Czy na egzaminie na prawo jazdy, w styczniu mając np je, mogę zdjąć kurtkę i zostawić na tylnim siedzeniu? Czy egzaminator będzie robił problem?

#prawojazdy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ta nasza milicja to jednak dzbany, dopiero coś im zaświtało, jak zorientowali się że gość miał ponad 40 kolizji tylko na terenie Kielc przez ostatnich kilka lat xDD


@Lolenson1888:
dwie sprawy:
- nie ma już milicji od lat w naszym kraju
- policji nie obchodzi kto ile miał kolizji bo to
  • Odpowiedz
Do Profilu Kandydata na Kierowcę potrzebne są badania psychologiczne na kategorię B? ()
#prawojazdy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Babcia dzisiaj do mnie: Ty się ciesz, że nie masz prawa jazdy bo ojciec (zięć babki) by Cię ogromnie wykorzystywał

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales tak, tj. po zrobieniu prawka nagle pojawiła się potrzeba jeżdżenia po milion różnych rzeczy w milion różnych miejsc :))

Mialo to też swoje plusy ofc - pouczyłam się trochę jeździć w normalnych warunkach i zrobiłam czasem jakaś dłużą trasę. Całkiem ok.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@memento_mori: bo oni robili wgl bez lusterek tylko patrząc w tylnią szybe, to znaczy, że każdy ma tak robić i łuk to wcale nie maszynka do wyciągania hajsu, a każdy kierowca który robił na tyczki czyli 80% to napewno jeździć nie umie i potem przez to przekraczają prędkość i oślepia długimi (tak, chłop napisał w dyskusji o tyczkach, że potem w polsce oślepiają długimi i przekraczają prędkość xD).

A tak
  • Odpowiedz
Też mieliście świeżo po zdaniu prawka takie obawy przed zapuszczaniem się w samo centrum? Powoli sobie zwiększam okres działań, auto juz mi praktycznie nie gaśnie, ale nie czuje takiej totalnej pewnosci. Autem jeżdze od dwóch miesięcy.
#prawojazdy #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też mieliście świeżo po zdaniu prawka takie obawy przed zapuszczaniem się w samo centrum?

Tak. Chyba większość osób tak miała. Ja na początku np. jeździłem w środku nocy po centrum żeby się powoli przyzwyczajać. xD
  • Odpowiedz
@ActiZ: Sam prawko zrobiłem dwa miesiące temu i od niecałych dwóch miesięcy jeżdżę. Pierwszego dnia po zakupie auta zrobiłem ponad 500 kilometrów i polecam od razu rzucić się na głęboką wodę. O ile poczujesz się na siłach, nie będziesz wytyczać sobie sztywnych granic tylko po prostu jechać najlepiej jak możesz to będzie dobrze. Pamiętaj, że nie masz już eLki na dachu i nikt nie będzie oceniać cię pod tym względem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Mirki zdane bezbłędnie bez powtarzania czegokolwiem, ciesze się jak dziecko (). Troche stres był, ale nie taki co nie pozwalał trzeźwo myśleć, mimo że pare razy łapałem różne zawiechy lub kilka rzeczy dało się zrobić lepiej. Na początek młoda blond pani egzaminatorka przyszła sie spytała czy wiem jak wygląda egzamin, podjechała pod łuk i powiedziała, żebym sprawdził klakson i światło przeciwmgłowe, to nacisnąłem klakson, włączam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach