZY znak ograniczający prędkość pojazdów osobowych do 40 km/h. DRUGI- znak ograniczający prędkość samochodów ciężarowych do 70 km/h. TRZECI kolejny zakazujący wyprzedzania samochodom ciężarowym samochodów osobowych. I bądź tu mądry.
z- 7
- #
- #
- #
- #
Jak teraz wygląda egzamin po tych zmianach pod kątem podejścia egzaminatora do kursanta, w sensie czy nadal tak chętnie u---------ą, wsadzają na miny czy może spokornieli, w------e itp. Jak to jest? Dobrze by było usłyszeć o tych warszawskich wordach ale z innych miast też się chętnie dowiem żeby ocenić ogólna tendencje.
#prawojazdy
#prawojazdy
@BananoweDziecko: zależy- od porannego stolca, koloru moczu, czy stara dała wieczorem i wielu innych zmiennych
@BananoweDziecko: historie o u-------------h „za pierdoły” egzaminatorach produkują zwykle życiowi nieudacznicy. Pewnie, są w każdym WORDzie zjeby, ale stanowią niewielki ułamek, a nie regułę. Większość robi to co do nich należy a potem wraca do żony, jedzą obiad, a następnie idą się p-------ć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Jutro egzamin na prawo jazdy pierwsze podejście, mam nadzieje, że chociaż z placu wyjade. Tylko zapamiętać najważniejszą rzecz
#prawojazdy
#prawojazdy
źródło: comment_1638715781pcUEm86n3t71JbA6wNK0Zh.jpg
Pobierz#trojmiasto #gdynia #gdansk #prawojazdy
Kojarzy ktoś szkoły nauki jazdy, które posiadają w swojej ofercie szkolenia finansowane z UE?
Interesuje mnie kat C + E.
Głównie na terenie Trójmiasta ale też w okolicy.
Kojarzy ktoś szkoły nauki jazdy, które posiadają w swojej ofercie szkolenia finansowane z UE?
Interesuje mnie kat C + E.
Głównie na terenie Trójmiasta ale też w okolicy.
- 0
@Bartezowsky: nie wiem czy są dofinansowania ale polecam Szymona z Vektry
- 99
#prawojazdy
Hej Mirasy. Wczoraj mieliśmy z różową kolizję, wymusił na nas gówniak (z zakazu skrętu na dodatek) i skasował nam bok.
Potem się okazało, że auto jest wypożyczalni, w której małolat pracuje. Zadzwonił do szefa, który poprosił, aby nie zgłaszać tego z OC, tylko, że wstawi do warsztatu i zaoferował auto zastępcze z wypożyczalni - wiadomo, flota etc.
Nie chcemy żadnego samochodu zastępczego ale nie chcemy też robić z różową
Hej Mirasy. Wczoraj mieliśmy z różową kolizję, wymusił na nas gówniak (z zakazu skrętu na dodatek) i skasował nam bok.
Potem się okazało, że auto jest wypożyczalni, w której małolat pracuje. Zadzwonił do szefa, który poprosił, aby nie zgłaszać tego z OC, tylko, że wstawi do warsztatu i zaoferował auto zastępcze z wypożyczalni - wiadomo, flota etc.
Nie chcemy żadnego samochodu zastępczego ale nie chcemy też robić z różową
- 3350
@MalowanyPtak: Od razu na OC. Nie bądź głupi z ugodami bo będziesz się użerał z cwaniakiem później.
@MalowanyPtak jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twarda dupę
Zdałem kurła #prawojazdy kat c teorie #chwalesie
źródło: comment_1638657543JkflT48g8B2oDJWQkmigp2.jpg
Pobierz@boyano: Teraz możesz kupić kampera :)
- 0
Logika #jedzbezpiecznie
Masz ustąpić pieszemu wchodzącemu na przejście ale jak jedzie tramwaj to nie.
#polskiedrogi #prawojazdy
Masz ustąpić pieszemu wchodzącemu na przejście ale jak jedzie tramwaj to nie.
#polskiedrogi #prawojazdy

@janekplaskacz: Lol, przecież to jawne nakłanianie do łamania przepisów. Tak samo, jakby było skrzyżowanie równorzędne i mam nie ustępować temu z prawej, bo z przeciwka ktoś jedzie.
- 5
@Dzyszla:
Jak dla mnie to największa wpadka Dworaka do tej pory.
Jak dla mnie to największa wpadka Dworaka do tej pory.
Zdawał ktoś może egzamin praktyczny na B w Skodzie Fabia ? Jest duża różnica między nim a Hyundaiem I20 ? Będę zdawał na niej mimo, że I20 jeździłem i nie wiem czy srać tyłek, że coś będzie inaczej,
#prawojazdy #motoryzacja #prawko #skoda #samochody
#prawojazdy #motoryzacja #prawko #skoda #samochody
- 3
@ItsGrN: Jak nie jeździłeś wcześniej autem i dopiero będziesz sie uczył jak będziesz miał swoja auto i samochód, to srać tyłek zdecydowanie. Inny samochód wszystko inaczej chodzi, dodaj stres i wynik negatywny. Ja miałem podobnie jak mi Corsę C na której się uczyłem na egzamin dali funiel nówkę toyotę yaris II w której nigdy nawet nie siedziałem, 5 minut na mieście koniec egzaminu bo zgasł 3 razy pod rząd podczas
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ItsGrN: E tam, ja uczyłem się na i20, nie zdałem za pierwszym razem na i20, zdałem za to za drugim razem w innym mieście na Suzuki Baleno. Wszystko bez problemu poszło praktycznie, wynik zależy od tego czy ci dobrego egzaminatora wylosuje.
540
Kolizja i nieudana próba ucieczki

