Wpis z mikrobloga

Wpis @andy1983 przypomniał mi, że sam widziałem podobną sytuację. Jako kierowca nie cierpię tego miejscana DK92 bo przejście niby jest oświetlone ale miejsce tuż przed przejściem nie i piesi zawsze wychodzą z ciemności dlatego zawsze tam siedzę jak na szpilkach mijając ten punkt.

Tym razem zobaczyłem że biały suv volvo hamuje, dosyć mocno bo też za późno ją zauważył. Chwilę później widzę, że lewym pasem leci jak przecinak biały seat. Nie wiem czy mój klakson miał sens ale potem typ z seata jakoś dziwnie się na mnie patrzył.

#polskiedrogi #warszawa #prawojazdy
SzubiDubiDu - Wpis @andy1983 przypomniał mi, że sam widziałem podobną sytuację. Jako ...
  • 4
@SzubiDubiDu: przejście tak, ale nie kurde chodnik przy przejściu. Wczoraj miałem ostre hamowanie bo przejście na jezdni zajebiście oświetlone ale chodnik przed przejściem już nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SzubiDubiDu: @Doment: zgłaszaliście to na 19115? Zgłoście, że zdjęciem jeśli się da. Jest nawet zdaje się na to kategoria.

Mi sporo rzeczy ogarnęli. Nie zawsze się uda ale im lepiej opisane tym szansa na lepsza reakcje rośnie. Ostatnio zgłosiłem np. źle zamontowany czujnik wykrywania pieszych - niby #!$%@?, ale w weekend zrobili to w 40 minut, widać był ktoś w pobliżu I dobrze było skategoryzowane zgłoszenie.