via Android
  • 1
@moSSadnr1: 2015 rok i to jeszcze nie kategoryczna sytuacja bo mieliśmy stała cenę - jak na rynkach gaz był droższy to byliśmy do przodu, jak tańszy to dostawaliśmy po dupie. Sprawdź sobie kto zaczął budować gazoport w celu dywersyfikacji źródeł gazu :)
  • Odpowiedz
@TenXen47: może Witold Ziobro vel Kornicki wsparłby partię groszem? W końcu tylko podczas „pracy” w Aliorze przytulił ponad 700 tysięcy PLN, nie przepracowując więcej niż kilka godzin
  • Odpowiedz
Zdecydujmy raz na zawsze
#polityka

Stowarzyszenie Morawieckiego

  • Plan Kaczyńskiego 62.9% (22)
  • Bunt Morawieckiego 20.0% (7)
  • trudno powiedzieć 17.1% (6)

Oddanych głosów: 35

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 45
@n1craM: niech oni mi jako informatykowi wytłumaczą, jakie mają problemy techniczne? Inne giełdy nie mają żadnych problemów technicznych.
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze, że kłeczek i rachoń są milionerami ale nie mają problemów, by żebrać od dziadków, którzy ledwo łączą koniec z końcem.


@tomasz-kalucki: ehh, marzy mi się żeby ktoś kiedyś się dodzwonił do nich na linie i powiedział tym wszystkim emerytom ile zarobili rachon kłeczek czy klarenbach gdy byli przy korycie w tvpis
  • Odpowiedz
#polityka
W sumie to śmiać mi się chce z "nowej jakości" Morawieckiego i zastanawiam się jaki to ma mieć sens, czy to na potrzeby walki wewnętrznej czy zewnętrznej.

No ale z drugiej strony, przecież Reform w UK to niemal to samo, "nowa jakość" to po prostu odrzutki po Torysach + szurstwo i jakimś cudem są liderem w sondażach XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donaldJretard: przecież wiadomo o co chodzi... Kłamczyński opowiada że zakłada jakieś tam towarzystwo wspólnej adoracji PiS żeby zobaczyć czy "zażre" a potem z powrotem siup na kijek Kaczyńskiego 😎⛔️
  • Odpowiedz