Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@szuwarek: Jak sie odniesie to jest reakcja "coś jest na rzeczy"
Jak się nie odniesie "ignorują temat, nie pozwólmy im przemilczeć"
Jak się nie odniesie "ignorują temat, nie pozwólmy im przemilczeć"
- 13
Ogłaszam Wykopowe Referendum.
Pytanie: Czy jesteś za publicznym piętnowaniem oraz zakazem pełnienia funkcji publicznych dla osób, które wykorzystując nieporadność i sędziwy wiek pozbawili seniora mieszkania?
Odpowiedzi proszę udzielać w zeszycie który wyniosłem w tym celu na parter, koło skrzynek na listy
#referendum #polityka #pis
Pytanie: Czy jesteś za publicznym piętnowaniem oraz zakazem pełnienia funkcji publicznych dla osób, które wykorzystując nieporadność i sędziwy wiek pozbawili seniora mieszkania?
Odpowiedzi proszę udzielać w zeszycie który wyniosłem w tym celu na parter, koło skrzynek na listy
#referendum #polityka #pis
- 5
źródło: 1000143129
PobierzCzy niemiecki Diabeł wykończy kolejnego papieża
- Tak 28.6% (6)
- Für Deutschland 57.1% (12)
- Jawohl 14.3% (3)
@fidelio-fidelio: to Jescze fikołka wykopków nie ma na ten temat? Coś w stylu, że dobry polityk to i z przywódcą p się spotka? Styki przepaliło ( ̄෴ ̄)
źródło: IMG_5767
Pobierz- 679
źródło: bender-futurama
Pobierz- 22
Pisowcy jak zwykle fiknęli logiką.
To oni rządzili 8 lat i odpowiadają za wszystko co chcą wycofywać XD
Ale powiedz to mamie albo babci bo Tusk zły niemiec.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
To oni rządzili 8 lat i odpowiadają za wszystko co chcą wycofywać XD
Ale powiedz to mamie albo babci bo Tusk zły niemiec.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
Pytanie w referendum powinno brzmieć:
Dlaczego nikt po normalne stronie sceny
Czy jesteś za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która ma na celu uniezależnienie nieposiadającej węglowodorów Europy od dążącej do dominacji w regionie Rosji oraz niestabilności na Bliskim Wschodzie (obserwowanej m.in. obecnie w wyniku harców pomarańczowej małpy), a która wiąże się z przejściowo wyższymi kosztami w związku z niegospodarnością polityków, którzy zamiast przeznaczać środki z ETS na inwestycje w infrastrukturę energetyczną, przejadają je?
Dlaczego nikt po normalne stronie sceny
@camelinthejungle: Bo 2 strona i tak tego nie rozumie. Nie zapominaj ze nie tylko przyglupi elektorat ale nawet Politycy Konfy czy PiS czesto mowia ze wegiel sie wydobywa drogo bo ETS mimo ze ETS sie placi za spalanie nie wydobycie.
To jak z tymi kopalniami ze Polska zamyka a pozniej Niemcy od nas odkupują i wydobywają i im sie oplaca mimo ze po 89 zamknęliśmy kilkadziesiąt i zadnej nikt nie
To jak z tymi kopalniami ze Polska zamyka a pozniej Niemcy od nas odkupują i wydobywają i im sie oplaca mimo ze po 89 zamknęliśmy kilkadziesiąt i zadnej nikt nie
- 1
@fidelio-fidelio: ja jedna sądzę, że gdyby wyszedł Tusk i powiedział: widzicie, jakie paliwo drogie? Widzicie, jak łatwo sprawić, że Europa jest w dupie? No to właśnie dlatego potrzebujemy OZE sroze. A do tego gdyby jako podstawowy argument wykorzystywali uniezależnienie się od ruskich – największych wrogów Polaków w historii – a nie obniżenie globalnej temperatury, toby na pewno nie zaszkodziło.
To powinno być sprzedawane nie jako zielony ład, tylko jako antyruski
To powinno być sprzedawane nie jako zielony ład, tylko jako antyruski
- 31
zmiana konstytucji, system prezydencki, referendum, kogoście wybrali debile? już nie mam siły
#polityka
#polityka
- 8
@darek-jg: jesteś debilem?
@JAuStURYErSE: No ale przecież to tylko gadanie przyglupa.
Konstytucji nie zmienia bo nie maja większości konstytucyjnej. Systemu prezydenckiego nie wprowadzi nikt a Referendum nie będzie.
Gadać to i ja mogę i doslownie nie ma to tak samo znaczenia. :)
Konstytucji nie zmienia bo nie maja większości konstytucyjnej. Systemu prezydenckiego nie wprowadzi nikt a Referendum nie będzie.
