bo jeszcze go Tusk nie weźmie na listy wyborcze i będzie po karierze

@stan-tookie-1
Gość który ma własny pałac, dzieci z obywatelstwem USA i UK, najpewniej współpracował z MI6 na bliskim wschodzie kiedy był fotografem wojennym, uważany przez ruskich za agenta zachodu podczas wojny w afganistanie, stał na szczycie polskiej polityki, a kiedy nie był w niej to trzaskał kasę na kontaktach z arabami. Zapraszany do telewizji amerykańskich, gdzie na luzie
  • Odpowiedz
Nałroki oprócz ustawy o KRS zawetował też ustawę o aktywnym rolniku. Ustawa miała ograniczyć praktykę ubiegania się o płatności przez właścicieli gruntów nieprowadzących działalności rolniczej faworyzując aktywnych rolników.
I TO WŁAŚNIE ALFONS ZAWETOWAŁ
argument koronny to niezgodność z Konstytucją i szkodą dla małych gospodarstw rolnych.
Nawet nie wiem jak to skomentować.
#bekazbatyra #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka #rolnictwo #bekazprawakow
ater - Nałroki oprócz ustawy o KRS zawetował też ustawę o aktywnym rolniku. Ustawa mi...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Generał Wojska Polskiego określa polski sprzęt wojskowy jako przestarzały, z innej epoki, a chwali amerykański i koreański... Może sejmowa komisja badania obcych wpływów powinna go wyjaśnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rosomaki, Borsuki, Kraby, Raki... to super oraz nowoczesny sprzęt. Wojsko Polskie nie powinno mieć kompleksów na ćwiczeniach z innymi państwami... A chwalić swoje by inne armię go chciały.

#polska #polityka #bekazpisu #
N331 - Generał Wojska Polskiego określa polski sprzęt wojskowy jako przestarzały, z i...

źródło: 1000157344

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@N331: teraz pisowskie media będą chciały za wszelką cenę pokazać że polski sprzęt jest do niczego byleby Safe nie wprowadzać.
Genialne.
  • Odpowiedz
Ah tak, ustawa która przywraca porządek prawny zgodny z konstytucją, jest niezgodna z konstytucją bo segreguje sędziów, przecież od razu widać że ten koleś broni pisowskiego systemu i rżnie głupa że teraz tusk i żurek destabilizują państwo

#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Wy+++rdalaj na Ukrainę!” - drze się taksówkarz przez uchylone okno, bo widzi, że auto ma ukraińską rejestrację.

Widziałem kilka artykułów po polsku i po ukraińsku, mówiących że taksówkarz obrażał tych ludzi. Szkoda tylko, że filmik (całkiem wygodnie) zaczyna się gdy on już nic takiego nie mówi.

Taksówkarz wielokrotnie powtarza, żeby się odsunęli bo opryska ich gazem, a oni podchodzą bliżej, nagrywając
greedy_critic - "Wy+++rdalaj na Ukrainę!” - drze się taksówkarz przez uchylone okno, ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu

ze świadczeń medycznych poza kolejnością mogą korzystać konkretne grupy pacjentów, rząd pracuje nad ważnymi zmianami w tym zakresie. Chodzi o dwie dodatkowe grupy: dzieci przysposobione oraz rodziny mundurowych.

Nowymi uprawnionymi zostałyby m.in. dzieci przysposobione oraz rodziny mundurowych w placówkach resortowych


hehe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu nikt nie mówi w konfie o tym, że przed 13,14,500+,800+ to ta ich znienawidzona platforma nie była skora do rozdawnictwa? ¯\(ツ)/¯ nie dawali emerytom, nie chcieli łożyć na górników i bycie bezrobotnym nierobem było tu dużo trudniejsze. Można powiedzieć, że byli tak prawicowi i kapitalistyczni jak PiS nigdy nie był, więc czemu to Tusk jest wg. nich gorszy niż Kaczyński? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polnischefuhrer: Bo w Polsce wyborców tak naprawdę gowno obchodzi gospodarka a liczy się tylko światopogląd.
Jakbyś zapytał 1 lepszego konfiarza który uważa się za speca od ekonomii bo usłyszał o krzywej leffera czy by zagłosował na np Trzaskowskiego to argumentem będzie nie jego podejście do gospodarki a to, że to TĘCZOWY BĄŻUR.

Pisowcy będą glosowali na PiS nawet jakby im wprowadzał zielony ład x100 tylko dlatego że nie lubią LGBT i dbają o
  • Odpowiedz
@greedy_critic: Wiem, że tracę czas ale ok.
Te pierwsze "dyskoteki" organizowały jakieś dziadki pseudo patriotyczne. Kto bywa na rynku to kojarzy ich z różnych "patriotycznych" wystąpień. Tak naprawdę to jakieś pro-rosyjskie głupki z tekstami typu Rosja nie chce wojny, Rosja nie jest zagrożeniem, dlaczego Ukraińcy tu protestują itd. Wiem, bo z nimi rozmawiałem.
Teraz za organizacją stoi grupka dziwnych typów. Również w klimacie pro-rosyjskim.

Dlaczego to robią? Jedynym powodem jest to, że
  • Odpowiedz