@malachit9: jak facet nie ma hajsu, żeby sobie polecieć na d--y to nie będzie miał hajsu, żeby utrzymać i wychować na poziomie dzieci. Wolę żyć w kraju z kryzysem demograficznym niż dokładać się do cierpienia dzieci, które musiałyby żyć w patologii.
  • Odpowiedz
Przypominam że imigranci zapadają w sen zimowy i absolutnie nie ma czego bronić na granicy jak jest tak do 15 stopni na dworze. Aktywność inżynierów zwiększa sie na przełomie maja/czerwca. To milo z ich strony. Bojówki fartmana nie muszą marznąć zimą pilnując zachodniej, najbardziej zagrożonej części Polski #bekazpisu #polityka
szmichal - Przypominam że imigranci zapadają w sen zimowy i absolutnie nie ma czego b...

źródło: 1000070000

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proponuje pytanie w referendum - czy chcesz by Prezydent Karol Nawrocki komisyjnie podszedł do jednego powtórzenia na 150kg? Myślę że Polacy powinni wiedzieć #bekazpisu #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 317
@szmichal: pytanie referendalne.
Czy chcesz żeby Prezydent Nawrocki ustąpil że stanowiska a naczelni przywódcy PiS stanęli przed Trybunałem Stanu za wszelkie niekorzystne działania dla Kraju? Dużo złego zrobili
  • Odpowiedz
  • 206
@szmichal:
Za uja tego nie podniesie oszukaniec. Jakby był w stanie to by film latał po wszytkich pisowskich grupkach, a klakierzy by walili konia myśląc o tym do końca kadencji.
  • Odpowiedz
Idealnie w punkt. Cos pieknego. Jeszcze chwile tych uposledzonych rzadow fajnopolackich i stanie sie to prawda.. a moze juz sie stalo? xDDD

gutowszczyzna - Idealnie w punkt. Cos pieknego. Jeszcze chwile tych uposledzonych rza...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie latają w kosmos, a przelewy między bankami idą kilka godzin. Może jakiś profesor renomowanej uczelni wymyślił by jakąś metodę na szybszą wysyłkę :) #polityka #banki #pieniadze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega szacunek do prezydenta za referendum. Uważam, że Polacy powinni decydować sami w ważnych sprawach. Jedyna rzecz do której można się przyczepić to treść niech będzie po prostu "Czy jesteś za realizacją polityki energetycznej tzw. "Zielony Ład" Unii Europejskiej?" Bez żadnej tezy. Oczywiście senat odrzuci ten wniosek bo ma w dupie głos obywateli, ja chętnie zagłosowałbym na TAK, ale uszanuję wolę Polaków bo o to chodzi w demokracji. Referendów powinno być po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest Pan/Pani za realizacją unijnej polityki klimatycznej, która doprowadziła do zmniejszenia wzrostu kosztów życia obywateli, cen energii i prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej, w wyniku wojny wywołanej przez Donalda Trumpa?"

#bekazpisu #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Parker_: za to jesteśmy zależni on najbardziej niestabilnych źródeł energii? Xd płacimy coraz więcej za śmieci bo jakiś idio.a wymyślił żeby kaucję na butelki nałożyć? Mamy możliwość zapłacenia za wjazd do sct i nagle nasz samochód staje się ekologiczny?
  • Odpowiedz
@szmichal: żarówka która po dwóch latach ulegnie uszkodzeniu, podobnie z resztą jak ładowarka? Xd hit. Zmniejszenie kosztów życia przez ładowarkę xDDDDDD
  • Odpowiedz
#polityka Nawrocki chce zapytać Polaków czy chcą przyjmować chemioterapię, ale pytanie będzie brzmiało "Czy chcesz, żeby wypadły Ci włosy i rzygać codziennie do miski?"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@12lat25cm: Dziwny paradoks wpadamy. ETS jest źle skonstruowane, ale sama transformacja jest strategicznym interesem UE, a zatem i Polski.
Z drugiej strony mamy prostackie wykorzystanie mechanizmu referendum przez PIS.

Jak zawsze, tworząc chaos, nie pozwalają na rzeczową dyskusję, polaryzują, nie ma chyba mniej patriotycznej partii niż PIS.
  • Odpowiedz