Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Kangur podjada papierowe ręczniki w publicznej toalecie

Południowa Australia, 6 rano kangur jedzący papierowe ręczniki w publicznej toalecie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Farmer oszołomiony po tym, jak jego kwoka pożera małego węża

Przysmak kurczaka.
z- 2
- #
- #
- #
1419
Kiedy kochasz swoją pracę

Szefie kuchni! Jesteśmy głodni!
z- 126
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
WKUK - Kosmiczne ziemniaki

Drobna przekąska kosmonauty przed lotem w kosmos.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Wąż rezygnuje z ogromnej żaby

To jest moment, w którym mały wąż zrzuca ogromną żabę prawie jedną trzecią swojego rozmiaru.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
449
Kurczak zagubiony w zagrodzie krokodyli

Był po prostu niewinnym kurczakiem.
z- 90
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Kurczak zagubiony w zagrodzie krokodyli
Był po prostu niewinnym kurczakiem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Dwa psy

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
419
"Jedzenie"

Jan Švankmajer Jedzenie 1992.
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
5
Mewy zjadają całą pizzę na plaży

To tak, jakby dzieciaki widziały mężczyznę sprzedającego lody za darmo XD.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
25
Jak w Wągrowcu Dzwonnik przedszkolaki karmi?

Mamy też sygnały, że jedno dziecko zjadło cztery pałki z kurczaka, tak mu smakowało, po prostu hicior niesamowity.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
globgobgabgalab
via Android- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

AtanzyBazakbal
- 2
@globgobgabgalab: Ale będziesz grubaskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte
- 0
@globgobgabgalab: mądre
UWAGA KURR
Mieliśmy długo Nestea i bylo fajnie. Nestea bylo z firmy Coca-Cola, pozniej-ostatnio zmienili to na Fuzetea (tez od coca-coli) i wszystko git gdyby nie to ze w tv pojawiły się reklamy Nestea w nowej butelce - no i tutaj dobrze ze macie mnie, Hoop Cola wykupila nestea i teraz nestea bedzie od hoop coli (trzymcie mnie bo rzygne) a stare nestea to fuztea od cocacoli
#picie #herbata
Mieliśmy długo Nestea i bylo fajnie. Nestea bylo z firmy Coca-Cola, pozniej-ostatnio zmienili to na Fuzetea (tez od coca-coli) i wszystko git gdyby nie to ze w tv pojawiły się reklamy Nestea w nowej butelce - no i tutaj dobrze ze macie mnie, Hoop Cola wykupila nestea i teraz nestea bedzie od hoop coli (trzymcie mnie bo rzygne) a stare nestea to fuztea od cocacoli
#picie #herbata
źródło: comment_9lENX0c67dnd3FmwvCAfURaDJwJgXWeh.jpg
Pobierz@PIES997: pilem wczoraj pierwszy raz w nowej butelce i nie rozni sie bardzo, chyba ze jest troche slodsza
Komentarz usunięty przez autora
@Korzeniowski hehe benis
@Korzeniowski: biała kiełbasa jest zajebista, tylko ta co kupiłeś to jakiś tani wyrób.
7
Pajacykowy wykop, chyba dawno nie było :)

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
no to zaczynamy gotowanie fasolki po Bretońsku, czekam na porady.
#kuchnia #fasolkapobretonsku #facet #posilek
#kuchnia #fasolkapobretonsku #facet #posilek
@FHA96: Wygląda jak kupa kangura.
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...







