Cześć Mirki i Mirabelki. Miesiąc temu zmieniłam pracę.
https://wykop.pl/wpis/77797739/wpis
Uciekłam z kołchozu do korpo. Zostałam specjalistką e-commerce. (ʘʘ)
Bardzo mili ludzie, praca 8:00-16:00, nareszcie w soboty mogę poleżeć w domu ()
Nie żałuję niczego, dobrze mi idzie wdrażanie się. Nawet dzisiaj miałam pierwszy meeting na teamsach ( ) okropne doświadczenie.
I tu moja prośba do Was, macie jakieś porady jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lisowa:
1. na wszystko mail, nic na gębę
2. nie jesteście rodziną, nieważne, co manager na integracyjnej mówi
3. uważaj z kim i o czym gadasz
4. buduj sobie bazę wiedzy własną, zapisz, kto wie co i kogo o co pytać
5. pamiętaj o punkcie drugim.
  • Odpowiedz
Jestem ciekaw czy jutro w pracy będę miał opierdziel xD Nowa maszyna jest w firmie, ma kilka miesięcy. Generalnie upraszcza produkcję jednego z produktów tej firmy, tak w skrócie. I ja czasem ją obsługuję. Są dwa liczniki, dzienny i globalny ilości wyprodukowanych produktów powiedzmy. Dzienny od jakiegoś czasu spisujemy na kartkę a globalny po prostu łączna ilość produkcji odkąd ta maszyna jest.
Na koniec zmiany trzeba usunąć licznik dzienny, a ja przez
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GomiGomi: dziś już jestem po pracy i właśnie do domu wracam, jutro się okaże co zrobić. Generalnie w mojej firmie jest osobny dział, nie wiem jak oni się nazywają ale dbają o te maszyny, projektują je i pewnie też tworzą. Więc jak rozumiem, jest to maszyna wyprodukowana albo przynajmniej zaprojektowana przez pracowników firmy w której ja robię. Będzie się trzeba do nich zgłosić jutro i tyle, może coś poradzą
  • Odpowiedz
#pracbaza No i zamiast wciskania przycisku start stop i wysiłku umysłowego był dziś fizyczny więc moje śniadanie starannie sprawdzone i wyliczone pod ilość kalorii by nie czuć głodu się rozsypało i jestem tak głodna że zaraz z pracowego baru chyba kupie kiełbasę za 30zl. Chyba zacznę chodzić z własną mikrofalą i brać 5zl za podgrzanie i lepiej wyjdę niż na pracy, mikrofala niby jest ale dopóki nie zaczęłam jej używać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pracbaza #praca
Pracuję aktualnie za granicą na stazu inżynierskim. Problem w tym że nie radzę sobie z językiem zupełnie i d--a ze mnie nie inżynier. Wszystko mnie tu zajebiście od pół roku roku stresuje. Nikt praktycznie nic ode mnie nie wymaga, a jak już mam coś zrobić to nikt nie mówi co jak i gdzie. Jedyne co mnie tu trzyma to dobra wypłata. Nie wiem co ze sobą
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w pracy jako sprzedawca biżuterii w salonie jubilerskim przyjmują facetów? Przy założeniu, że mają w miarę spoko wiedzę. Pytam, bo mało ludzi na raz, nie ma jakichś Uber kolejek i myślę, że to mogłoby być coś dla mnie

#pracbaza #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w pracy jako sprzedawca biżuterii w salonie jubilerskim przyjmują facetów?


@_atreides: A dlaczego nie? Widziałem nie raz. A przy stoiskach z zegarkami to wręcz stereotypowo obsługuje mężczyzna...
  • Odpowiedz
@_atreides: Wolę kupować jak facet sprzedaję. Normalnie się zachowuje i nie p------i bez potrzeby jak Julka i nie przytakuje. Jak kupowałem zegarek to brałem jakieś w mojej ocenie gowniane wizualnie, ale każdy robił wrażenie na babce, która chciała mi go sprzedać. W innym salonie facet potrafił przyznać, że coś wygląda c-----o na ręce, że nie pasuje mi itd...

Co do samego złota to mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o sprzedawców
  • Odpowiedz
#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #takaprawda #blackpill #tinder #pracbaza #pieniadze

O urodzie mężczyzn stanowi jego portfel (czy tam ilość kasy na koncie). Najważniejszym elementem wglądu mężczyzn, na który zwraca uwagę wiele kobiet, jest właśnie jego portfel.

