Niestety, Tusk wygląda fatalnie. Morawieckie też. Widać nerwy. Najlepszy Holownia.


@sabboko: No to w sumie nienajgorzej.

Raczej nie ma opcji zeby mimo to ze wypadnie slabo KO nie bylo 2 na podiuim. O swoj elektorat nie musisie martwic. ALe skoro stwierdasz ze holownia wychodzi dobrze to moze TD urosnie i niezdecydowani zobacza ze mozna nieglosowac na tuska a zaglosowac na TD :)