Cześć Mirki i Mirabelki. Miesiąc temu zmieniłam pracę.
https://wykop.pl/wpis/77797739/wpis
Uciekłam z kołchozu do korpo. Zostałam specjalistką e-commerce. (ʘ‿ʘ)
Bardzo mili ludzie, praca 8:00-16:00, nareszcie w soboty mogę poleżeć w domu (。◕‿‿◕。)
Nie żałuję niczego, dobrze mi idzie wdrażanie się. Nawet dzisiaj miałam pierwszy meeting na teamsach (✌ ゚ ∀ ゚)☞ okropne doświadczenie.
I tu moja prośba do Was, macie jakieś porady jak
https://wykop.pl/wpis/77797739/wpis
Uciekłam z kołchozu do korpo. Zostałam specjalistką e-commerce. (ʘ‿ʘ)
Bardzo mili ludzie, praca 8:00-16:00, nareszcie w soboty mogę poleżeć w domu (。◕‿‿◕。)
Nie żałuję niczego, dobrze mi idzie wdrażanie się. Nawet dzisiaj miałam pierwszy meeting na teamsach (✌ ゚ ∀ ゚)☞ okropne doświadczenie.
I tu moja prośba do Was, macie jakieś porady jak
































źródło: IMG_20240930_165256
Pobierz