202.04.23 || Konin || EL2-08 z ładownym składem węgla brunatnego do Elektrowni Pątnów, wjeżdża do stacji Cukrownia. Wagony zostały załadowane w ładowni Lubstów. Zza drzewami w tle góruje Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Zdjęcie moje. #kolej #pociagi #pociagiboners #fotografia #zainteresowania
niemiec - 202.04.23 || Konin || EL2-08 z ładownym składem węgla brunatnego do Elektro...

źródło: comment_15880019913WYZj5OasIsKysGmxTXssL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oryginalny z 3 oknami. Było planowane łączenie kibli jak wagonów w metrze - możliwością przechodzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jeremy-grancarno: Mam identycznie, parę lat temu z kumplem długi czas polewaliśmy z memów z Coralem, więc teraz jak to zobaczyłem to aż łezka się w oku zakręciła, gdy kumplowi mówiłem nad uchem "COORAL" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jogi4: Dziękuję mireczku ()
  • Odpowiedz