UWAGA KURR

Mieliśmy długo Nestea i bylo fajnie. Nestea bylo z firmy Coca-Cola, pozniej-ostatnio zmienili to na Fuzetea (tez od coca-coli) i wszystko git gdyby nie to ze w tv pojawiły się reklamy Nestea w nowej butelce - no i tutaj dobrze ze macie mnie, Hoop Cola wykupila nestea i teraz nestea bedzie od hoop coli (trzymcie mnie bo rzygne) a stare nestea to fuztea od cocacoli

#picie #herbata
P.....7 - UWAGA KURR

Mieliśmy długo Nestea i bylo fajnie. Nestea bylo z firmy Coca...

źródło: comment_9lENX0c67dnd3FmwvCAfURaDJwJgXWeh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach