Mając śrubę taką jak w komentarzu, która jest zjechana zarówno na okręgu jak i na torxie do granic możliwości, czy takie coś jak na obrazku da radę? Morse nie chwyta porządnie, bo nie ma miejsca. różne wbijaki rotujące nie pomagały, nic nie pomagało. Taką jedną śrubę mi mechanik bez problemu przez spawanie wykręcił. Ale nie chcę latać do mechanika znowu, a spawarki nie moge mieć.
Pytanie, czy taki wykrętak chwyci śrubę?
#
Pytanie, czy taki wykrętak chwyci śrubę?
#








Drodzy mirkowie z powyższych tagów i nie tylko, szukam podnośnika ręcznego do mebli i właściwie do wszystkiego.
Stanley odpada ze względu na cenę ale on ma coś, na czym mi zależy, mianowicie na wolnym opuszczaniu podniesionej rzeczy.
Natknąłem się na vevor czy może ma ktoś taki sprzęt?
Jeżeli chodzi o moje wymagania to: podnoszenie wagi ok 80kg, wysokość podnoszenia ok 150mm.