#tvpis #debata #polityka #wybory #bekazpisu zajebiste te pytania xd długie jak wypracowanie, z cytatami, numerami ustaw, datami, nazwiskami xd w każdym pytaniu Tusk zły xd
Najgorsza Wielgus, koszmarnie słabo Tusk, żenujący Morawiecki,który odmienia Tuska przez wszystkie wypadki, solidny Bosak i gość od Bezpartyjnych, najlepszy na ten moment Holownia.
@pomarancza_testovirona: No tak bo trzeba byc kucem żeby stwierdzić fakt. Gardzę Konfederacja ale Bosak który tylko raz wspomina o Ukraińcach i nie porusza kwestii swiatopogladowych w reszcie sobie niestety radzie solidnie.