Brawa dla autora nagrania
z- 73
- #
- #
- #
- #
- #
- #
583
Jeden mały błąd i zapłacisz nawet 5 tys. zł. Nowe prawo już w drodze

Mandaty w górę - wkrótce poznamy nowy taryfikator. Co się zmieni?
z- 446
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@AdamES: :/
- 0
Ktoś z was czeka na wyrobienie plastiku w Poznaniu, albo wyrabiał niedawno? Czekam trzeci tydzień już i nadal status, że dokument został zamówiony :/
#prawojazdy
#prawojazdy
- 0
Potrzebuję porady prawnej, dzisiaj zostałem wskazany jako osoba kierująca pojazdem (co jest prawdą), sprawa tyczy się o zaparkowanie jednym kołem na klepisku, które prawdopodobnie było trawnikiem. Zapłacę mandat jak będę musiał bo to są śmiesznie małe kwoty ale bardziej chodzi mi o kwestie przesłuchania - bo tu jest problem. Wezwanie jest na straż miejska w Warszawie a nie widzi mi się jechać tam specjalnie z Gdyni, tylko po to żeby zapłacić 200zł.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
#prawojazdy #motoryzacja
Mircy szukam dobrej jakości lusterka wstecznego z kamerą, wymagania :
- kamera przód
- kamera tył
- czujniki parkowania
- budżet 1000zł
Mircy szukam dobrej jakości lusterka wstecznego z kamerą, wymagania :
- kamera przód
- kamera tył
- czujniki parkowania
- budżet 1000zł
@LIBED: .
źródło: comment_1639088816GyAHlzu3Nf39LXBrUffLIu.jpg
Pobierz@LIBED: .
źródło: comment_16390888318MqHal7VDaizdp0cldq3m3.jpg
PobierzMirki,
Ktoś z was miał podobna sytuację i zgłaszał zawiadomienie na policję?
Stałam dziś przy przejściu dla pieszych 4 pasmowym. Najbliżej mnie pas dla busów pusty, na dwóch kolejnych pasach zatrzymały się samochody. Wyszłam na przejście , będąc już w połowie drugiego samochodu usłyszałam klakson. Odruchowo się zatrzymałami przez ostatni pas przejechał samochód nawet nie hamujac. Przejechał jak gdyby nigdy nic.. być może bym sprawa się aż tak bardzo nie przejęła, ale
Ktoś z was miał podobna sytuację i zgłaszał zawiadomienie na policję?
Stałam dziś przy przejściu dla pieszych 4 pasmowym. Najbliżej mnie pas dla busów pusty, na dwóch kolejnych pasach zatrzymały się samochody. Wyszłam na przejście , będąc już w połowie drugiego samochodu usłyszałam klakson. Odruchowo się zatrzymałami przez ostatni pas przejechał samochód nawet nie hamujac. Przejechał jak gdyby nigdy nic.. być może bym sprawa się aż tak bardzo nie przejęła, ale
Czy poza publicznym wstydem w przypadku zahamowania za przejściem, ale przed sygnalizatorem przy ruchu kierowanym sygnalizacją świetlną coś mogłoby grozić? Nie chodzi mi o tradycyjne utracenie prędkości, hamujemy przed przejściem, ale hamulce nie wyrabiają i lecimy za nie. Chodzi mi o to czy policja mogła by się teoretycznie czepić za niedostosowanie prędkości? Przy takiej pogodzie łatwo o przetestowanie ABS, zwłaszcza jak się jedzie 70tką i nagle wpadnie zmiana świateł, a człowiek się
Nie jestem w 100% pewien, ale wydaje mi się że tak, bo to nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
@Tapporauta: jakim cudem sygnalizacja może być tylko za przejściem? Chyba że zapomniałeś jeszcze o linii zatrzymania przed przejściem.
Na 99% stawiam, że i tak leci mandat za niezastosowanie się do sygnalizatora.
Na 99% stawiam, że i tak leci mandat za niezastosowanie się do sygnalizatora.
Próbuję zapisać się na egzamin teoretyczny na info-car ale dostaję taki komunikat:
"Twoja rezerwacja została odwołana. Anulowane z powodu zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie miejsca."
Ktoś wie o co chodzi?
#prawojazdy #infocar #kiciochpyta
"Twoja rezerwacja została odwołana. Anulowane z powodu zbyt długiego oczekiwania na potwierdzenie miejsca."
Ktoś wie o co chodzi?
#prawojazdy #infocar #kiciochpyta
@MaszynaTrurla a zapłaciłaś odrazu? Proponuję zadzwonić na info-car i sie zapytać o co chodzi
- 0
@strawberry2: chyba tymczasowy błąd. Po kliknięciu potwierdzam jakieś dwie minuty kazało mi czekać, po czym wywalało błąd. Już się zapisałam :)
źródło: comment_1638454743TuRS4xelX7bKKftIHtPn8l.jpg
PobierzWitam Mirki, jaką apkę polecacie na telefon do porobienia testów teoretycznych?
#prawojazdy
#prawojazdy
@andrzej-komarnicki: testy na prawo jazdy 360




















#prawojazdy