Jeśli masz dużo, naprawdę dużo pieniędzy, a szukasz kobiety i nie możesz jej znaleźć, musisz się
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To pragmatyczne podejście, szukać ogarniętego życiowego partnera


@Kopytnik_1: No czyli materialistyczne XD

Pieniądze i ogarnięcie życiowe


Można mieć pieniądze a być nieogarem życiowym
  • Odpowiedz
O urodzie mężczyzn stanowi jego portfel (czy tam ilość kasy na koncie). Najważniejszym elementem wglądu mężczyzn, na który zwraca uwagę wiele kobiet, jest właśnie jego portfel.


@Kopytnik_1: status i kasa to cope starego redpilla. Liczą sie tylko wyglad i dynamina (to jest to co one opisuja jako zaradność życiowa, spryt, ogarnięcie).
  • Odpowiedz
Ech, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 6 lat i nic. Przychodzę jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Wykopowicze!

Mam pytanie odnośnie aktualnych zasad zatrudniania nauczycieli, bo szczerze mówiąc – jestem trochę zagubiony po ostatnich zmianach w kwalifikacjach. Może ktoś z Was jest w stanie to wyjaśnić?

Sytuacja wygląda tak: mam licencjat z historii i przygotowanie pedagogiczne, a chciałbym pracować w szkole podstawowej. Z jednej strony docierają do mnie informacje, że z samym licencjatem już nie można zatrudniać nauczycieli do podstawówki, że potrzebne jest ukończenie studiów magisterskich. Z kolei dyrektor jednej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sertis: nie wiem co mówi przepisy, bo to nie moja branża, ale były akcje w TV że w jakiejś szkole nauczyciela fizyki potrzebowali na g---t, to nawet studentem 3 roku nie pogardzą. Był nawet dyrektor (teraz poseł) co uczył z 3-4 przedmiotów jednocześnie. Ogólnie nauczycieli potrzebują bardzo dużo i wcale się nie zdziwie jak i miejsce dla licencjata się znajdzie, w postawówce powinno dać rade.

@Jechanka: nie każdy
  • Odpowiedz
Chłop szuka pracy, wyslal 30CV do roznych firm i nic, zero odpowiedzi, no dwóch sie odezwało z czego jedni mnie odfiltrowali natychmiast bo nie miałem jakiegoś papierka. Chłop wszystko ma tak jak powinien, co robić? Gdzie szukać? Skończyły mi sie oferty na które moge aplikować xD
Wiedziałem, że szukanie roboty w IT to patologia, ale ja sie zadowole nawet bycie śmieciem serwisantem informatycznym.
Dajcie rady gdzie szukać pierwszej pracy dla chłopa
#
synbozy777 - Chłop szuka pracy, wyslal 30CV do roznych firm i nic, zero odpowiedzi, n...

źródło: 199252567_1180048149124723_4357131032732289297_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@synbozy777: bo jest zbyt dużo wysłanych CV przez innych, aplikowałem do gościa na stanowisko właśnie biurowe, jakieś tam proste prace przy wysyłce amazon, potrzebny angielski itp. i w mieście 10-12k na takie stanowisko było ponad 200 aplikacji z czego gościu mówił, że z 90% i tak się nie nada ale jak to ma odfiltrować i znaleźć tam ciebie skoro każdy może mieć wpisane podobne rzeczy do ciebie, zobacz ile czasu
  • Odpowiedz
Dzisiaj Dzień Chłopaka, więc życzę wam Mirki wszystkiego najlepszego, każdemu to czego pragnie ()
W biurze, w którym pracuję lekko rok siedzi oprócz prezesa, tylko jeden pracownik facet, pocieszny emeryt. Reszta to same baby. Na Dzień Kobiet kupił każdej dziewczynie dużą czekoladę i różę. W zeszłym tygodniu nikt z biura zrzuty nie robił na prezent z okazji Dnia Chłopaka, więc przed pracą kupiłam czekoladę i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na studia idzie mniej niż 60% młodych, w 2018 roku to było 95%.

Ano studia w PL przez 25 lat po upadku komuny to był taki ala SCAM, służący temu by ukryć ogromne bezrobocie, gdzie odwlekano wejście na rynek pracy młodych aż skończą te 24/25 lat zamiast 19/20. Dodatkowo, studia zatrzymywały tych ludzi w kraju bo były za darmo więc mamiono plebs tym magistrem bo to jedyne co miało to państwo z kartonu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach