@komuch92: ale on tylko powiedział "agent niemiecki" - co wg ciebie było tu dobrze #!$%@? xD Typowy Kaczyński z logiką w stylu eeeeeee Tusk eeeeeee Niemcy
Jak ktoś pisze, że Jaro wyjaśnił na koniec Tuska, to w podobny sposób mnie ostatnio menel wyjaśnił jak mu dwójki na jabola nie dałem XDD #sejm #polityka
XDDDD JAK KACZOR WŁASNIE POKAZAŁ ŻE JEST ODKLEJONY o kurdę XD Zaśpiewali, hymn, koniec imprezy a ten wbija na mównicę: "Nie wiem w jakim trybie, ale jest taki jak się obraża, ja nie wiem kim są pańscy dziadkowie ale Pan TUUUSSK jesteś agentem niemiec" XDDD Zobaczcie z jakim jeszcze obłędem w oczach, on żyje w urojonym świecie nienawiści własnej propagandy i nie ogarnia rzeczywistości. #neuropa #bekazpisu #bekazprawactwa #sejm #polska #polityka
Chwała Donaldowi Tuskowi, obrońcy i władcy Królestwa Polskiego. Zasiadłeś na tronie w czasie ogromnej zawieruchy - polska gospodarka była niewydolna, a naród zmęczony wojnami toczonymi przez twoich poprzedników. Mimo przeszkód twoje rozsądne rządy rozpoczęły w dziejach kraju nowy rozdział dostatku i bezpieczeństwa terytorialnego. Osiągnąłeś wiele, a na szczególną uwagę zasługuje skodyfikowanie ówczesnych praw co wzmocniło i ustabilizowało kraj.
Dostojny Donaldzie Tusku, poddani wciąż podziwiają rozwagę, z jaką roztaczałeś swe panowanie. Czy przywrócisz
@prezinho: On nawet go nie śpiewał. Patrzyłem kto śpiewa - Sasin na początku nie, Bosak też nie, ale potem widać było że się znudziło stanie i śpiewali.
#polityka