Patrząc na te wszystkie filmy na stopcham + jeżdżąc autem stwierdzam, że polacy kompletnie nie potrafią jeździć autami.

Jest 60 ograniczenie to polak standardowo 90 jedzie, a potem na tych filmach widzimy jak finalnie to oni #!$%@?ą w mieście czy na tych wiejskich dróżkach.

Zatrzymywanie się na strzałce, mało kto robi.

Ustąpienie pierwszeństwa jak jedziesz z górki, nikt przepisów nie zna.

A potem się dziwić że wypadki, powinni #!$%@?ć srogie kary za
@PiersiowkaPelnaZiol: Zauważ że traktor skręca bez jakiejkolwiek sygnalizacji. Nagrywający musiałby być jasnowidzem żeby wiedzieć ze będzie skręcał akurat tutaj. W przypadku kolizji raczej pewnie wina byłaby traktorzysty


@reksiuzgdyni: tak, jedziesz sobie 60 i spokojnieby wychamował, zwłaszcza że przecież on nawet się nie zatrzymał i nie wychylił lekko czy ktoś jedzie z przeciwka tylko #!$%@?ł na przeciwny pas od razu
@ortaliontrenera: Ja mam przyjemność dość często zawracać na tym rondzie i zaczynam na skrajnie lewym, potem wjeżdżam na ten drugi od środka ronda (tak jak Ty pojechałeś), a na końcu z tego środkowego mykam na skrajnie prawy, bo zaraz za rondem mam skręt w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nikomu nie zajechałem drogi, może raz czy dwa się zdarzyło, że ktoś się wbił na ten sam
Mirki jak wygląda prawo jazdy w UK na motocykl ? Ma ktoś takie doświadczenie ? Mógłby ktoś napisać ile mniej więcej to zajmuje i dokładnie ze swojego doświadczenia, jak wygląda egzamin itp. z góry dziękuję
#uk #prawojazdy #motocykle
@itsfaki: Siema. Jestem w trakcie, a wlasciwie na ostatniej prostej bo zostal tylko MOD2.
A wiec tak. Jak chcesz full A to znajdz szkole kotra robi DAS. Musisz miec zdana teorie zeby robic direct access. Teoretycznie ze wszystkimi treningami mozesz sie wyrobic w tydzien jak znajdziesz szkole co ma wolne miejsce na DAS. Ja robile w ten sposob ze zrobilem teorie potem CBT, 2 dni treningu na MOD1 (drugiego dnia po
Wygląda tak jak na auto tylko masz dopisana kategorie A ;)

Od początku to tak:
CBT - trochę teorii, plac i jazda (ok. 3-4h). Niezbędne żeby poruszać się nawet z "L" po angielskich drogach.

Żeby zdać pełne A musisz mieć jakiś tam wiek. Nie pamiętam ile lat ale poniżej tego progu nie można jeździć zbyt mocna maszyną. Wygooglaj ile bo nie pamiętam.

Egzamin składa się z 2 modułów. Żeby przystąpić do egzaminu
@janekplaskacz: Jeśli tak to ok. Myślałem, że po prostu bazujesz za tych zdjęciach. Daj im kilka lat, to może te znaki znikną. Albo i nie, bo zostaną, by przypominać kierowcom ile mogą jechać.

W sumie to nic, tak tylko o tym wspomniałem jako ciekawostkę.
@pavel_ski: Z dzisiejszej perspektywy bym wolał kupić okulara czy E39 z sensownym wyposażeniem, nawet jeżeli po zakupie musiałbym wykonać parę napraw, niż aktualne 407, które wybrałem "bo nowsze, mimo słabszego wyposażenia i silnika"
Mam nadzieje ze dojebia samochodziarzowi porządnie.

Typ widząc, że się coś dzieje na zajebiście oświetlonej drodze zabił człowieka któremu musiał ustąpić pierwszeństwa i nawet nie zastanowiło go to ze inny samochód się zatrzymuje - daleko przed nim.

Oczywiście w komentarzach ludzie nie znający przepisów drogowych.

"Art. 26 pkt. 7 W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej, kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w
Pobierz J.....D - Mam nadzieje ze dojebia samochodziarzowi porządnie. 

Typ widząc, że się co...
źródło: comment_1626613768mgM3CzdjbmaHOg4jLRXvWy.jpg
#prawojazdy

Mirasy, ostatnio zacząłem się zastanawiać nad jazdą na suwak. Po zmianie przepisów, na pewniaka zawsze stosowałem suwak, ale ostatnimi czasy coraz więcej osób to ignoruje i było blisko do kilku kolizji. Zastanawaiałem się na kogo w przypadku kolizji nałożony zostałby mandat - bo w przepisach zapisany jest "obowiązek umożliwienia", a nie "ustąpienie pierwszeństwa". Kilka serwisów postuluje, że wina spoczywałaby wtedy na kierowcy z pasa zanikającego, wjeżdżającego na pas główny. Mówimy rzecz
@MalowanyPtak: chyba najczęściej spotykaną interpretacją jest ta, że w przypadku zdarzenia winę za kolizję ponosi ten, który zmienia pas, a ten który jechał swoim pasem otrzymuje mandat za niestosowanie suwaka
ale ponieważ wprost nie jest to opisane w przepisach to mogą pewnie zdarzyć się policjanci i sądy, które interpretują inaczej
@MalowanyPtak: @pawelpablito: policja twierdziła, że przepis ten znaczy nawet więcej niż ustąpić pierwszeństwa, bo nie można mówić o wymuszeniu, gdy pojazd na pasie kończącym się w ogóle się nie porusza. Nowy przepis nakazuje wpuścić nawet taki pojazd. A zmieniający pas ma zniesiony obowiązek ustąpienia jadącemu pasem, na który zamierza wjechać.
Wszystko więc przemawia na korzyść zmieniającego pas, o ile udowodni, że były warunki do suwaka i pojazd na drugim pasie