Gadać to i ja mogę i doslownie nie ma to tak samo znaczenia. :)
#polityka proponuję referendum: czy jesteś za karą batożenia dla polityków, którzy kłamią i manipulują a jednocześnie udają obrońców chrześcijańskich wartości?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polakmaly85: problemem nie jest wymiar kary, tylko brak jej nieuchronności, przyjacielu
- 9
źródło: 1000003545
Pobierz- 1
#polityka Co jak co ale szacun dla Nawrockiego Prezydenta RP za referendum. Narazie rozgrywa to perfekcyjnie, jeszcze kilka ruchów i w końcu prawica pokaże jak się rządzi! Brawo Panie Prezydencie!
Czy jak zaznaczę na referendum TAK i dopisze: J€BAĆ pis i konfederacje, to mi uznają?
#referendum #polityka
#referendum #polityka
@brak_sumienia: uznają byku, nawet nie patrzą na dopiski byle był iks w kratce
Ja na miejscu Tuska to bym zmienił pytanie w referdum na "Czy jesteś za realizacją unijnej polityki klimatycznej przyjętej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?" #polityka #bekazpisu
@bojesieminusow: oraz czy rozumiesz jakie są konsekwencje prawne wynikające z jej realizacji, jaki i z jej odrzucenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fidelio-fidelio: eee i kogo, by to przekonało? Fanatyzm prawicy jest już taki, że ich polityczni idole mogliby przychodzić do Republiki, by zapisywać pliki .PDF a elektorat wyłby z radości.
- 36
#polityka #bekazprawakow
1. Czy jest Pan/Pani za wprowadzeniem wyboru Prezydenta RP, posła, senatora, prezydenta miasta, wójta, burmistrza, sołtysa, radnego za pomocą miernika RYKNIĘCIA (znanego z programu "Od przedszkola do Opola", inaczej: RYKOMETR) oraz wyciskaniem na klatę?
1. Czy jest Pan/Pani za wprowadzeniem wyboru Prezydenta RP, posła, senatora, prezydenta miasta, wójta, burmistrza, sołtysa, radnego za pomocą miernika RYKNIĘCIA (znanego z programu "Od przedszkola do Opola", inaczej: RYKOMETR) oraz wyciskaniem na klatę?
źródło: 1000011428
Pobierz@plejton26: jakby pis rządził to na każdej paradzie byłby patriotyczne rykometry z funduszu sprawiedliwości xD
- 4
@bojesieminusow: oczywiście im. Jana Pawła II xd
#polityka
Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która ma na celu d-------e górnikom i rolnikom?
Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która ma na celu d-------e górnikom i rolnikom?
@siekieromotyka: 3xTAK
@siekieromotyka: jeszcze jak
- 0
📩Prezydent Karol Nawrocki ogłosił dziś, tj. 7 maja 2026 r., podjęcie decyzji o skierowaniu do Senatu wniosku o przeprowadzenie ogólnokrajowego referendum w sprawie unijnej polityki klimatycznej.
📅Głosowanie miałoby się odbyć 27 września tego roku.
📌Inicjatywa jest według uzasadnienia bezpośrednią realizacją zobowiązania podjętego w czasie kampanii wyborczej. Prezydent podkreślił, że Polacy muszą mieć prawo do bezpośredniego wyrażenia opinii na temat konsekwencji wdrażania europejskiego Zielonego Ładu.
📅Głosowanie miałoby się odbyć 27 września tego roku.
📌Inicjatywa jest według uzasadnienia bezpośrednią realizacją zobowiązania podjętego w czasie kampanii wyborczej. Prezydent podkreślił, że Polacy muszą mieć prawo do bezpośredniego wyrażenia opinii na temat konsekwencji wdrażania europejskiego Zielonego Ładu.
źródło: soze_Posty IG (100)
Pobierz- 5
- 336
"Czy jesteś za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej?" - tak ma brzmieć pytanie, które w ramach ogólnokrajowego referendum 27 września chce zadać Polakom prezydent Karol Nawrocki.
PIS dobrze wie, że jego wyborcy to idioci albo ludzie upośledzeni umysłowo w stopniu lekkim ew. lokalne pijaczki, więc każde pytanie musi mieć zawarta odpowiedź, żeby ich wyborca się nie zmęczył intelektualnie.
@mhmhmhmhm: oj, kolego. Właśnie przez ciebie oburzeni wyborcy PiSu pójdą zagłosować na PiS. I tak by zagłosowali, ale nie wolno im przypominać jakimi cymbałami są. Masz ich głaskać po główce, to może wtedy łaskawie i tak zagłosują na PiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciabass: Dosłownie tak mysli lewica szczególnie Razemki XD




























Zamiast robić kolejne referenda i utapiać pieniądze w kiblu polecam głosować na polityków, którzy mają realny głos w UE i realnie działają na rzecz zmian w polityce klimatycznej.
źródło: obraz_2026-05-07_120726753
Pobierz